Οδηγιες δεν εχει?

…εχω ξεχασει πως συστηνομαστε… ειδικα οταν εχουμε ελληνικη γραμματοσειρα στο ΠΨ (πισι). ναι απ οτι θα καταλαβατε (και αν οχι ακομα τοτε λιαν συντομος) μου τη σπαει να με αναγκαζουν να γραφω με ελληνικους χαρακτηρες στο πισι απ τη στιγμη που καθε αναζητηση πρεπει να γινει στα αγγλικα και εγω εχω 4 γραμματοσειρες στο πισι (ναι γιατι ξερω να χρησιμοποιω και τις 4)… απ το προηγουμενο θα καταλαβετε επισης πως ειμαι ξενος, μεταναστης γιου νοου, λαθρομεταναστης καποτε (χελλ γιεα). με λενε…δεν εχει σημασια γι αυτο αλλωστε υπαρχει το νικναμε (νταα(χ))…ειμαι 20 χρονων, δεν γουσταρω φασιστες εθνικια και πανω απ ολα φιλελευθερους μελλοντικους καπιταλες. χμμ παιζω το … μου και ντρας απ το δημοτικο… εμμ πολλα ειπα, οτι αλλο χρειαστει εδω ειμαι. αα ναι μενω καπου αθηνα… αυτο αρκει. :slight_smile:

Welcome deus!

Αλητεία, τσαμπουκας, logo με εικόνα agnostic front :slight_smile:

Μ’αρέσεις! :slight_smile:

η αληθεια ειναι οτι δεν ακουω αγκνοστικ και την πικ την βρικα τυχαια αν και τωρα που το μαθα αυτο θα τους ψαξω :wink:

καλως σε βρικα ασταλδο (ασταδιαλα το διαβασα στη αρχη :blush: , σοζ)

Βασικά αυτό είναι κανονικά αλλά who cares?

ps… ασταδιάλα;;;; αχαχαχαχαχχα

axa καλη φαση! τωρα που τους ακουσα δεν τρελαθηκα (κυριως επειδη δεν ειναι το στυλ στα ακουσματα μου) αν και δεν ειναι κοραδες ή ποζεραδες οποτε αυτο μου αρκει >.<

Μου αρέσει τούτο το ιντροντάκτιον.
Θα παρακολουθώ το πόντιουμ με ανανεωμένη αγωνία :smiley:

welcome!

ε πες και κανα ακουσμα !

welcome:!:

ααα να τι ξεχασα…

…και ναι εχουν περασει 20 λεπτα κ ακομα δεν ξερω πως να γραψω τα ‘ακουσματα’ μου … ας πουμε οτι ακουω γενικα μεταλ, απο χεβι εως και μπλακ καποτε αν και στη συνεχεια θα παρατηρησεις να κραζω αρκετα συγκροτηματα που ανηκουν σ αυτες τις κατηγοριες… γενικα εχω περασει διαφορα σταδια και σκεψου οτι τον τελευταιο καιρο ακουω king diamond kai ensiferum mazi… α και δεν γουσταρω το κορε κα - θο - λου!

Σωστος ο νεος… :thumbup:

To hardcore σας χώνει άσχημα γατάκια! :stuck_out_tongue:

χαρντκορ μπορεις να πεις και τους φεαρ φακτορυ οποτε παω πασο γιατι τους ακουω

αμα δεν ακους burzum δεν μας κανεις!να φυγεις:p

ακουγα 2α λυκειου… μετα καταλαβα πως δεν υπαρχει ο σατανας και εχασα την ορεξη αν και ακουσα και το belus kai to fallen

είναι που άκουσες τα λάθος άλμπουμ!
με κάτι aske και κάτι hvis lysset tar oss και κάτι filosofem θα δεις ότι και όμως, υπάρχει

Καλώς ήρθες στο φόρουμ ταξικέ αδερφέ deus deum.

Αν δεν είναι αδιάκριτη ερώτηση, από πού κρατάει η σκούφια σου;

χαχαχ μεγαλη κουβεντα μαν, αν ειναι καποια στιγμη θα την αναλυσουμε στο ποντιουμ… αν και για να σας προιδεασω οι θρησκειες ειναι το τελευταιο πραγμα που θα ασχοληθω στη ζωη μου και προς το παρων ειμαι αγνωστικιστης…

καλως σας βρηκα, απ οτι φενεται ειμαστε αρκετοι φιλε γκρατσους!
απ οτι καταλαβα με ρωτας απο που καταγομαι? απο βελιγραδι, σερβια.

[QUOTE=deus.deum;1192895]αν και για να σας προιδεασω οι θρησκειες ειναι το τελευταιο πραγμα που θα ασχοληθω στη ζωη μου και προς το παρων ειμαι αγνωστικιστης…

οι burzum ειναι θρησκεια8):slight_smile:

Ναι, είμαστε, αλλά κάνε μου τη χάρη και μη με ξαναπεις “γκρατσους”, ναι;
ΓΡΑΚΧΟ ΜΠΑΜΠΕΦ με λένε. Έχω πάρει το όνομά μου από έναν τύπο που έζησε και έδρασε στη Γαλλία στα τέλη του 18ου αιώνα. Δικός μας ήταν κι αυτός, και τί δικός μας - ίσως ο πρώτος δικός μας! Καλή ευκαιρία να τον μάθεις: http://en.wikipedia.org/wiki/François-Noël_Babeuf :slight_smile:

Τέλεια. :smiley: Να υποθέσω ότι σ’ έδιωξαν από κει οι ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ, ε;

το μαθα για τον γρακχο απο ενα αλλο ποστ που διαβασα (δικο σου) απλως δεν ηξερα πως προφεροταν :blush:

οι φονιαδες των ψαριων, οι αργυροπελεκανοι με εδιωξαν χΔ

ναι τα αμερικανακια τα γαμηεμενα, το 99

Εμ το κατάλαβα.

Και απ’ ότι βλέπω ήσουν 8 χρονών τότε. Φρίκη.

Να ξέρεις εδώ θα πετύχεις και διάφορους τύπους που πιστεύουν ότι καλά κάνανε τότε οι ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ και μπουκάρανε στα μέρη σου, γιατί σφάζατε λέει τους Κοσσοβάρους - αλλά μη μασάς εσύ, έτσι;