Πιο συμπαθής μπασκετμπολίστας

Ποιός?




Όλοι ένας κι ένας σε συμπαθητικότητα, τί να πω. :lol:

Προτείνω άνοιγμα αντίστοιχου ποδοσφαιρικού τόπικ με υποψηφιότητες Ανρί, Πιρές κτλ.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑXAXAXAXXAXAXA
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑXAXAXA

Κλασσικος Deckard ! :lol: :bow:

Πιστευω ο Ναβαρο ειναι.Πολυ καλο παιδι τον παω με 1000.

Ναι, κι εγώ πιστεύω ότι ο Ναβάρο είναι πρώτος ανάμεσα σε πρώτους - τί να λέμε τώρα, όποιος από μας έχει αδερφή θα του έδινε την ευχή του να βγει μαζί της π.χ.

o ναβαρο επρεπε να παιζει στο happy tree friends…

O Λιουλ δεν μοιαζει στον Περσυ ρε! Αν ηταν ετσι, θα ειχα παει γηπεδο μονο και μονο για να τον σαπισω. Ο πιο αντιπαθητικος χαρακτηρας σε ταινια εβερ, αααανετα!

Στα του πολλ, αμφιταλαντευομαι αναμεσα σε μεγαλο Γκασολ και Ναβαρρο. Μες στην καρδια μου ειναι και οι δυο.

Χωρίς το επόμενο μεγάλο αστέρι (με μ.ό. πόντων 1,3) Ρίκι Ρούμπιο, και τον (γιατί αντιαθλητικό φάουλ; Σ. Σκαριόλο) Ρούντι Φερνάντεθ δεν ψηφίζω… [-X

:roll::roll::roll::roll::roll:

[I]Aγάπη μου λατρεία μου…[/I]

Βασικα, χωρις γενια παιζει, ναι.

Εννοείται ο La Bomba! Εκτός από καλός παίχτης είναι και αξιαγάπητος άνθρωπος!

Πάντως, μια που αναφέρθηκε, υπάρχει ήδη ποδοσφαιρικό θρεντ όχι προσανατολισμένο σε συγκεκριμένη εθνικότητα αλλά με εξέχουσες παρουσίες όπως Ανρί, Καστίγιο κλπ

Έχει μεγαλύτερα ρουθούνια.

Ποιός άλλος από δω γελούσε με κακία βλέποντας τους αδερφούς Γκασόλ να κλαίνε με λυγμούς μετά τον τελικό του 2007;

έντιτ
Αποπάνε, τώρα που το λες… :smiley:

Ο Llull μια χαρά συμπαθής είναι ρε σεις. Το ότι είναι 9ος παίκτης της εθνικής Ισπανίας δείχνει πόσο ομαδάρα έχουν.

…Κοπανιέμαι απο τα γέλια…:smiley:

Πάντως η αλήθεια είναι ότι το βραβείο πηγαίνει σε Ναβάρο και Καλντερόν.
Ο Γκασόλ εντάξει είναι κλάψας αλλά είναι μαμμόθρεφτο.
Οι άλλοι δύο ακόμα και ο τρόπος που πανηγυρίζουν είναι εκνευριστικός.Συν ότι κάνουν το πιο σπαστικό πράγμα στην ιστορία του μπάσκετ,δηλαδή “πετάνε” χέρια σαν αυτιστικοί και,βεβαίως βεβαίως,όταν τους ακουμπάς ΤΖΙΖΖΖΖΖΖΖ

Ναβάρο χωρίς αντίπαλο.

Ε ακριβως αυτη η μονιμα κλαμμενη και μιζερη φατσα δυσανασχετησης που εχει παντα ειναι που τον κανει τον πιο σιχαμενο απ’ολους :!:

Eννοείται ο Ναβάρο αξίζει την πρώτη θέση… Μετά ο Μαρκ Γκασόλ - πολύ πιο αντιπαθητικός από τον αδερφό του- και μετά ο Καλντερόν. Από το πολλ συμφωνώ ότι δε θα έπρεπε να λείπει ο ρούμπιο!
Κυρίως φαίνεται το τι είναι από το περπάτημά τους μετά από κάθε καλάθι…