ΣΚΑΙ...

Εχω την εντυπωση πως ειναι απο τα λιγα(εγω δεν ξερω αλλα) καναλια που μπορεις να τα χαρακτηρησεις ως ποιοτικη τηλεωραση…
Το ανακαλυψα εδω και λιγες μερες και ειδα οτι εχει πολυ καλες εκπομπες οπως απιστευτα ντοκιμαντερ και ενημερωτικες εκπομπες ,αφιερωματα σε ιστορικα προσωπα κτλ

μπαμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!
ε-σκαϊ-σε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και μαλιστα στις προαλλες επαιζε και acdc,motley crue…

Αυτά ήταν video clip του Red Fm. Κάθε μέρα για κανα 2ωρο βάζει ο ρεντ κλιπάκια στο ΣΚΑΙ. :wink:

Πριν 2 μερες ειδα οτι επαιζε αφιερωμα στους Βon jovi και χτες ειχε αφιερωμα στους QUEEN…Παιζει να εχει και καθε μερα απο ενα αφιερωμα.(Μετα τις 12)…

Εμένα μου άρεσαν τα ντοκιμαντερ αλλά εδω και ένα μήνα χάλασε η κεραία μου και δε το πιάνω…

Δεν βλεπω πλεον τηλεοραση…

Μάλλον πολύ καλά κάνεις…

Ολα τα λεφτά:lol::lol::lol::lol::D:D:D

Δελτίο τύπου, ελπίζω να μην το έχουμε χάσει…

http://www.skai.gr/master_story_tv.php?id=114798

Το είδα, φάση είχε.

Οχι ρε γ… Το χάσαμε το κορμι…

Εγω δε συμφωνο με αυτες τις ακραιες αποψεις… Εκτος και αν δε σε εκφραζουν τα video ως μορφη εκφρασης…

Εντος θεματος, πολλα μπραβο στον ΣΚΑΙ για την νεα αποψη που δινει στο προγραμμα του

Eπειδή κρατάει ένα και καλά σοβαρό-ποιοτικό προφίλ και δεν μας λέει στις ειδήσεις του για τη Eurovision ή δεν βγάζει καμία Πετρούλα (θα το διασκέδαζα πολύ πάντως να άκουγα αυτή τη σούπερ σοβαρή ξανθιά που μιμείται τη Στάη στις ειδήσεις του ΣΚΑΙ να άρχιζε να αναστενάζει και να χρησιμοποιεί υποκοριστικά στο και καλά έγκυροδελτίο της! :lol::p) δεν σημαίνει πως είναι και απαραίτητα αξιόπιστο κανάλι.
Περνάει την γραμμή της ιδιοκτησίας του σταθμού ως είδηση με εντελώ αντιδεοντολογικό τρόπο σε πολλά θέματα:
Π.χ. ο τρόπος που παρουσίαζε ως μέγα σκάνδαλο της ιστορία με τα τηλεοπτικά της Σούπερ Λίγκας, χωρίς να παρουσιαστούν οι απόψεις και των δύο πλευρών.

Βασικά το ΣΚΑΙ έχει χαλάσει. Εμένα μου άρεσε όταν πρωτοφτιαχτηκε… Μετά έβαζε όλες αυτες τις κωλοαμερικάνικες εκπομπες και μου την έδωσε. Έκανε κ αυτο με τους Μεγάλους Έλληνες…

Εχω απορια και θελω την αποψη σας!
Εχω ακουσει για το ΣΚΑΙ απο την μια οτι ειναι πολυ φασιστοσταθμος και απο την αλλη βλεπω οτι ενα πολυ alternative προφιλ… Γνωριζει κανεις τι ισχυει?

Οσο για τις αμερικανιες (ειναι κ παναρχαιες) αηδιαζω. Ειδικα οταν δειχνει ξανα κ ξανα κατι δολοφονιες κλπ ειναι αισχος.

Αμερικανιες εννοώ εκπομπες του τύπου pimp my ride

Ε ολα τα εννοω. Η μονη αμερικανια που δεν με χαλαει ειναι εκεινοι οι 2 επιστημονες που κανουν πειραματα.

Mythbasters και Brainiac :bow::bow:
Μόνο αυτούς βλέπω όποτε το θυμηθώ, και εκείνο με την ανάλυση εγκλημάτων (δεν θυμάμαι τίτλο τώρα). ¶ντε και κανά ρεπορτάζ όπως το χτεσινό…

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! 8O8O8O
Τι δεν αναφεραμε καθολου?!?!?!?!
Δεν πα να ειναι οτι πιο καμμενο μπορω να φανταστω αλλα το Καστρο του Τακεσι σπαει κωλους!!!

Ο Τακέσι δεν είναι αμερικανια. Είναι Ιαπωνια:lol:8)