Περί σειρών γενικά

Είδα τα δύο πρώτα επεισόδια. ψυχεδέλεια τελειως η σειρα. γουστάρω :smiley:

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα [U]τουτοδω[/U] παταει χαμω τα παντα.

Mads Mikkelsen?? ελα ρε συ. την εχεις δει?

Δεν έχω δει ακόμη το τελευταίο, αλλά το Hannibal χώνει άγρια!! Και ο Hannibal και o Will είναι πολύ καλοί στο ρόλο τους. Και επίσης, πόσο (θετικά) ενοχλητικές είναι οι σκηνές που τον δείχνουν να κόβει - ζουλάει - μυρίζει - τρώει τα κρεατα του… Από τις πολύ καλές φετινές σειρές!!

Οοοοο ωραία. Είδα τα δύο πρώτα, φαίνεται σούπερ αν και αμφέβαλα λίγο στο κατά πόσο θα μπορέσει να διατηρήσει το ενδιαφέρον. Mikkelsen απίστευτος !!!

θεός ο Ζακ Μπραφ :smiley: Το Σκραμπς ήταν από της λίγες σειρές που στεναχωρήθηκα όταν τελείωσε (στην 8η σεζόν, γιατί η 9η ήταν ότι χειρότερο έχω δει σε σειρα και δεν την μετράω σαν κανονική σεζόν του scrubs)

Γάμησε η φωτό!

Για όποιον ενδιαφέρεται, η δεύτερη season του Magic City κάνει πρεμιέρα την Παρασκευή :):slight_smile:

Απο τις καλύτερες καλοκαιρινές το magic city

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Και γω Hannibal κατεβάζω μετά από τόσα που έχω διαβάσει(για τη σειρά)
Θα δω τα πρώτα 2-3 τώρα το βράδυ

και εγώ κατέβασα τα 2 πρώτα από Χανιμπαλ. Νομίζω ότι μαζευόμαστε πολλοί και είναι ώρα να του ανοίξουμε δικό του θρεντ :roll:

dmembra το έλιωσες το Άρτσερ; Πόσο γαμάει ε; :stuck_out_tongue:

Ναι ρε, ήταν και μικρά τα επεισόδια, έφυγε σε λίγες μέρες. Γαμάει απίστευτα, τέρμα καμμένο και αισχρό. ο ένας πιο καθυστερημένος από τον άλλο με αποκορύφωμα τον Αρτσερ. και είχε και μερικά γαμάτα γκεστ :wink:

ο μονος λογος που θα συνεχιζα να το βλεπω ειναι για την μικρη αδερφη…

εδιτ: ξαναδιαβαζοντας αρκετες ωρες αργοτερα, με βρηκα εξαιρετικα κρηπη. ναης.

Hannibal

[SPOILER][/SPOILER]

Κατεβάζω και εγώ Hannibal γιατί δεν έχω σειρά να βλέπω, εκτός από True Blood που ξεκινά, και γιατί μπορεί να με ψήσει το όλο κονσεπτ.

Μόλις είδα το s03e14 του scrubs και με γάμησε την ψυχολογία, δεν το περίμενα καθόλου.

Μολις τελειωσα το House of Cards. Πολυ καλο ηταν. Κεβιν Σπεϊσι σταθερα σε υψηλα επιπεδα. Συγκρινομενο με το Boss, νομιζω οτι χανει στα σημεια.

Μπορείς να το αναλύσεις αυτό λιγάκι γιατί διαφωνώ από όλες τις πλευρές;