Μαθήματα Κιθάρας (Θεσσαλονίκη)

Παραδίδονται ιδιαίτερα μαθήματα κιθάρας και μουσικής θεωρίας από έμπειρο κιθαρίστα σε διάφορα είδη.

Μαθήατα:
-Κλασσικής (μεχρί και 2α-3η ανωτέρα,ύστερα σε ωδείο για αναγνώριση)
-Ακουστικής
-Ηλεκτρικής (ανάπτυξη προσωπικού ήχου,μελέτη διαφόρων ειδών,βοήθεια στον αυτοσχεδιασμό)
-Μουσική Θεωρία (τα βασικά που χρειάζονται)
(παρ’όλα αυτά,αν κάποιος ενδιαφέρεται για jazz αρμονία μπορεί να επικοινωνήσει και γι’αυτό)

Τιμή : 10 ευρώ η ώρα (1 ώρα μαθήματος και όχι 40 λεπτά που είναι το “στανταρ”)
(γιατί τόσο φθηνά? γιατί με την οικονομική κρίση κανείς δεν θα δώσει παραπάνω για να μάθει κιθάρα…και επίσης δεν έχω πρόβλημα αφού το κάνω παράλληλα με τις μουσικές μου σπουδές μέχρι να φύγω στο εξωτερικό)

Περιοχή : Θεσσαλονίκη

Επίπεδο Διδασκαλίας : Παίζω 12 χρόνια κιθάρα,είμαι σε επίπεδο 3ης ανωτέρας στην κλασσική κιθάρα (την άφησα πριν το πτυχίο για να πιάσω την ηλεκτρική), και έχω επεκτάθει σε διάφορα είδη πάνω στην ηλεκτρική. Εκτός αυτού έχω τελειώσει κλασσική αρμονία και μελετώ συνεχώς τζαζ αρμονία και γενικότερα σύγχρονη θεωρία και το πως αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε σύνθεση. Επίσης είμαι σε επίπεδο μέσης στο πιάνο και έχω κάνει και 2 χρόνια φωνητικής.

Είμαι 19 χρονών αλλά έχω ήδη έναν χρόνο εμπειρία μαθημάτων σε μερικούς μαθητές του δικού μου δασκάλου (ο οποίος και με παρότρυνε να αρχίσω τα μαθήματα) και μερικών ιδιαιτέρων που έχω κάνει.

Για περισσότερες πληροφορίες, στείλτε PM ή αφήστε μήνυμα εδώ με την ερώτηση σας.

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.