Τζίτζικας: ο απόλυτος μπλακμεταλλάς!

Κατεστραμμένο τόπικ αφιερωμένο στο πιο μπλακμεταλ έντομο…

Αυτή τη στιγμή που το γράφω έχουν πρόβα στο δέντρο έξω από το μπαλκόνι μου και προσπαθούν να βγάλουν το Transilvanian Hunger, οπότε παίρνουν την ελάχιστη αναγνώριση που τους αξίζει :lol:

Μόνο αποθέωση εδώ. Α, και:

Τα βάζω να περπατάνε πάνω μου.

Είχα πιάσει μικρός δύο τρία τα είχα βάλει σε κουτιά και είχα black metal χορωδία για μέρες στο δωμάτιο μου
\m/

Oλα τα λεφτα το εισαγωγικο ποστ!

Στηνουν και στα δεντρα απεναντι απ’το σπιτι μου κατι λαιβακια αλλα δεν εχουν καλο ηχο,με αποτελεσμα να με ξυπνανε.

εγώ τα πιάνω και τα κατουράω

Yπεροχα.

τι ήχο βγάζουν τότε;

Βρεγμενος Behringer.

Ο Παππούς μου πρέπει να είναι ο μεγαλύτερος black-μεταλάς ever σε αυτή την περίπτωση :p:lol::lol::lol:

καταραμενα τζιτζικια

Moνοτονα ριφς…

σαν παραγωγη demo απο burzum

Και εμένα όταν επισκέπτεται την τουαλέτα.Μιλάμε δίκαση,blastbeat, παραμόρφωση,σκισμένα φωνητικά.Όλα σε ένα. :dizzy:

Τι κάνεις όταν ένας μοναχικός τζίτζικας μες στη μέση της νύχτας αρχίζει να παίζει;
Του βάζεις μετρονόμο σε blastbeat για να μην το χάνει και του χτυπάς παλαμάκια να τονίζεις το 1.

ΚΑΤΑΡΑ!!! ΨΟΦΟΣ ΣΤΑ ΤΖΙΤΖΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!!!

Τον καλύτερο ήχο τον βγάζουν όταν πέσουν στα δόντια κάποιας γάτας, λίγο πριν γίνουν μεζές (επιθανάτιος ρόγχος).

Suicidal Black Metal

Εγώ πάντως ύστερα από τη χθεσινή μου αυπνία έχω να πω ότι η καβλωμένη γάτα στέλνει τους My Dying Bride για απόσυρση

Αγαπώ τζιτζίκια. Ειδικά αυτά τα μεγάλα που κυκλοφορούν στα χωράφια. Τα παίρνω μαζί μου για κατοικίδια <3 <3 <3

Fucking sick???

τι λέτε ρε, τα τζιτζιτζιτζίκια είναι νοιζζζζζζζζζάδες.
το μπλακ μέταλ είναι μελωδική μουσική, και αν πα να πει κανείς τίποτα για το transylvanian hunger θατονε χτυπήσω, ε.
οι darkthrone είναι συγκρότημα παραλίας.
Και πάνε και με τα τζιτζιτζιτζίκια.

[SPOILER]
όχι, σοβαρά τώρα, υπάρχουν φορές που αισθανομαι πως πλησιάζω στην τρέλα με τα μαλακισμένα, σαν τον ήρωα της ταινίας του Αρανόφσκυ, το π, που έβλεπε τον εγκέφαλό του έξω από το κεφάλι του. έτσι είναι και τα τζιτζιτζιτζίκια, SKULLFLOWER…[/SPOILER]

Σήμερα το πρωί πάντως με 40 βαθμούς είχαν γανιάξει σε ανυπόφορο βαθμό, έπαιζαν χαλαρά ένα medley Deathcrush/Τοmhet, μάλλον ως τρίμπιουτ στο Euronymous που δολοφονήθηκε σπό τον Vigernes σαν αύριο 10 Αυγούστου.