Συναυλίες στην Ελλάδα

ANATHEMA
4/16 Thessoloniki, GR
4/17 Athens, GR
4/18 Athens, GR

EXODUS w/ HATESPHERE
6/05 Thessaloniki, GR
6/06 Athens, GR

JUDAS PRIEST
6/18 Athens, GR

MORBID ANGEL w/ KRISIUN
3/25 Thessaloniki, GR
3/26 Athens, GR

QUEENSRŸCHE w/ SYMPHONY X
6/20 Athens, GR

SADUS
4/02 Thessaloniki, GR
4/03 Athens, GR

TANKARD
5/07 Thessaloniki, GR
5/08 Athens, GR[/b]

ti einai auto?einai epishmo?
auto gia tous priest ksanaakousthke kai malista mesa apo to site tous alla telika h hmeromhnia epestrepse stis 20/6

Ρε γμτ μας δουλευουνε ??? Φαση θα χει να μην ερθει κανεις τελικα…

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ. ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ SITE ΕΠΙΣΗΜΟ ΔΕΝ ΦΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΗΝΗ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΒΛΗΘΟΥΝ Ή ΑΚΥΡΩΘΟΥΝ. ΑΥΤΑ ΕΚΔΙΔΟΥΝ ΞΕΝΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΨΕΥΤΟΥΝ.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ “GeoAaway”

Μπορεις να πεις τη διευθυνση του site ???

Μηπως ειναι το www.apisti.com ? :lol:

ΚΥΡΙΟΙ ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΕ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΥΝ (ΨΕΥΔΗ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΛΥΣΕΙΣ α) Ή ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΤΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ Ή
β) ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ, (ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΥΣΠΙΣΤΟΥ ΦΙΛΟΥ “Angel_In_Black”).
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟ “ROCK” ΚΟΙΝΟ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΧΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΕΤΕ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ “GeoAway”

Δυσπιστος ? Ε οχι και Δυσπιστος … Μη χ…ω δηλαδη …
Αυτες που αναφερεις , ειναι γνωστες …

  • ανακοινωθηκε και επισημα στο site των wasp 19/6/04 στο rockwave
  • judas priest 20/6/2004 + queensryche 20/6/2004 στο rockwave .

Χιουμορ , εκανα φιλε μου … αν παρεξηγηθηκες , οκ … sorry , με τιποτα δεν ειχα προθεση να υποβιβασω τη φιλοτιμη προσπαθεια σου για την ενημερωση μας …
Μια παρενθεση ομως … αυτο για τον εαυτο σου … (αποψη μου) δεν ειναι σωστο … εδω ειμαστε για να περναμε καλα και να ενημερωνομαστε … γιατι στη τελικη η ενημερωση ειναι υποθεση ολων και οχι ενος … ?
Ολοι μια παρεα ειμαστε …!!!

ΦΙΛΤΑΤΕ “Angel_In_Black” ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ, ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΣΕ ΤΑΚΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ “GeoAway”

Οπωσδηποτε … Δημοκρατια εχουμε …!!!
ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ :!:

ANTHRAX
7/06 Athens, GRE

SAXON
10/30 Thessaloniki, GRE
10/31 Athens, GRE
11/01 Athens, GRE

ROCKWAVE FESTIVAL
6/18 - 6/22 – Athens, GRE

Judas Priest, Queensrÿche, W.A.S.P., Running Wild, H.I.M., Nightwish, Nightfall, Peter Gabriel, Pixies, Placebo

Καταπληκτικό αυτό που κάνεις…Αλλά μήπως έχεις πολύ επίσημο στυλ(όχι ότι με χαλάει αλλά όπω είπε και ο angel εδώ μία παρέα είμαστε…Ο καθένας λέει ότι θέλει…Εννοείτε ότι μπορείς να πεις οτιδήποτε…)

Μετά τιμής “MAZESTIX”

ΦΙΛΤΑΤΕ “MAXESTIX” ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑΤΑ ΜΟΥ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ (ΒΛ. TOUR DATES & FESTIVALS), ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Επειδη ομως δεν ειμαι υπερανω … θα πω την προσωπικη μου αποψη.
Σεβομαι αυτα που λες και υποστηριζεις GeoAway … αλλα φιλε μου , εσυ το μονο που κανεις ειναι να δημοσιευεις μετα απο ενα μηνα περιπου συναυλιες που ειναι ανακοινωμενες ηδη … και απο site που εχουν αναφερθει εδω και πανω απο 2 μηνες … εκτος αν μας τα λες ετσι για να τα εμπεδωνουμε καλυτερα …
Δηλαδη για μενα αυτο που κανεις ειναι να αναμασας τα ηδη γνωστα γεγονοτα .
Τιποτα καινουργιο εχεις να μας πεις … ?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΘΕΣΕΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.

Και βεβαια δεν θα το κανω … να εισαι σιγουρος για αυτο … αλλα να βαλουμε ολοι απο μια ανακοινωση … ετσι για να την βρισκουμε…
οσο για το rockwave … αν καθοσουν να διαβασεις και καποια αλλα περιεχομενα και ανακοινωσεις , που βρισκονται στη μεση του site (Rockwave) η στην ενοτητα συναυλιες (Ειναι αυτο που βρισκεται στο menu) θα καταλαβαινες … οτι εχει γινει ηδη … πολυ πριν .
Αυτο που κανεις για μενα (και κατα την ταπεινη αποψη) ειναι να μειωνεις τον αγωνα , και το εργο μερικων παιδιων που το εκαναν πολυ πριν εμφανιστεις εσυ ή εγω εδω περα …
Λιγο σεβασμος ομως δεν βλαπτει … ετσι πιστευω … σωτηρες για την ενημερωση μας εχουμε και πολλους μαλιστα … αλλος ενας ειναι το λιγοτερο που χρειαζομαστε … θελεις να κανεις κατι χρησιμο … μιλα με τον kourou οτι θελεις να μπεις στη συντακτικη ομαδα του site … στειλε αρθρα σου , η μπες στο κοπο να λαμβανεις μερος στις συζητησεις και στα αλλα θεματα … η ειναι πολυ μπαναλ για το επιπεδο σου … ?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ “Angel_In_Black” ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΜΑΣ.

Τελικα εισαι πολυ αφελης … εγω σου δινω στοιχεια … και σου λεω γεγονοτα … και εσυ στο κοσμο σου … δυστυχως … μπορεις να μας πεις την ηλικια σου η ειναι απορρητο και αυτο οπως και οι πληροφοριες που παιρνεις απο το site ?
Εγω παντως ειμαι 33 χρονων , αυτο το ειδος μουσικης το ακουω εδω και 20 χρονια περιπου , οσο για το επιπεδο μου … ειναι κλασεις ανωτερο απο το δικο σου … οσο για το επιπεδο μου δεν εχω παει στο Harvard , αλλα εχω μαθει να σεβομαι … τους ανθρωπους που με σεβονται.

Α και κατι αλλο , προσπαθησε να γραφεις με μικρους χαρακτηρες … φαινεται πιο ομορφα .

Αυτά που λεει ο Angel in Black είναι απόλυτα σωστα… (απο τις λιγες φορες που το κανει αυτο ειναι η αλήθεια :P) και με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη…
Και δεν νομίζω να επεσε το επίπεδο της συζήτησης. . . Δε προσπαθούμε να σε διώξουμε ή οτιδήποτε τέτοιο φίλε GeoAway . Προσωπικά εκτιμώ αυτό που κανεις αλλα ρίχνε μια ματια πρώτα στις υπάρχουσες ανακοινώσεις … Το να επαναλαμβάνουμε τα ιδια και τα ιδια δεν ειναι σωστο σε μια συζήτηση… Και μην ξεχνάμε οτι το forum ειναι χωρος συζήτησης… :wink:

Φιλικά
Lady_Starstruck