Να 'μαι κι εγώ!

Καλώς σας βρήκα και (κυρίως) καλώς με βρήκατε :stuck_out_tongue:

Χωρίς σάλτσες και μαλακιούλες: Anathema, Pink Floyd, Porcupine Tree, λίγο Radiohead, Katatonia, Paradise Lost, Διάφανα Κρίνα και λίγο από Madrugada. Και άλλα, όμως κυρίως αυτά. Επίσης δεν αποκλείω καμμία περίοδο των συγκροτημάτων που ακούω. Π.χ. λατρεύω τα The Silent Enigma, Brave Murder Day και (ναι μέχρι και αυτό) Lost Paradise, αλλά γουστάρω και τα We Are Here Beacause We Are Here, Night Is The New Day, Faith Divides Us - Death Unites Us (και όποιος κατάλαβε κατάλαβε).

Από ενδιαφέροντα δεν παίζει να βρεθεί σύντροφος σε αυτό το φόρουμ, καθώς δεν πολυπαίζω videogames και πέρα από μουσική, ασχολούμαι με το άθλημα που κλωτσάν το τόπι και ειδικότερα παρακολουθώ ΜΟΝΟ την περίφημη και ξακουστή Eredivisie (Eredivisie = Α’ Εθνική Ολλανδίας). Καμία απολύτως επαφή με το ελληνικό πρωτάθλημα.

Και μια χρήσιμη πληροφορία: Όποιος θέλει να εξασφαλίσει την αντιπάθειά μου, δεν έχει παρά να πει κακή κουβέντα γοα τους Anathema και καλή για τον Άγιαξ. .&-

Καλές κουβεντούλες να έχουμε!!! :smiley:

Καλωσορισες φιλαρακο και καλα post να εχεις :smiley:

Ξέχασα δε να αναφέρω ότι είμαι φανατικός υποστηρικτής της μεγάλης (λέμε τώρα) Αζέτ (την οποία έχουν φαγωθεί όλοι να τη λένε Άλκμααρ :@ )

welcome φίλε
καλά ποστ

Εγω θα σε στεναχωρησω χωρις να ασχολουμαι βεβαια πολυ με το ολλανδικο ειμαι Αγιαξ!!!Αλλα ρε θηριο μονο ολλανδικο βλεπεις;;Ουτε καν premier league και primera division;;;

Αγαπαμε φεγενορντ(:p:p) και οκ μας αρεσουν πολυ οι Αναθεμα.
Καλως ορισες λοιπον!8)Ωραια ακουσματα!

[SPOILER]Με Ολλανδια δεν ασχολουμαι καθολου οποτε…[/SPOILER]

Εγώ δλδ που μπινελικώθηκα με τον Danny και γουστάρω τον σάπιο τον Ajax να μη μιλήσω έ;;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες και καλά ποσταρίσματα!

  1. Γουστάρουμε Φέγενορντ

  2. Μακρυά από τα εμπορικά - βιτρινάτα πρωταθλήματα. Προτιμώ κάτι λιγότερο λαμπερό, αλλά πιο αληθινό.

  3. Αν απαντήσω θα με με μπανάρουν από τώρα…

Καλα η πρεμιερ λιγκ δεν συγκρινεται πουθενα με κανενα αλλο πρωταθλημα.

Όχι άλλη μπάλα… Πλ ι ι ι ι ι ι ι ι ι ζ! :slight_smile:

γεια σας,γεια σας:!:

καλως ηρθες στο φιλοξενο τουτο φορουμ.ωραια ακουσματα αλλα καπου ξεχασες τους my dying bride στο εισαγωγικο ποστ:p:!:

Χελοου συναδελφε!
Καλα ποστς στα μουσικα, γιατι στα υπολοιπα δεν το κοβω :stuck_out_tongue:

Εγώ ούτε για τα μουσικά το κόβω, αλλά η ελπίδα ψοφάει πάντα τελευταία :stuck_out_tongue:

Ωραίες μουσικές ακούς. Καλώς σε βρήκαμε! :slight_smile:

Καλά ποσταρίσματα!

καρπάθιος;

έλα ρε μη παραδίδεις τα όπλα απο τώρα

Ευβοέας :stuck_out_tongue:

και τους burzum.8)
καλως ηρθες και απο μενα και καλα ποστς:D

My Dying Bride προβλέπονται στο άμεσο μέλλον… Burzum… Μπα… :stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ! :slight_smile:

να ακους και [U]sleepin pillow [/U]

και αφου δεν ασχολεισαι με ελληνικο πρωταθλημα , να λες οτι εισαι Αστερας Τριπολης