Γεια χαρά!

Αν και διαβάζω αρκετό καιρό το forum, το είχα περισσότερο για ενημέρωση παρά για συζήτησεις! Ακόμα ένας Γιώργος, 22,φοιτητής στην άσχημη Καβάλα (πλάκα πλάκα:p) και Λαρισαίος… Για παραπάνω πληροφορίες —>About Me! Καλώς σας βρήκα :slight_smile:

Καλωσόρισες στο φλόρουμ μας χαχαχαχα

Σας έσκισα όλους :stuck_out_tongue:

Καλως ήρθες!!
Ακούσματα να μας πεις

Welcome to the club!!! Και ναι… πες μας τι ακούς… Και btw ξέρεις κανέναν Μάριο από Καβάλα;;; Έτσι ψηλό, αδύνατο με κάπως μακριά ανοιχτόχρωμα μαλλιά;;;

αντε να μαζευομαστε οι Λαρισαιοι του φορουμ!!

Γαμάει το avatar σου.
Κρίμα που δεν υπάρχει σε blu ray.

Εεεε ακούσματα,τα λέω κ στ about me!

copy-paste-
Favorite groups/artists:
Pain of Salvation,Porcupine Tree,Riverside,Opeth,Tool,Α perfect Circle,Pink Floyd, Genesis,Yes,King Crimson,Sigur Ros,Belle & Sebastian,Beirut,Arcade Fire,Kasabian,Madrugada, Radiohead,Arctic Monkeys, Air,The National,Pulp, Oceansize, Sieges Even,Thievery Corporation, Oasis,Calexico,κ.α…

Πάντως η αληθεια είναι οτι δεν ακουω κάτι συγκεκριμένο…απο είδος εννοώ… Ανάλογα στο τι μου ταιριάζει στην φάση που είμαι :stuck_out_tongue:

Ps.Mixali λαρισαίος Παοκτζής. Το χειρότερο? :stuck_out_tongue:
Edit. Ripnoob thnx,όντως κρίμα…το καλύτερο που υπάρχει είναι ενα hd rip,αλλά έχει dts ήχο οπότε τσεκαρε το αν δεν το έχεις κάνει ήδη!

Σε παντρεύομαι…!!! Ταιριάζουμεεεε!!! :lol:

[SPOILER]αν είσαι και ωραίο παιδί σε παντρεύομαι και αύριο!! :p[/SPOILER]

Καλώστονα κι ας άργησε(2006; Seriously; Τα σέβη μου).

[SPOILER]ΑΚΟΥΣ FATES WARNING ΡΕ;;;[/SPOILER]

:oops: Πάμε για χρεωκοπία,παλέυω ακόμα για το πτυχείο,πως θα σε αποκαταστήσω? Δύσκολη εποχή για γάμους…:smiley:

edit. Moon είχα παραγγείλει ένα πληκτρολόγιο απο αμέρικα, ήρθε με χρονοκαθυστέρηση 5 ετών. Εμεινα με το ποντίκι αναγνώστης…!
Φυσικά,pleasant μεγάλη αγάπη…K NAI NΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ LIVE ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.Αδικαιολόγητος.Στην πόλη μου.Fates Warning.Αισχοσ.

χαχαχαχα…Τι καλό παιδί!!! Με συγκινείς!!..
Σπάνια να βρεις τέτοια παιδιά εδώ μέσα…8):stuck_out_tongue:

Πρόσεχε με ποιους θα κάνεις παρέα…χαχαχα
Και εμένα μου τα λέγανε αλλά…δεν τους άκουσα…χαχα:lol:

  1. Καβάλα εεεε. Κανόνισε να πάμε για καμια μπύρα. Εγώ βασικά χυμουδάκο θα πιω :wink:

  2. Αντρίκια μουσική δεν ακούς a.k.a. MANOWAR???

Το έχω γυρίσει λίγο στα φλώρικα, αλλά καλές μεταλλιές πάντα κολλάνε! Οποτε θέλεις κανονίζουμε… Πάμε μικρό νησί (στέκι:p) να πιούμε τα κονιακάκια κ τους χυμούς μας χαχα

καλως ορισες mindsen !!

*ελα να γινόμαστε πολλοί απο λαρισα…ύπουλα ύπουλα θα πάρουμε την κατάσταση στα χέρια μας στο φόρουμ,(και φυσικά μετά θα πιάσει πάτο:p)

welcome…τα πόδια πριν μπεις τα σκουπίζεις στο πατάκι, και προσεχείς για αδέσποτες ειρωνείες

χαβ φαν

Γεια σου ρε μαγκα.Καλωσορισες στο φορουμ και καλα post να εχεις!!!Και οπως σου εγραψε ο Astaldo ξεκινα να ακους Manowar :wink:

καλως ηρθες μεγαλε!καλα ποστς σε τουτο το ταπεινο φορουμ![SPOILER]burzum ακους?[/SPOILER]

Porcupine Tree, Riverside, Pink Floyd, Madrugada, Radiohead. Το νιώθεις ότι ήρθε η ώρα να ακούσεις Anathema, σωστά; :wink:

Hey! Burzum δν ακούω… Γενικά το black ποτέ δεν με τράβηξε,αν και προσπάθησα (πριν χρόνια) να ακούσω. Aκόμα θυμάμαι οτι κοιμήθηκα στα μισά τ World Misanthropy τν Borgir, που έβαλα εθελοντικά να δώ…! Γούστα είναι αυτά :stuck_out_tongue:
Χα,μεγάλο κεφάλαιο οι anathema. Απο τ λίγα συγκροτήματα που γούσταρα και πλέον ότι κ να βάλω δεν μου κάνει αίσθηση…Ακόμα φυσικά τους παραδέχομαι σε αρκετους δίσκους τσ… Επίσης, έχω πολλά κουτσομπολιά γ αυτούς :pΕχεις ακουσει πιστεύω οτι ο Cav Αγαπάει την Θεσ/νίκη έτσι?!:lol::lol:

Γράψε εδώ ή στείλε μου pm. Θα τα ξεράσεις όλα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: