Πανελληνιες

εχω παρατηρησει οτι ειμαστε αρκετοι που περναμε αυτο το γα**μενο σταδιο στο forum και θα ηθελα να πω ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Πραγματικά μεγάλο λούκι… ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ !!! Να ξεμπερδέψετε και να περάσετε εκεί που θέλετε !!!

Καλή επιτυχεία από ένα που τα πέρασε πέρσυ…

καλη μας επιτυχια,που θελετε να πατε παιδες?

εγω πρωτη επιλογη Μουσικων σπουδων…

Α κι ο αδερφός μου. Στείλε φωτό σου να σου πω σε ποια πόλη να μπεις.

Καλή τύχη μάγκες! Σας καταλαβαίνω απόλυτα!
Το μυστικό της επιτυχίας είναι ένα: Το βράδυ πριν το πρώτο μάθημα βάζετε discman…cdάκι Deep Purple…και όλα θα πάνε καλά. Δοκιμασμένη συνταγή :wink: !!!

Και όχι μόνο purple αλλά και οτιδήποτε αλλό…
Και για τελευταιο το stairway to heaven έτσι για να καθαρίσει τελοίως το κεφάλι …

Καλή σας επιτυχία παίδες…
Κι αν δεν σας πιάνει ύπνος Glass Prison - Dream Theater (που άκουγα τότε στα χρόνια τα δικά μου… :stuck_out_tongue: )

Αν καταλαβα καλα το λες αυτο γιατι στιν κερκυρα ειναι πιο πολυ για κλασικη μουσικη, στη θεσσαλονικη πιο ροκ και αθηνα πιο ανακατεμενο??? κατι τετοιο εχω ακουσει…παντως εγω θελω αθηνα(αν και εχω ακουσει οτι ειναι λιγο χειροτερο απο τα αλλα) επειδη εχω αρκετα κονε και γαμω τους καθηγητες και αν φυγω…αντε να βρω δουλεια

(καλα αμα δεν περασω αθηνα θα παω αλλα …ευχομαι να μην γινει ετσι)

καλή επιτυχία παιδιά!!! εγώ ευτυχώς έχω ένα χρονάκο ακόμα…

Και όχι μόνο purple αλλά και οτιδήποτε αλλό…
Και για τελευταιο το stairway to heaven έτσι για να καθαρίσει τελοίως το κεφάλι …[/quote]

ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΙ RAINBOW.ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗ ΦΑΣΗ.ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

AX ΚΕΡΚΥΡΑ!!!

Πετυχημένη συνταγή το ONE SECOND (μιας και τότε περίμενα το Host να κυκλοφορήσει).

ναυτιλιακα εγω…

Καλή επιτυχία παιδιά!!! Κι εγώ πριν ένα χρόνο τα πέρασα… Κουράγιο!!
Λίγες μέρες είναι και μετά θα κάνετε ότι μα ότι γουστάρετε…!!!

Τα καλύτερα έρχονται … :wink:

Thankies!Ειμαι και εγω στη θεση των εξεταζομενων… δεν εχω και πολυ αγχος να πως την αληθεια :stuck_out_tongue: !Το μονο που θελω ειναι να γραψω ο,τι ξερω και ο,τι γινει!Αντε… και ερχεται το τελος! :slight_smile:

ουτε εγω εχω αγχος,αυτο θα κανω θα προσπαθησω να γραψω οτι 3ερω και ελπιζω να με βοηθησει καποιος σε αυτα που δεν 3ερω…

ουτε εγω εχω αγχος,αυτο θα κανω θα προσπαθησω να γραψω οτι 3ερω και ελπιζω να με βοηθησει καποιος σε αυτα που δεν 3ερω…[/quote]

Έτσι καλά κάνετε μην σκάτε και χωρίσς αγχός…

(και μην περειμένεις βοήθεια μια και είναι πολύ αυστηρά και επειδή μάλον δεν θα έχεις θα ψιλοσπαστείς, βέβαια αν σου κάτσει κάτι ΟΚ, αλλά γενικά βασίσου στον εατό σου…)

Καλή μας τύχη.

Αυτήν την στιγμή έχω πλάι μου το βιβλίο Μαθηματικών Κατεύθυνσης και με φοβίζει ότι πρέπει να ξαναβουτήξω μέσα του!!!

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΑΨΙΜΟ!!!

Αν και είναι η δεύτερη φορά που δίνω γιατί δεν φεύγει το κωλοάγχος???
ΘΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ IN FLAMES…

Υπομονή και καλό μας κουράγιο συνοδηπόροι…

ahem…ean skeftesai tous in flames thn ora pou diabazeis gia ta ma8hmatika kate8hnshs se blepo filarako mou na dineis kai trith fora…ade kali epitixia :wink: