Ο ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ ΣΤΗ ΛΑΜΠΙΡΗ!!!

Ελπιζω ολοι να θαυμασατε τον αγαπημενο μας συντακτη,DJ,μεγαλοεπιχειρηματια,τηλεοπτικο και ραδιοφΟνικο αστερα στην αποκλειστικη εμφανιση του στην εκπομπη Super Star…

Τα ειπε χυμα και τσουβαλατα! :smiley:

Ρε Μητσο απορω πως κρατηθηκες με τοσα ζωα εκει μεσα!!

Εκφραστειτε ελευθερα!!

Egine tetoio pragma kai to exasa??? 8O 8O 8O
Loipon thelw na dw videaki opwsdhpote! Na diakinhsete ton logo tou pros tous apistous!

Αντε και στην Αννιτα , να ξεδιπλωσεις το ταλεντο σου με τον πως τον λεν … τον χοντρουλη … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κάποιο πουλάκι μου το “κάρφωσε” και τον είδα…

Sorry Μητσο αλλά εγώ δεν θα πήγαινα, διότι σε τέτοιες εκπομπές δεν προλαβαίνεις να μιλήσεις και συνήθως το συμπέρασμα που εξάγεται είναι αυτό που θέλει ο παρουσιαστής…

Άλλωστε το STAR είναι κανάλι μνημείο υποκουλτούρας… Ακόμα και στ’ αθλητικά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Egw pisteyw oti kala ekane kai maggia tou! Giati exeis dikio Telh oti tetoiou eidous ekpobes kai tetoiou eidous kanalia vgazoun ton elefanta roz alla an den pigaine sigoura tha petousan kammia malakia peri"ypekfyghs". Toulaxiston tha pige kai tha prospathise telwspantwn na tous pei kai kammia swsth kouventa bas kai xe-laggaroun. Omws ola ayta ta lew xwris na to exw dei(no tv) kai eimai poly periergos na dw tin “syzhthsh”!

Megalh epithxia

BRAVO!!!

όχι ρε γμτ και το έχασα? 8O
ελπίζω να τους τα χωσες! :twisted:

επ! Ξέχασες το “μεταλλοπατέρας”!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
χα…χα…χα…

Το μόνο που έχω να υπερθεματίσω είναι ότι η Λαμπίρη, από άποψη εξωτυερικής εμφάνισης τουλάχιστον, είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!

Χαχ!

Anyhow… show must go oooooooon!

για μας που δεν το ειδαμε θα μας πεις τουλαχιστον τι ειπες??? να ξερουμε να σε θαψουμε δηλαδη :lol: :lol:

χρειάζεται να ξέρεις Εβίτα μου για να με θάψεις, μπορείς και χωρίς!!! :slight_smile: :smiley:

Προτεινω να βγαλεις με το επομενο τευχος του Ροκ Χαρντ με Dvd με την συγκεκριμμενη εκπομπη και εξτρα δωρο ενα σακουλακι πασατεμπο , μιας και εχουμε αγωνια ,ολοι αυτοι που δεν ειδαμε την εκπομπη.

Αντε και σ’ανωτερα και σε ανταγωνιστικα καναλια και εκπομπες της μεσημβρινης ζωνης.

=D> =D> =D> =D> =D>

το video ρεεε

Εμένα πώς μου διέφυγε αυτό??!!! 8O 8O

Άντε παλικάρι μου κι εις ανώτερα σου εύχομαι!!
…(προσπαθώ να σκεφτώ το “ανώτερα” και δεν μου έρχεται)…τι να πω…άντε και στη Δέσποινα Μυραράκη να παρουσιάσετε μαζί χαλιά!!! :lol: :lol:

Το ξερα οτι βλεπεις τοσο trash tv και δεν μου κανει αισθηση ποσο βλακας εισαι . :stuck_out_tongue:

Εκανα ζαπινγκ και ειχε ρεπορταζ η Λαμπι για τους Λορδι το αφηνω και ξαφνικα βλεπω τον Σειρηνακη και μια λουγκρα του ελεγε και εγω ειμαι ροκ φαν αλλα οι Λορδι ειναι αισχος κτλ…
Απορω πως δεν τους αρχισε στις Παναγιες τους ασχετους αλλα οντως η Λαμπιρη πρεπει να ειναι γυναικαρα.Την προτεινουμε λοιπον στους κυριους του rock hard να της κανουνε συνεντευξη τον επομενο μηνα και να την ντυσει η Ματθαιακη(την πετυχα το λεω καλα)
Τουλαχιστον απο το γυαλι δειχνει γυναικαρα.Σειρηνακη θα μας κανεις κανενα κονε με την εν λογω κυρια?
Παντως καλα τους τα ειπες σε παραδεχομαι.

  1. Ασε τις μαλαγανιές ότι έκανες ζάπινγκ και καλά… κάθε μέρα Λαμπίρη βλέπεις!!

  2. Είμαι καλός Χριστιανός, δε λέω Χριστούς, Παναγίες κλπ… κλπ…Απα…πα…πα… εγώ δεν κάνω τέτοια πράματα!

  3. Το θέμα δεν είναι να την ντύσει η Ματθαιάκη, το ζητούμενο είναι μήπως την γδύσω εγώ!!! (χα…χα…)

  4. ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ με τα όλα της …το Χριστινάκι!!! Σούπερ γυναίκα, περπατά και σε πέρνει ο αέρας!! Η αλήθεια να λέγεται !

  5. Σίγα μη σου κονέ!!! Είδα κ’ έπαθα να κάνω εγώ και θα μου την φας εσύ;;;;;;;; :slight_smile: :smiley: 8) 8)