Συναυλίες στην Ελλάδα

ΕΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 37 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ. ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΕΝΕΡΓΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΚΤΑΘΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΟΠΕΣΩ ΣΕ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΜΟΖΟΥΝ.

Τοτε , φιλε μου … εχεις αλλο προβλημα … δυστυχως , το τι με αφηνει παντελως αδιαφορο … ψαχτο … γιατι μαλλον δεν μπορεις να μπεις στο κοπο να ψαχτεις , τι μπορει να ειναι αυτο …
οταν μαθεις να διαβαζεις και να συνειδητοποιεις αυτα που διαβαζεις τοτε θα μπω στο κοπο να ασχοληθω μαζι σου … και να συζητησω … μεχρι τοτε ομως … εισαι ανεπαρκης … τωρα στο που εισαι ανεπαρκης , αυτο δεν θα το κρινω εγω , ειναι πασυφανες .

Πάντως κακά τα ψέματα έχουμε ένα υπερ-πλούσιο καλοκαίρι.
Τα ονόματα ok, μπορεί ορισμένοι να τα θεωρούνε “κλασικά”, αλλά ας μην ξεχνάμε και το άλλο: έρχονται νέα groups τα βρίζουμε και δεν πατάμε στη συναυλία, έρχονται παλιά και γκρινιάζουμε.

Λοιπον νομιζω οτι πρεπει να επελθει ΕΙΡΗΝΗ… GeoAway καλως ηρθες στο site… Aν και θα σου ζητουσα οταν εχεις καποιες παραπανω πληροφοριες για συναυλιες απ’ αυτες που ηδη αναφερονται στο site (αν και το θεωρω δυσκολο, τα παιδια ειναι φοβερα στην δουλεια τους) να τις δημοσιευεις τμηματικα, γιατι τα σεντονια δυσκολα τα διαβαζει καποιος… Ο Ανδρεας ειναι ο πιο καλος μου φιλος εδω μεσα (αν και ειμαι 10 χρονια μικροτερος απ’ αυτον και απειρως πιο ομορφος ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΟΥΜΠΟΣ), ωστοσο οφειλεις να παραδεχτεις GeoAway οτι δεν του μιλησες καλα στο προσωπικο μηνυμα…

ΥΓ. Τα λεφτα και οι δυο στο λογαριασμο τραπεζης που σας εστειλα…
ΥΓ2. Νομιζω οτι σας υποστηριξα και τους δυο.
ΥΓ3. Η νεα γενια μεταλλαδων ειναι πολυ τυχερη… Για ρωτηστε κι εμας τους μεγαλυτερους, που τα παντα τα μαθαιναμε μονο απο το METAL HAMMER;
ΥΓ4. Οντως Ηλια το φετινο καλοκαιρι ισως ειναι το πιο πλουσιο απο πλευρας συναυλιων…