ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΒΙΝΥΛΙΑ

ΟΙ ΝΕΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ…

ICED EARTH-BURNT OFFERINGS(gatefold/διπλο βινυλιο-1995)…50
SEPULTURA-CHAOS AD(πρωτη εκδοση 1993)…20
ANCIENT-TROLLTAAR(1995)…20
DIABOLICAL MASQUARADE-NIGHTWORK(limited edition 500 copies,1998 )…100
AUTOPSY-FIEND FOR BLOOD(πρωτη εκδοση 1991)…κλεισμενο
IN FLAMES-WHORAGLE(πρωτη εκδοση 1997)…50
CELTIC FROST-INTO THE PANDEMONIUM(original Noise recs-1987,gatefold)…30
BURZUM-DET SOM ENGANG VAR(original περιορισμενη εκδοση 1000 κοπιες με αφισακι,1994)…200
BURZUM-HVIS LYSET TAR OSS(gatefold,original limited edition marbled vinyl,περιορισμενο σε 2000 κοπιες,1993)…250
—θα προστεθουν και καποιοι ακομα τιτλοι απο lps,cds και t-shirts.—

-Ολα τα βινυλια ειναι ελαφρως μεταχειρισμενα με καποιες μικρες ατελειες πχ,το αφισακι Burzum εχει λιγο ζελοτειπ στις ακρες.Οποιος ενδιαφερθει,μπορω να του στειλω στο mail του λεπτομερειες και φωτογραφιες απ οτι ζητησει και την τιμη του καθε βινυλιου.
-Σημειωση…οι τιμες περιλαμβανουν και τα εξοδα αποστολης
-Aποστελλονται με αντικαταβολη/ταχυδρομειου

και μια λιστα με καποια cd/tshirts…

[U]CDs:[/U]
[B]NAPALM DEATH[/B]-enemy of the music business(2000)–5 e
[B]LEGION OF THE DAMNED[/B]-malevolent rapture(2006)–7 e(αμεταχειριστο)
[B]SINISTER[/B]-creative killings(2001)–5 e
[B]WASP[/B]-unholy terror/digipac(2001)–7 e
[B]DECAPITATED[/B]-nihility(2001)–5 e
[B]VADER[/B]-black to the blind(1998–5 e
[B]BELPHEGOR[/B]-pest apokalypse vi/digipack(2006)–8 e(αμεταχειριστο)
[B]DARK FUNERAL[/B] -diabolis intepium/digipack/αναγλυφο εξωφυλλο(2002)–8 e
[B]BOLT THROWER[/B]-honour valour pride/special digipack(2001)–10 e

[U]T-SHIRTS:[/U]
[B]NORDOR[/B]-seven they are(σχεδιο μπροστα/πισω)large–7 e
[B]NORDOR[/B]-maskim xul(σχεδιο μπροστα/πισω)large–6 e
[B]DAYLIGHT MISERY[/B]-logo μπροστα,large–5 e
[B]SETHERIAL[/B]-from the ancient ruins(σχεδιο μπροστα/πισω)X-large–8 e
[B]ENSHADOWED[/B]-πρωτο t-shirt τους(σχεδιο μπροστα/πισω)large–6 e
[B]DIMMU BORGIR[/B]-rare!cunt hunters of the night(σχεδιο μπροστα/πισω)XL–20 e

Eheis pm

εχεις πμ!

esi eisai pou eheis valei agelia sto nwn kai thes 140 euros gia to masquerade? an nai pane mazeftin giati gelaei o kosmos kai se ligo tha arhisoun pali na krazoun tous ellines.

οχι φιλε μου,κανεις λαθος.Δεν ειμαι εγω,εγω το δινω 150 ευρω και γελα οσο θελεις.Οσο για την γνωμη των αλλων για τους Ελληνες,εχει σχηματιστει απο αλλα πραγματα,οχι απο εναν δισκο.Αν εσυ βρεις την συγκεκριμενη εκδοση πιο φθηνα καπου,με το συγκεκριμενο εξωφυλλο,μπραβο σου.Δεν απαιτω απο κανεναν να αγορασει κατι.Και δεν αξιζουν ολα 15 ευρω στην Ελλαδα.Αναλωσαι τον χρονο σου σε κατι πιο δημιουργικο απο το να σχολιαζεις κατι που δεν σε ενδιαφερει.

afto pou me enohlei kai giafto mpika ston kopo na sou grapso den einai i evreomavragoritiki nootropia sou alla to oti pas na tin poulisis se ena forum pou den se pernei.

ωραια,ας μην το παρει κανενας.Αρκει να μην χαρακτηριζεις καποιον.Εγω το πουλαω τοσο και σε ενα φορουμ που δεν με περνει(!!!) και ας μην τα ακουμπησει κανεις.Ειναι δικαιωμα μου οπως δικαιωμα καποιου ειναι να μην αγορασει.Καλα να περνας.

Επειδη δεν γνωρίζω πιο ειναι το nwn?

Δεν φτάνει που σε έκραξαν στο άλλο φόρουμ και σου υπόδειξαν ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ και τον λόγο, έχει πουληθεί από 25 έως 60 ευρώ στο ebay και το βλέπεις εδώ δηλαδή http://www.popsike.com/php/quicksearch.php?searchtext=Diabolical+Masquerade+Nightwork&x=12&y=0

εσύ συνεχίζεις και πουλάς πρόλογο, επειδή μάλλον ένας βλαμμένος το πουλάει στο discogs 150 ευρώ εσύ το έβαλες 140 μπας και ψαρώσεις κανένα θύμα. Eδώ μέσα δε σε παίρνει γιατί οι αγγελίες μπαίνουν για να ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ όλους μας, όχι για να βρείς θύματα…σαφώς και έχεις δικαίωμα να κάνεις και να πιστεύεις ότι θές αλλά και εγώ έχω δικαίωμα να σε κράζω και να σε ξεμπροστιάζω και να σε ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ κλεφτοκοτά ελληναρά γιατί εσύ μου δίνεις το δικαίωμα πάνω απ΄όλα. Αλήθεια γιατί δεν βάζεις τιμές στα LP? Ντρέπεσαι μήπως?

exeis pm

Καθολου δεν ντρεπομαι φιλε,κραξε οσο θες και εγω πουλαω οσο θελω.
Τα burzum 250 kai 300 τα δινω.

Δεν σου είπε κανείς τίποτα για τα Burzum, αν είναι M- οντως περίπου εκεί πάνε μερικές φορές, το Iced Earth πχ στα 50 Μ- είναι μια χαρα, στο Diabοlical όμως είσαι πολύ λάθος, είδες στο discogs ένα μαλάκα γάλλο που το πουλάει 150 γιατί είναι μαλάκας και εσύ τον ακολουθείς σα πρόβατο, είσαι τραγικός λόγω άγνοιας, αμάθειας και φραγκοφονίασης.

αυτοι ειναι ι νεοτροπια του ελληνα μ…κα μεταλα πιστευει οτι επειδη καπου κατι ειδε μπωρει να βρη θυματα και να τα ξεζουμησει και ωπος ειπαι και ο φιλος απο πανω κανε ενα update με τιμουλες να δουμε πωσο εξω θα μας πεταχτουνε τα ματια

kalispera file,

endiaferomai gia to iced earth - burnt offerings…an thes steile mou timi.
thanks

[U]ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ[/U]

[B]CATHEDRAL-forest of equilibrium[/B] LP original (μπροστα και πισω μονο το atrwork και χωρις τιτλους)MOSH 43—[B]5Oe[/B]
[B]ROTTING CHRIST-non serviam LP[/B] original unisound 012—[B]60e[/B]
[B]IMMORTAL-at the heart of the winter[/B]-osmose 079 LP limited 1500/black vinyl(handnumbered copies-my number… 386/1500)–[B]-60e[/B]

Όλα πήγαν υπέροχα, αξιόπιστος πωλητής και ταχύτατη παράδοση! Σε ευχαριστώ!

να σαι καλα φιλε μου.Καλη ακροαση:roll:

UP DATE

Εχουν δωθει απο την πρωτη λιστα τα:Autopsy,Ancient,In Flames,Iced earth και το mcd τους.
Συντομα μερικοι ακομα τιτλοι.

πες μου το mail σου.με ενδιαφερει το burnt offrerings αν μου το αφηνεις 40 ευρω.
king3306@yahoo.gr
Νωντας,Αθηνα.