Το θρεντ της αρρωστιας

37 κ κατι
μυξες
φτερνισματα(=200 κοιλιακους τη μερα σχεδον…πετρα…)
κοκκαλα
ματια βουρκωμενα(παραπονεμενα)
υπνιλια
+περιοδο
μαδα φακα να πουμε!:x

αχαχαχαχαχαχαχα

Και μόνο.-

Δε φτάνει που είναι σα να μας έχει καταραστεί όλους, γελάει κι από πάνω…

εγω τα τελευταια χρονια η μοναδικη φορα που αρρωστησα ηταν στην τριημερη δευτερας γυμνασιου (αλεξανδρουπολη με χιονια)

καμια αλλη φορα

Ρε βελζεβούλη τρέχουνε και μύτες και λαιμοί κι όλα, δηλαδή δεν το αποκλείω να έχω και πυρετό έτσι όπως πάω. Να λες πάλι καλά που δεν έχω εισιτήριο Candlemass, θα τρωγες κσύλο.

δεν ξέρεις τι χάνεις

Πες το ψέμματα, εγώ είμαι σπίτι και έρχομαι γύρω γύρω…άμα ήμουν άρρωστη θα τσακωνόμουν με την ίωση… …



τέλος πάντων…τί εννοείς; σαν τί χάνει/χάνουμε;

Από γρίπες και από τέτοια δόξα το Θεό δεν έχω πρόβλημα! Σπάνια αρρωσταίνω (μπορεί και μια φορα ανα 3 χρόνια) αλλά έχω άλλο πρόβλημα… Πέρσυ τετοια εποχή είχα βγάλει προβλημα με το στομάχι με αποτέλεσμα να κόψω το ποτό και το τσιγάρο (αν και το τσιγάρο το κοψα μόνο για καμια βδομάδα! :stuck_out_tongue: ). Φέτος πάλι, πρίν κανα 2 βδομάδες παρατήρησα πρόβλημα με τα πνευμόνια… Δεν μπορούσα να πάρω βαθιά ανάσα με αποτέλεσμα όταν προσπαθώ να πάρω να αρχίζω να ζαλίζομαι! Πήγα στον γιατρό, ξεκίνια μια θεραπεία για έναν μήνα και έκοψα πάλι το τσιγάρο… (κάνω 2-3 τσιγάρα μόνο την μ΄ρα και αυτά με 1 πισσα… Τώρα το πότε θα το ξανααρχίσω δεν ξέρω! :stuck_out_tongue: ).
Αυτά!!

λοιμώδη μονοπυρήνωση 8)

πωω καημένε , τ’όχε ένας φίλος πέρισι και έλειπε 1 μηνα απο σχολείο.

πριν 2 χρόνια το 'χα περάσει, στο τσακ γλίτωσα το νοσοκομείο.

την υγειά μας και τα μάτια μας ε

Γαμιέται η λοιμώδης, period.
Ένας μήνας εσώκλειστη στο σπίτι να μην βλέπω άνθρωπο. Μου χτύπησε ο ep-barr και το συκώτι και είχα έξτρα προβλήματα, όλοι οι αδένες στο λαιμό μου πρησμένοι στο έπακρο, ούτε να μιλήσω δεν μπορούσα, το βράδυ ξυπνούσα αν πήγαινα να καταπιώ σάλιο στον ύπνο μου.
Τραγικό :frowning:

Το θρεντ “λέω τον πόνο μου” είναι αυτό; :stuck_out_tongue:
Ωραία, λοιπόν, ένα μήνα τώρα έχω έναν γαμώβηχα που έκανα αμάν να τον ξεφορτωθώ (σιρόπια, αντιβιώσεις, εισπνοές και λοιπά). Ας πούμε όμως πως από υπομονή ο βήχας μου είχε ακόμα και τον Ιώβ. Και πάάάάνω που άρχισε μερικές μέρες τώρα να υποχωρεί με πιάνει ένα ΠΑΛΙΟΣΥΝΑΧΙ που με στρέφει γραμμή προς το Ronal με την ελπίδα να μην πεθάνω από ασφυξία στον ύπνο μου. Έλα όμως που η κατάχρηση του Ronal προκαλεί βήχα και φτου κι απ’ την αρχή…

ήρθε γρίπη και σε μένα, great success.

Παραπάνω απο μία εβδομάδα τώρα έχω το λαιμό μου…
Τι γίνεται…

ίωση είναι…παπαρδελιωση λέγεται…

Oh fuck…