Πρόγραμμα

[size=6]Γεια παίδες ξέρετε κάνα πρόγραμμα εύκολο για downloading?
Και που να πάω βασικά για να το κατεβάσω;
[/size]

Soulseek xrisimopio…vrisko sxedon oti thelo alla kapies den katevazei grigora…

http://www.slsknet.org/download.html

εγω χρησιμοποιω το limewire

κατεβασε το απο το www.download.com
(γραψε στο search limewire και κατεβασε το πρωτο)

Ευχαριστώ φίλε Mystic, όμως αυτό εχω και ψάχνω καλύτερο!
Επίσης το ίδιο φίλη Carolina…
Thanks anyway!

^^ ap ta kalutera p2p…ap’ otan to pira swthika…
kai tati pou eixa vrei…gia katyteri anazitisi ama thes px ena elliniko tragoudi/video i oti allo thes mpaineis sto elliniko dwmatio kai kaneis anazitisi… :wink:

Παιδιά δοκιμάστε να ψάχνετε στο Google αυτό που σας ενδιαφέρει! Π.χ πληκτρολογείτε τη μπάντα και το άλμπουμ και από δίπλα ακριβώς, rapidshare η megaupload. Συμφέρει πολύ περισσότερο! Εγώ έτσι έχω βρεί albums πού στο slsk ούτε κατά διάνοια θα τα έβρισκα με ένα απλό search (επειδή το μεγαλύτερο ποσοστό των χρηστών κάνει τα αρχεία του να είναι φανερά μόνο σε όσους βρίσκονται στο userlist τους!) Επίσης αν έχεις DSL μπορείς να κατεβάσεις ένα άλμπουμ σε μισή ώρα η άντε μία ώρα το πολύ (εξαρτάται και από το μέγεθος του zipαρισμένου αρχείου) ενώ στο slsk όλα εξαρτώνται από το πόσο κάνει upload ο άλλος! Συνήθως τα 3,4 links που εμφανίζονται στο Google περιέχουν και τα blogs η forums στα οποία δίνονται διευθύνσεις του rapidshare, megaupload κ.λ.π servers με albums η ότι άλλο ψάχνετε (πρόγραμματα, video clips κ.α.)

file gigatron
an psaxneis programma san ton soulseek me tetio spanio iliko tote vres to eMule…
episis to Bareshare Pro pou xrisimopio ine arketa kalo alla oxi idietera kalo sto poli spanio iliko…

episis tha sistina na mpeis edo www.projectw.org opou ine forums…kane ena username kai katevase oti theleis :slight_smile:

Eυχαριστώ φίλε Mystic, η βοήθεια σου ήταν πολύ σημαντική!
Το ίδιο και για σένα Eagleheart, Carolina και Stathis21!

πωρε φιλε να σαι καλα!

Ρε vedder τι ξέθαψες ρε θηρίο;

Παίζει να είναι το πρώτο μου ποστ αυτό ^ εδώ πέρα!!!

Αυτά είναι λέμε!!! :smiley: :respect:

Επισης αν θελεται να μπειτε www.phazemp3.com
Κανεις σεαρψη και σου ωρισκει οτι αρχειο υπαρχει με αυτο το ονομα στα rapidshare,depositivefiles… Ειναι πολυ καλο για αλμπουμακια!

Μπορει καποιος να δωσει οδηγιες για το πως δουλεβειι το soulseek???!?!?Plzzz!

Τι πρόβλημα έχεις ακριβώς;

Απλά βάζεις όνομα στη μπάρα αναζήτησης και σου δείχνει ανάλογα το πόσες πληροφορίες-τραγούδια θα βρει.
Αναλόγως ρυθμίζεις την ταχύτητα που θα παίρνεις και θα δίνεις που είναι στα δεξιά σου.

Πως κανω Connect και τι ειναι αυτα που δειχνει κατω αριστερα!???

Από τη στιγμή που έχεις log-άρει κάνει αυτόματα σύνδεση.
Αν πάλι δε μπορείς πήγαινε εκεί που λέει Connection και πάτα Connect.

Ποια έκδοση έχεις;

Επίσης πήγαινε στο Options>File Sharing να ρυθμίζεις που θα δέχεσαι και που θα δίνεις.

DC++

k teleiwnei i ipo8esi

εγώ χρησημοποιώ e-mule…
βαρύ πρόγραμμα και θέλει πολλές ώρες το μηχάνημα να μένει ανοιχτό,αλλά βρίσκεις παππάδες μέσα…8)

Όντως ακόμα και “σκατά και χέζω” να του βάλεις να βρει θα το κάνει.

Την έχω καιρό αυτήν την απορία:
Αυτό το χαζό poll που κολάει??:-k

Ε, όχι και χαζό αυτό το super-poll μη χεστούμε τώρα!!! :lightsabre:

Λοιπόν η εξήγηση είναι ότι πριν κάνω register εδώ, δεν είχα ιδέα από φόρουμ και λειτουργίες γενικότερα.
Έτσι μαζί με την απορία που εκφράζω στο πρώτο ποστ, βλέπω ότι μπορώ να βάλω και πολ.
Έτσι έβαλα αυτό που μου ήρθε εκείνη την ώρα και που δεν είχε καμμία σχέση βέβαια με το θέμα της συζήτησης. 8)