Πιο συμπαθής μπασκετμπολίστας

Με ποστ χαλισέκου δεν ΚΛΑΙΣ δηλαδή Γράκχε;

Τέτοιος είσαι … 8)

Πάντως τώρα που θυμήθηκα και τα παιχνίδια με την Μπαρτσελόνα στα προημιτελικά, ο Φιρίκι Ρούμπιο είναι τεράστιο ταλέντο και άξιος διάδοχος του αγαπητού Χουάν Κάρλος, αν δεν τον έχετε συμπαθήσει ήδη θα τον συμπαθήσετε σίγουρα στα επόμενα χρόνια

πανεύκολα ο πιο ‘‘συμπαθής’’ ο Λα Μπόμπα, ειδικά όταν ακούω Ιωάννου και Χατζηγεωργίου να λένε ‘‘ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΠΟΜΠΙΤΑ’’ ξυπνάνε μέσα μου τα πιο άγρια αισθήματα…:x:x:x:x:x

Λατρεύω Ισπανούς μπασκετμπολισταδόρες. Έχουν προσόντα εργοστασιακά. Με μεταβαλλόμενη υφή από φάση σε φάση. Αυτοανατιναζόμενοι, κεφαλοθπάθτεθ, με ποικιλία ρόλων (υπεροπτικομουρμουρογκριανιαροπανηγυρτζήδες) σε dt.
Ότι καλύτερο έχει να επιδείξει ο πολιτισμός τον 21ο αιώνα.

[SPOILER]…μουν…πανα…[/SPOILER]

επαναλαμβάνω ότι είμαι πεπεισμένος ότι ο ιωάννου αυνανίζεται με τον ναβάρο.

Λογικό μου ακούγεται. Ειδικά από τη στιγμή που ο χαζογεωργίου τα έχει με το Δημητρό…

Όντως! Το 2007 ήταν η μοναδική φορά που φτάσαμε τόσο κοντά στην νίκη και αν έλλειπαν τα καραγκιοζιλίκια τους θα την είχαμε πάρει και θα ήμασταν εμείς στον τελικό. Μας την πήραν πολύ πούστικα και αυτός ο αγώνας συντέλεσε σε μεγάλο βαθμό στην ψυχολογία του λούζερ που έχουμε απέναντί τους. Γι’αυτό ρε γμτ δεν μπόρεσαν να πάρουν το χρυσό κι ας ήταν στο σπίτι τους! δεν τους άξιζε!!!

Ωραία τα λέει στο άρθρο. Πάντως έχει όντως πλάκα που ενώ ο Σκαριόλο δεν είναι Ισπανός, φαίνεται να είναι τα ίδια σκατά με τούτους.

:offtopic:

San Epifanio !

edit: ε, και Inaki de Miguel.