Πανελληνιες

Τέλεια, αυτό είναι και το νόημα άλλωστε, βγάλτε τις να τις μετρήσετε.

Παντως παραπανω μορια απο τα ποστς σου δε βγαζουμε. :lol:

17580 καθαρά χωρίς το σχέδιο στο 2ο κ’ 4ο,
18315 στο 5ο που δεν με ενδιαφέρει…
Περίμενα κοντά 17900 η αλήθεια είναι, την αρχιτεκτονική την “εγκατέλειψα” στα μαθηματικά κατεύθυνσης… :stuck_out_tongue:

Και τώρα ας ευχηθούμε να πέσει η Πληροφορική του ΕΚΠΑ καμιά 200άρα το λιγότερο!! :smiley:

Εσείς παιδιά για τι σχολές πάτε, πώς τα πήγατε?
vedder περνάς εκεί που θες πάντως? (: [ΑΟΔΕ εγώ 100 ο ένας, 96 ο άλλος…]

δε σε χαλασε που στην ειπε ο νεος αψογα 8)

καποιος να το κανει c/p στις καλυτερες ατακες

Περνάω σίγουρα ηλεκτρολόγων μηχανικών στη Πάτρα. 18666 μόρια έβγαλα:D

Τα πιο μπλακ μεταλ μορια που εχω δει. \m/ 8)

Συλλυπητήρια.

Από κάποιον που ξέρει αρκετά καλά τη σχολή :stuck_out_tongue:

Δε με χάλασε, γιατί ο νέος είναι νέος και καμιά φορά δεν αντιλαμβάνεται κάποια σοβαρά πράγματα (όπως το άγχος κάποιων που ίσως δεν έβγαλαν μόρια κοντά στα ποστ μου και πνίγονται στο άγχος για το τι τους ξημερώνει η επόμενη μέρα) και δικαιολογείται.

Εσύ όμως που είσαι παλιός θα έπρεπε να το αντιλαμβάνεσαι αντί να κάνεις ακόμα ένα ηλίθιο ποστ. Είναι όμως που το μυαλό σου είναι πιο ανώριμο κι από του “νέου” οπότε σε δικαιολογώ και σένα.

14970 στα 2 και 4. Δεν με χάλασε… ΤΕΙ πληροφορικής Θεσσαλονίκης στο τσεπακι… Άλλωστε για να έπιανα μια άλλη μου επιλογή έπρεπε να έγραφα 2000 παραπάνω τουλάχιστο.
Ντωμεταξυ στα 4 από τα έξι είχα αποκλίσεις 10 μονάδες και πάνω ξέρω γω

16 έκθεση μουνακια. 17 ο πρώτος8) 13,8 ο δεύτερος 15 ο τρίτος

18.346 στο 4ο από θετική. Έκανα χοντρές και απροσδόκητες μαλακίες στη φυσική (ποτέ δεν ήταν το φόρτε μου), και στη χημεία μου είχανε οι κοπρίτες απόκλιση 10 μονάδων. Ουστ.

Αλλά δεν πειράζει. Χημικων Μηχανικών ΑΠΘ, που ήθελα, το πιάνω. Μπορεί να ψαχτώ και για βιολογία, δεν ξέρω.

πωπω αδερφακι μου πολυ σοβαρος εισαι,χαλαρωσε πλακα κανουμε κ εσυ αρχιζεις αναλυσεις επι αναλυσεων λες κ σου θιξαμε τα εργασιακα δικαιωματα

τσιλ.

Ότι και να σας λένε για ανεργία κλπ, διαλέξτε σχολή που να γουστάρετε ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ κι όχι με γνώμονα την αποκατάσταση. Γιατί άμα δε γουστάρετε, θα σας βγεί η πίστη να τη βγάλετε και θα είστε κατά πάσα πιθανότητα μέτριοι προς κακοί επαγγελματίες, οπότε και η αγορά εργασίας θα σας εκτοπίσει από μόνη της.

Σας μιλάει άτομο που μπήκε σε σχολή την οποία προτίμησε για να είναι ο νταβατζής του τεχνικού επιμελητηρίου και τώρα βαράει ενέσεις.

το αγγελάκι πάνω από την πλάτη μ λέει να χαλαρώσετε πια κ να μην ξεκινήσετε τα ίδια !

από την άλλη το διαβολάκι δίπλα από το αυτί μ λέει να αρχίσετε πάλι τα ίδια για να γουστάρουμε …

:-k

19070 έβγαλα.Η πλάκα είναι πως περίμενα 18300 με άσχημες βαθμολογίες αλλά κώλωνα να βάλω καλές γιατί δεν ήθελα να πα΄ρουν τα μυαλά μου άερα,και μόλις μου ήρθε αυτό με έστειλε φίλε.Πάω για μαθηματικό βουρ αν και θα αρχίσω να ψάχνω τώρα και άλλες σχολές και έτσι να ειδούμε

Γιατί ρε φίλε ; :frowning:

Γιατί ισχύει :stuck_out_tongue:

Τι ισχύει. Πείτε μου τώρα που προλαβαίνω.:stuck_out_tongue:

Δεν είμαι ηλεκτρολόγος, αλλά έχω καλούς φίλους που βλέπω τους βγαίνει η παναγία να περάσουν κανά μάθημα :stuck_out_tongue:

Μην το τρομαζετε μωρε το παιδι, ελατε ολοι ΗΜΤΥ να κανουμε κλικα στο rocking :stuck_out_tongue:

Αυτές οι σχολές δεν είναι ποτέ εύκολες, αφού μας αρέσουν όμως δεν πιστεύω πως έχει σημασία… Κ οι αντικειμενικά εύκολες επίσης μπορεί να σε παιδέψουν πολύ να τις βγάλεις άμα δεν σου αρέσουν…
Συγχαρητήρια σε όλους btw ^^