Καλως σας βρηκα!

Μετα απο αρκετα ποστς, ειπα κι εγω να συστηθω ετσι για να σπασει λιγο ο παγος…

Ειμαι ο Πανος (φαινεται νομιζω :D), γραφτηκα στο φορουμ προσφατα αν και διαβαζω εδω και αρκετο καιρο το site…

Για οσους εχουν διαβασει το 3ο μερος του αρθρου του rocking για το νεο ντραμερ των Dream Theater, ειμαι ενας απο τους συμμετεχοντες (αυτος που το επωνυμο του αρχιζει απο “Κ”)

Αυτα λοιπον απο 'μενα συγχαρητηρια για τη δουλεια που γινεται, ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καμια συναντηση

Cheers!!!

Καλώς ήρθες Πάνο και καλά ποσταρίσματα.

Εκτός από Ρεινμπόου και Θίατερ τι άλλο έχει το μενού;; :slight_smile: :slight_smile:

Ουυυυυυυυυυ!!! τα παντα εκτος απο nu metal, -core ιδιωμα και punk!!! :lol:

Κυριως ομως κλασικο heavy, power & progreessive και πολυ hard & progressive rock δεκαετιας '70!!! :wink:

Ε θα τα βρούμε στα κλασσικά then :slight_smile: :slight_smile:

Γεια σου ρε μαγκα καλως ηρθες και καλα post να εχεις :slight_smile:

Σωστος ο πανος. :wink:

Welcome κλασσικουρα πανο!

το βασικότερο τώρα!!!

Ποια η γνώμη σου για τους Manowar;;;;

αχαχαχα :lol:
έτσι, ο αστάλδος μπαίνει κατευθείαν στο ψητό :stuck_out_tongue:

E πρέπει να ξέρω πως θα συμπεριφερθώ ανάλογα με την απάντηση!!!

Χαχαχαχαχαχαχα ωραιος…λοιπον…εγω ειμαι καπου στη μεση…φοβερα τραγουδια μεχρι που εφυγε ο Ross The Boss και αξιοπρεπεις δουλειες απο τοτε μεχρι σημερα (αν και σε πιο “επικο” υφος) αλλα πολυ ηλιθιο attitude και ο πιο σπαστικος band leader-mastermind ολων των εποχων (ναι Joey για ‘σενα μιλαω) πιο πολυ και απ’ τον Blackmore που αλλαζε τους πληκτραδες και τους ντραμερ σαν τα πουκαμισα…παντως αυτο με τα προφυλακτικα οταν το ειχα διαβασει ειχα γαμηθει στο γελιο…μας τα εχουνε πρηξει ρε γαμωτο με το ποσο ΤΡΟΥ ΜΕΤΣΑΛ και “γαμαω” ειναι αλλα απο την αλλη ξεπουλιουνται πολυ ασχημα μεσω του merchandise και οοοοοολων των ανουσιων κυκλοφοριων:. Hell On Wheels νο. 1212350183750 που δειχνει πως ο Ανταμς σκοτωνει ελαφια πως ο Τζοϊ πηδαει ολες τις γκομενες μετα το λαιβ και ποσο γαματος ειναι με τις μηχανες του ο Λογκαν…ο,τι ακριβως δειχνουν και τα προηγουμενα 1212350183749 DVDs…ασε που γενικα γουσταρω πιο αγνωστα γκρουπακια εκεινης της εποχης τυπου Omen (Battle Cry ΔΙΣΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ), Brocas Helm, Warlord, Sanctuary, Angel Witch κλπ.

Συνοψη: αν θελω να ακουσω φοβερα heavy-power τραγουδια απο τη δεκαετια του '80 σιγουρα θα ειναι στις επιλογες μου καποιος δισκος τους (τραγουδια σαν το Dark Avenger, Bridge Of Death,Gates Of Valhalla και τοσα αλλα δυσκολα ξαναγραφονται!!!) αλλα δεν θα πηγαινα με τιποτα σε καποιο live τους πρωτον γιατι δεν εχω γουνινο σωβρακακι :stuck_out_tongue: αλλα και γιατι ολα αυτα περι true-ιλας και τα ρεστα στο λαιμο μου καθονται…

Λοιπον αδερφια ξανα καλως σας βρηκα θα τα ξαναπουμε μαλλον σε ενα μηνα που θα γυρισω απο τον Πυργο καλο καλοκαιρι να εχετε!!!

Hail And Kill!!! :metal: :metal: (ηθελες δεν ηθελες Astaldo μου τους κολλησες τους κυριους :p)

έχω εγώ να σου δώσω άμα θες, δώρο και το baby oil :!:

:lol3::lol3::lol3::lol3:

H απάντησή σου με ικανοποίησε σχεδόν πλήρως!!! Πέρασες το τεστ.

ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!

και καλά να περάσεις στις διακοπές!! :smiley: :smiley:

Thank you mate!!! Bλεπω γουσταρεις και Savatage…ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου γκρουπς…σε παω εσενα!!!:wink:

Εεεεε απ’την αρχή το είπα! Θα τα βρίσκουμε εμείς! :smiley: :smiley:

Δεν ξερω αν πρεπει να νιωθω γερος ή υπερανω που πλεον ανοιγει θεμα στο introduce καποιος μικροτερος απο μενα :stuck_out_tongue:

Καλως ορισες Πανο, απο οτι εχω δει και στο φορουμ ακους γαμω τα πραγματα, καλη διαμονη κτλ!

Καλώς τον Παναγιώτη τον Αστροτηρητή. =Ρ

Όταν είδα την ηλικία σου ήταν ένα σοκ για μένα. Να ξέρεις ότι ο τρόπος που ποστάρεις, αν εξαιρέσεις κάποια ορθογραφικά λάθη (που ούτως ή άλλως όμως δεν αποτελούν αποκλειστικότητα των πιτσιρικάδων σ’ αυτό το φόρουμ), δίνει την εντύπωση ότι είσαι τουλάχιστον 6-7 χρόνια μεγαλύτερος. Καλή συνέχεια!

:!: τώρα το είδα αυτό με την ηλικία.!! μπράβο ρε μεγάλε.!!
Battle Cry(omen) βλέπω, Warlord βλέπω,κείμενο για theater.!! είσαι ωραίος. :smiley:

καλως ηρθες Πανο
καλα ποστ!