Πάμε Στοίχημα!

Καλησπέρα παιδιά
Έχω ένα σίγουρο με απόδοση 1.60 για ακύρωση.50Cent στις 13 Ιουνίου.
Επίσης οι books δίνουν 1.40 για Roxy Music, 1.60 για Toto, 2.5 για Iggy Pop και 4 για Rockwave Metal.
Πέρα από τον χαβαλέ…τι γίνεται ρε σεις;Έχουμε ήδη 3 ακυρώσεις και 1 αναβολή.
Παίζουν πολύ λάθος εκτιμήσεις από τους διοργανωτές πάντως.3-4 συναυλίες την ίδια μέρα,ονόματα άκυρα για Ελλάδα(Ricky-Jennifer).Αστεία πράγματα.

Ειναι οι ντίλερς τόσοι πολλοί στην Ελλάδα???

Σε σύγκριση με πέρσi δεν έχουμε ονόματα αντίστοιχου βεληνεκους. Και στο κάτω κάτω ποιός άλλος εκτός από γονείς που θα πήγαιναν τα παιδία τους θα ήθελε να δει Lopez; Έχοντας ξοδέψει πάνω από 300 ευρώπουλα πέρσi, φέτος ψήνομαι μόνο για Roger Waters και Zappa plays Zappa…

Ap’oti fainetai oi akyroseis exoun kanei tous promoters na ksanaskeftoun orismena “ksegrammena” onomata…

Όπα! Αν ξέρεις κάτι να το πεις. Δεν είναι ώρα αυτή για να ιντριγκάρεις τη σκέψη… και τη φαντασία!

Όπα! Αν ξέρεις κάτι να το πεις. Δεν είναι ώρα αυτή για να ιντριγκάρεις τη σκέψη… και τη φαντασία![/quote]

Δίκιο έχει μην πάιζεις με καρδιακούς…
2 εγκεφαλικά και 4 ενφράγματα είναι αυτά, μην μας τρελένεις…

Όπα! Αν ξέρεις κάτι να το πεις. Δεν είναι ώρα αυτή για να ιντριγκάρεις τη σκέψη… και τη φαντασία![/quote]

Δίκιο έχει μην πάιζεις με καρδιακούς…
2 εγκεφαλικά και 4 ενφράγματα είναι αυτά, μην μας τρελένεις…[/quote]

Τα δύο εγκεφαλικά είναι η αναβολή των Stones και το άλλο η ακύρωση… της Lopez; :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Πάντως πλάκα πλάκα, φέτος ενδέχεται να μιλάμε αντί για συναυλίες, για ακυρώσεις. Αντί για “Ρε μλκ, ξέρεις ποιοί έκλεισαν για το καλοκαίρι;”, έχουμε
“Ρε μλκ, ξέρεις ποιοί ακύρωσαν για το καλοκαίρι;”

Ποός δεν έχει πάρει ακόμα είσιτήρια για Pearl Jam;Γρήγορα όλοι στα ταμεία μην πάθω καμιά πλάκα,δεν θα το αντέξω.15 χρόνια αναμονής είναι πολλά.Γενικά δεν ξέρω πως πάει η προπώληση αλλά ξέρω ότι σίγουρα έχουν πουληθεί 10 εισιτήρια…χαχαχαχα…
Μην με αναγκάσετε να έρθω να σας πάρω από το χέρι …
Καλή η πλάκα αν και ξέρω ότι μερικοί από εσάς στεναχωρηθήκατε για DIO κτλ,πιστεύω θα ξαναγίνει μωρέ μην αγχώνεστε.

Όπα! Αν ξέρεις κάτι να το πεις. Δεν είναι ώρα αυτή για να ιντριγκάρεις τη σκέψη… και τη φαντασία![/quote]

Δίκιο έχει μην πάιζεις με καρδιακούς…
2 εγκεφαλικά και 4 ενφράγματα είναι αυτά, μην μας τρελένεις…[/quote]

Τα δύο εγκεφαλικά είναι η αναβολή των Stones και το άλλο η ακύρωση… της Lopez; :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
[/quote]

Μπάααααα είμαι αρκετά γέρος και έχω χάσει το μέτριμα…

:cry: Χαρηκαμε και εμεις και λεγαμε οτι φετος θα δουμε πολλα ονοματα κλπ.Τελικα ομως αποδεικνυεται οτι η Ελλαδα ειναι μια μικρη γεωγραφικα αγορα για πολλες συναυλιες. Τοσες ακυρωσεις δεν ειναι τυχαιες. Μπορει να χαρηκαμε που ακυρωθηκαν οι συναυλιες των φλορων, αλλα την φαγαμε και εμεις απο πισω με το X-fest.
Παντως οι τυποι βαζουν και πολυ ακριβα τα εισητηρια. Δεν ειναι δυνατον να βαζουν το εισητηριο του X-fest στα 55 με οχι και τοσο εμπορικα ονοματα. Με εξαιρεση τον Dio και τους In flames, τα αλλα συγκροτηματα, αν και αξιολογοτατα πιστευω, δεν εχουν το κοινο και την εμπορικοτητα ωστε να δικαιολογειται το εισητηριο των 55.
Για ποιους μας περασαν τελως παντων?
Αν ηταν φτηνοτερο (ισως 35) θα μαζευαν περισσοτερο κοσμο.
Παντως θα γουσταρα να δω τον Dio τον θεο μονο του καποια στιγμη!

Όπα! Αν ξέρεις κάτι να το πεις. Δεν είναι ώρα αυτή για να ιντριγκάρεις τη σκέψη… και τη φαντασία![/quote]

Δίκιο έχει μην πάιζεις με καρδιακούς…
2 εγκεφαλικά και 4 ενφράγματα είναι αυτά, μην μας τρελένεις…[/quote]

An parakolouthousate ligo tis oles sizitiseis tous teleutaious 2 mines tha kserate poious theoroun “ksoflimenous”… To exo anaferei kiolas.

Gia na eimai kai pio ksekatharos vevaia, den tous eixan oloi oi promoters gia ksoflimenous…

Anyway, mporei na min ginei kai tipota, alla simasia exei oti ginontai sizitiseis.

…άρα απ’ότι διάβασα στο site τους έχουμε και “ακύρωση” των Rolling Stones.Γιατί το να έχουμε Ιούνιο 2006 και να έρθουν το 2007 δεν το θεωρώ αναβολή.Μέχρι του χρόνου…τρέχα γύρευε.
Κρίμα ρε γμτ.Γκαντεμιά.Τι τα ήθελε τα ακροβατικά ο Keith;

Σοβαρά ρε αν και τις παρακολουθούσα δεν μου έρχεται τώρα αν θές πες… :!: :!: :!: :!: :!:

[quote=“Guardian_of_the_blind”]

Σοβαρά ρε αν και τις παρακολουθούσα δεν μου έρχεται τώρα αν θές πες… :!: :!: :!: :!: :!:[/quote]

Poia megala sygrotimata einai stin Europi to kalokairi?

Prosekse ti tha apantiseis…

Εεεεεε τι να σου πω εξαρτάται την οπτική γωνία…
Υποθέτω λες για g’n’r, λευτάλικα και system

Kala ypotheteis…

OK :!: :!:
Αλλά όταν έλεγες ξεγραμένα πριν έλεγες για το να έρθουν ή για το ότι ήταν ξεγραμένα σαν ονόματα από τους διοργανοτές… :?: :?: :?:

Έλα ρε παιδιά, τους Guns’n Roses εννοεί ο άνθρωπος, πόσο πιο ξεκάθαρα να το πει?!

Οι books ανακοινώνουν ότι για την συναυλία της Shakira που θα προσπαθήσει να γίνει την 1 Ιουλίου θα δωθεί απόδοση 1.20 για ακύρωση.
Αρχίζει και με εκνευρίζει αυτή η ιστορία γιατί με όλες αυτές τις κινήσεις μπαίνει στις ατζέντες των καλλιτεχνών η Ελλάδα σαν “η χώρα που ακυρώθηκε η συναυλία μου” και δεν έχει σημασία το ποιός καλλιτέχνης είναι.Που ξέρουμε μπορεί η Skakira ή η Jennifer να είναι κολλητές με τους Red Hot Chili Peppers πχ και να τους πουν “που στην Ελλάδα θα πάτε;Χέστε τους”

Giati? Erxetai i Shakira?