Ζέστη ΦΥΓΕ

Ξέχασα να πω γεια, απορώ με τους τρόπους μου [-X

Είμαι ο sanctum και μεγάλωσα με γαλλικά και πιάνο (αλήθεια), αλλά κάποια στιγμή άκουσα hellhammer.

Γεια.

κλασικη μουσικη ακους ?

Μόνο Celtic Frost από κλασσική μουσική.

κακως


:lol::lol::lol:

Τα άκουσα και τα δυο, μπράβο, πολύ ωραία μουσική. Όταν γίνω ανθοπώλης θα τα ακούω κάθε μέρα :hippy:

Έχω το περίεργο φίλινγκ σάνκτουμ ότι από κάπου σε ξέρω, κάπου σ έχω ξαναδεί, ότι έχουν ανταμώσει οι φάτσες μας τέλος πάντων.

Αλλά και να μη σε ήξερα, σ έμαθα. Χαλλόζ ροζ ροζ ροζ ροζ.
Να γίνεις ανθοπώλης, έχει κοπριές αλλά μυρίζει όμορφα.

Τώρα μου την πέφτεις ή σε πείραξε και σένα η ζέστη; Τις κοπριές να πω την αλήθεια δεν τις είχα σκεφτεί. Ως γνωστόν στηρίζουμε σκατίλα, αλλά πάλι προτιμώ τις εγχειρίσεις :metal:

Εγχειρήσεις στο κώλον τότε. Το χόμπι σου επάγγελμα :rasta:

Δεν υπάρχει πέσιμο, υπάρχει μόνο αληθινή αγάπη, καρμικός έρωτας, γάμος με παιδιά και φιλιπινέζα γκουβερνάντα. Αυτά και καλώς μας κατσικώθηκες!

ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΖΕΣΤΗ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ και να ρθει η Φανι Αρντάντ.

Άε, να ζήσουμε να ευτυχήσουμε. Αυτό το κατσικώθηκες πάντως με κάνει να δω τα πράγματα πιο κάθαρα. Είμαι κι εγώ βέβαιος πλέον ότι γνωριζόμαστε, υπάρχει αυτή η κάπως απροσδιόριστη επαφή, σ’ αρέσουν και σένα τα κατσίκια;

Τα αγαπάω, μόνο όμως με strap on 8)

ανωμαλάρα :!:

Καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου τον χρήστη με το αγαπημένο μου άβαταρ εδώ μέσα. μηχανές, αλκοολια, σεξι μαγισσες, σαταναδες και rock n roll.

Απερίγραπτη δισκάρα το Vintage Addiction, γουέλκαμ κι από εδώ(γραφική κατάσταση λίγο, νέο μέλος να καλωσορίζει νέο μέλος, άλλα υπήρξε μια έκρηξη θαυμασμού) :slight_smile: