Πανελληνιες

Kαλή επιτυχία!
Πολλοί είστε ε;

Αν έχετε άγχος ή πρόβλημα αυτοπεποίθησης ακούστε από Rainbow το power… ότι πρέπει!

ΧΑΝΩ KING DIAMOND ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!
Είμαι σε κατάσταση απόγνωσης…
Γενικά δε με νοιάζει που θα μπω.Αθήνα να ναι κ ό,τι να ναι.Αλλά μ’έχει πιάσει ένα ψιλοάγχος.Όμως αυτό με τον King μου έχει κάτσει στο λαιμό…

κι εγώ δίνω…εύχομαι να μην ξαναπεράσω τέτοιο άγχος…
αν και η σχολή που θέλω (ΦΠΨ) δεν έχει μεγάλη βάση!
πάντως καλή επιτυχία εύχομαι σε όσους περνάνε τα ίδια…

Φίλτρο - Πρόγραμμα - Ψευτοεξάτμιση? LOOOOOL

Δύσκολη φάση κ΄σίγουρα όχι με το πλέον κατάλληλο κ΄αξιοκρατικό εκπαιδευτικό σύστημα… Κάπου ωστόσο χρειάζεται κ΄απομυθοποίηση…Δείτε το σαν μια απλή εξέταση όπου θα δώσετε τον καλύτερο εαυτό σας κ΄αφήστε κάποιο περιθώριο να χαλαρώνετε,όπως θέλετε εσείς(πχ ροκάροντας!!)…Παροδική περίοδος είναι,έτσι κι αλλιώς,σκεφθείτε πόσα σας περιμένουν μετά…
Καλή επιτυχία σε όλους!Όλα θα πάνε καλά…

Φίλτρο - Πρόγραμμα - Ψευτοεξάτμιση? LOOOOOL[/quote]

Lol!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Είστε τυχεροί!!Εγώ τί να πω που έχω να φάω άλλη μία χρονιά στη μάπα?Κ πρέπει και να στρωθώ γαμώτο γιατί το πολυτεχνείο θέλει λιώσιμο κώλου δυστυχώς!

den xreiazetai na ginetai oloi epistimones re…
Kai oi oikodomoi kai oi idravliki mia xara lefta vgazoun…

Σωστός!Όμως δεν είναι στις βλέψεις μου να γίνω η πρώτη γυναίκα οικοδόμος!!Άσε που δεν μου ταιριάζει κιόλας :roll: :!:

Gia skepsouto kalitera…
Ginaika oikodomos kai na erxetai stin oikodomi me tzin kommeno (kauto) sortsaki, konto leromeno mplouzaki, kai zoni me kremasmena ergalia…Ton diplo mistho tha mporeis na xtipas apo tous antres…

To έχω δει σε όνειρο… 8O 8O

Και μια ερώτηση προς τους καημένους συναγωνιστές μου:
Παίρνετε βιταμίνες αυτήν περίοδο?
Και αν ναι, έχετε παρατηρήσει καμοιά διαφορά??? :roll:

ασε τις βιταμινες…
κατι να κοψεις το βραδυ κ ολα καλα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :wink:

To έχω δει σε όνειρο… 8O 8O

Και μια ερώτηση προς τους καημένους συναγωνιστές μου:
Παίρνετε βιταμίνες αυτήν περίοδο?
Και αν ναι, έχετε παρατηρήσει καμοιά διαφορά??? :roll:[/quote]
εγω ειπα στη μανα μου να μου παρει upsavit πως σκατα τα λενε,αλλα δεν μου πηρε,8α πηγαινα μονος μου αλλα δεν 3ερω ποσο κανουν και δεν εχω και λεφτα :stuck_out_tongue:

Τι σχολή του πολυτεχνείου θα προτιμούσες αν επιτρέπεται??
Σκέφτεσαι κάτι συγκεκριμένο?

Δεν νομιζω πως μπορουνε να σε βοηθησουνε να γραψεις καλητερα οι βιταμινες…
Το μονο που χρειαζεσε ειναι να προετοιμασεις την ψυχολογια σου και να καταπολεμησεις το αγχος…αν καταφερεις αυτα εισαι αρχοντας

Φίλτρο - Πρόγραμμα - Ψευτοεξάτμιση? LOOOOOL[/quote]

=D> =D> =D> :lol:
καλό!

[quote=“coralina”]

Δεν νομιζω πως μπορουνε να σε βοηθησουνε να γραψεις καλητερα οι βιταμινες…
Το μονο που χρειαζεσε ειναι να προετοιμασεις την ψυχολογια σου και να καταπολεμησεις το αγχος…αν καταφερεις αυτα εισαι αρχοντας[/quote]
ΣΩΣΤΑ ΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΑ…ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ…ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΙ

Δεν νομιζω πως μπορουνε να σε βοηθησουνε να γραψεις καλητερα οι βιταμινες…
Το μονο που χρειαζεσε ειναι να προετοιμασεις την ψυχολογια σου και να καταπολεμησεις το αγχος…αν καταφερεις αυτα εισαι αρχοντας[/quote]
ΣΩΣΤΑ ΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΑ…ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ…ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΙ[/quote]

Αν φας και μια σαλατουλα τις εποχης το βραδακι εχεις την επιτυχια στο τσεπακι σου :lol: :lol:

Δεν νομιζω πως μπορουνε να σε βοηθησουνε να γραψεις καλητερα οι βιταμινες…
Το μονο που χρειαζεσε ειναι να προετοιμασεις την ψυχολογια σου και να καταπολεμησεις το αγχος…αν καταφερεις αυτα εισαι αρχοντας[/quote]
ΣΩΣΤΑ ΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΑ…ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ…ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΑΞΙ[/quote]

Αν φας και μια σαλατουλα τις εποχης το βραδακι εχεις την επιτυχια στο τσεπακι σου :lol: :lol:[/quote]

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ…ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΙ ΣΑΛΑΤΑ ΕΠΙΝΑ ΧΥΜΟΥΣ :wink:

εγω παλι εκανα κατι καλυτερο δεν πηγα να δωσω εξετασεις!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: