Το θρεντ της αρρωστιας

ναι το θρεντ της αρρωστιας…γραψτε ΕΔΩ αν ειστε αρρωστοι…βγαλτε εξω να μετρησουμε τα συναχια μας,τους πυρετους μας,τους πονοκεφαλους μας και τετοια ομορφα…απαντησεις τυπου διαφημιση vodafone
"ναι αγαπη μου ειμαι στον γιαννη γιατι ειναι λιγο αρρωστος…-με την ομααδα!-."δε δεχομαι.

37,7
πονοκεφαλος
συναχι
ζαλη
βηχας
2 depon.

ξερω οτι υπαρχει ενα θρεντ που ζηταμε συμβουλες ιατρικες,αυτο ΔΕΝ ειναι ενα τετοιο θρεντ.

Σας έχω άνετα

[SPOILER]Δεν έχω στομάχι[/SPOILER]
:lock:

Σορρυ… τι εννοάς;;

:lol:
Το πίστεψε

[SPOILER]Σοβαρά δεν έχω:p
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1078782&postcount=154[/SPOILER]

Έλα ρε μάγκα… :Ο :Ο

περιμενω ποστ crimson

heh…όχι παίζουμε

[SPOILER]Δεν πιάνεται σαν αρρώστια αλλά έχει φάση να το λέω και να κόβω αντιδράσεις(face2face ακόμη καλύτερα)
“Καλά και πως τρως?”
:lol:[/SPOILER]

:expressionless:
There, there…

Για γριπη, συναχια και πυρετους τα πραματα ειναι απλα, δεν πας πουθενα, τρως κοτοσουπες, φιδεδες και διαφορα αηδιαστικα ροφηματα και κοιμασαι 23 ωρες τη μερα.

Πω ρε φίλε!!!8O Με άγχωσες:p

Εγώ το πιο πολύ που’χω πάθει είναι καμιά πνευμονία, κλάην.

Σοβαρα, πες μας, το φαγητο που πηγαινει μολις το καταπιεις ? Που/Πως γινεται η πεψη του ξερωγω ? :-k

Επισης, ανελυσε μας τις παρενεργειες της μορφινης που ειπες. :stuck_out_tongue:

απλα χεζει πιο συντομα και στη πρωτολεια μορφη

αυτό σηκώνει ανάλυση… 8O

[SPOILER]…και να φανταστείτε, τρώω η σιχαμένη… :p[/SPOILER]

Τοο much information…

η μορφίνη τα σπάει μάγκες 8)

Το στομάχι το μόνο που κάνει είναι να συγκρατεί την τροφή και να την λιώνει με το γαστρικό υγρό
Η πέψη,σε όλους, γίνεται με τη χολή πιο κάτω που επίσης είναι καυστική και λιώνει την τροφή
Εμένα πηγαίνει κατευθείαν στο έντερο
Στο μόνο που με περιορίζει είναι ότι δεν μπορώ να φάω μεγάλη ποσότητα φαγητού
Οπότε τρώω πιο λίγο και πιο συχνά…δεν παίζει να ζητήσω ποτέ δεύτερο πιάτο:p
Α…και δεν θα γίνω ποτέ χοντρός

Όσο για την μορφίνη, ντάξει, στην εντατική τρελό ζαβλάκωμα όποτε μου έδιναν και ψιλοπαραισθήσεις αλλά το αποκορύφωμα ήταν για 1-2 μέρες όταν βγήκα και νομίζω μου την έκοψαν.Ειδικά το πρώτο βράδυ σαν τρελός!Παραισθήσεις, άκουγα ήχους, μπέρδευα τα όνειρα με την πραγματικότητα, ασυναρτησίες κ.λ.π
Τώρα που τα θυμάμαι φάση έχουν αλλά εκείνη τη στιγμή ότι “έβλεπα” το πίστευα!
π.χ νόμιζα ότι είχε πάρει φωτιά το νοσοκομείο και φοβόμουν πραγματικά
Γάμησε τα:p

Δεν μπορώ να καταλάβω με ποια λογική κάνουν χρήση οι ναρκομανείς

ούτε το ένα ούτε το άλλο:p

[B]@ mech-cannibal:[/B] Ναι… καλά, εγώ δεν έχω και θέμα…δε σιχαίνομαι εύκολα, όταν τα ακούω…

Όσο για το φαγητό, νιώθω ένα φούσκωμα τώρα, που το λες …αλλά ευτυχώς δεν έχω πρόβλημα (ακόμη) με το στομάχι, αν και έχω προδιάθεση([B]edit:[/B] κληρονομικότητα εννοώ)… Το καλό με μένα είναι ότι μπορεί μεν να έχω χίλια κακά επάνω μου, δεν αρρωσταίνω όμως εύκολα από ιώσεις κλπ. Μία φορά τον χρόνο (κανένα συνάχι) και ααααν…

χεχε…μπααα…δεν συγκρίνεται με αυτά που πέρασε ο PaSxaLak0s…
απλά εμένα τα βαριά ήταν αλλιώς
απλά εμένα τα 2 που έγιναν είναι οτι για 2 χρόνια με έβλεπαν οι γιατροί και έλεγαν οτι είμαι μια χαρά(ενω είχα μείνει μίσος συν ολα τα άλλα.), και το άλλο είναι οτι αυτό πείραξε τα νεύρα μου με συνέπεια δυστυχώς να ξέρω πολύ καλά πλέον τι είναι η κρίση πανικού(:?) και οι ασυνάρτητοι ρυθμοί στην καρδιά…
αλλά αυτό με τον PaSxaLak0s είναι top of the top

*αλλιώς νομίζω το ξεκίνησε ο papardelas…και καλά τι πάθαμε σήμερα ξερω γω σε αρρώστια…

χαιρομαι που αν και στην ηλικια που εισαι το αντιμετωπιζεις ετσι

ον_τοπικ μη μου γαματε το θρεντ. ΕΣΤΡΩΣΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΝΤΕΠΟΝΙΑ ΚΑΙ 2 ΤΣΑΓΙΑ

είμαι αισιόδοξη για το μέλλον…η επιστήμη κάνει άλματα! :lol:

τώρα θα φταίω άμα πεταχτώ;