Ας συστηθω στις 4μιση το πρωι λοιπον!

Μετα απο καναδυο απαντησουλες ποστς και λοιπα ειπα να πω το ονομα μου κι εγω μπας και αρχισουν να με παιζουν τα αλλα παιδακια εδω γυρω.Λοιπον με λενε Χαρα (κι ομως τι περιεργο δεν το μαντεψατε :P) και μετα απο πολλες επισκεψεις στο σαιτ αποφασισα να γραφτω κιολας να δω πως τα λετε κατα δω :stuck_out_tongue:
Εμμ τα μουσικα μου γουστα ειναι λιγακι…αφηρημενα(http://www.last.fm/user/HaraHellsing/library αν θελετε μια ιδεα) και εμμ…καλως σας βρηκα^^
(το signature μου φαινεται κακο.δεν το εννοει :P)

Γεια σου ρε ΧαραΧελσινγκ!
Πες τιποτα παραπανω για μουσικα γουστα,αγαπημενες μπαντες/ειδη,γιατι στο λαστ φμ εχεις πολυ λιγα πλαυς και τ μονο που καταλαβαινουμε ολοι ειναι οτι δε χωνευεις το dio kai tous rainbow

απφφφ δειχνει μονο τα Plays και οχι το library?μαλλον πρεπει να βρω αλλο τροπο να σας κατατοπισω…Ναι ειναι φανερο οτι ο Dio ειναι βασικη επιρροη (κυριως ομως σε Elf και Rainbow) αλλα γενικως ακουω πολλα και διαφορα…χμ πολυ αγαπαμε Rage Against The Machine,Pink Floyd,Cure,Joy Division,Depeche Mode,Queen,Patti Smith,Zeppelin,Who,Sabbath,Rush,Whitesnake,Scorpions,Hendrix,Joan Jett,Blondie…επισης διαφορα πανκαδικα (Bad Religion,Dead Kennedys,Ramones,Crass,Pistols,Vice Squad,Ramones,Clash) μετρημενες μεταλ μπαντες(Helloween,Sonata Arctica,Megadeth,Anthrax,Blind Guardian,Flotsam and Jetsam,Paradise Lost,Opeth),σχεδον οτιδηποτε σε hair/glam(κυριως για την πλακα και την καλτιλα) με highlights Hanoi Rocks,Skid Row,Warrant,Lita Ford και Ηardcore Superstar.Τελος σε jazz,blues σχεδον ΤΑ ΠΑΝΤΑ(*favs:Nina Simone,Billiie Holiday,Blood Sweat and Tears,Miles Davis) και Reggae/ska(streetlight manifesto για παντα)

ΝΑ ΑΥΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩ :PPP
συγχωρηστε λοιπον τη φλυαρια,μπηκατε στο νοημα :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες καλά ποσταρίσματα και τα ρέστα

κρατάω τους Queen, Blind Guardian και το πανκ :slight_smile: :slight_smile:

Αμα γουστάρεις πολυ Ραμονς έτσι είναι :slight_smile:

ε βρε JTN…μέσα στον χαμό έβαλε 2 φορές ενα όνομα…

welcome χαρα-Hellsing

welcome χαρα χελσινγκ! και ελπίζω να μη με πετύχεις ποτέ, γιατί έχω λίγο μυτερούς κυνόδοντες! μη σου μπουν τίποτα ιδέες και τρέχω μετά :stuck_out_tongue:

Eσυ εισαι ο κακος της υποθεσης; :stuck_out_tongue:

Δεν καταλαβα.Γιατι εχεις εσυ μυτερους κυνοδοντες.Εσυ εισαι απο αλλο anime.Πρεπει να εχεις μεταλικα ακρα :lol:

no, no[-X
εγώ έχω ένα μαύρο σπαθί, πολλά γούνινα εσώρουχα και μερικά μπουκάλια baby oil

Aν παιζουμε “μαντεψε ποιος” η απαντηση ειναι MANOWAR :stuck_out_tongue:

σε όλα η απάντηση είναι manowar8)

σαφως!

Καλωσήρθες HaraHellsing! Καλά ποσταρίσματα!

[SPOILER]και ελπίζω σε catfights στο μέλλον.[/SPOILER]

[SPOILER]Επίσης να ξεκινήσεις να ακούς Fates Warning. Από τις βασικές διαδικασίες ένταξης στο φόρουμ.:blues:[/SPOILER]

[SPOILER][SPOILER]Ζήτω οι νέες κορασίδες γιούζερς! :rasta:[/SPOILER][/SPOILER]

δεν σκοπευω να μαλλιοτραβηχτω με καποια,αν και ποτε δεν ξερεις βεβαιως XD
θα σε στεναχωησω δεν ακουω progressive
(α να και κατι που δεν σας ειπα γ αυτα π ακουω.δεν αντεχω την progressive και το metalcore :p)
τωρα για το τελευταιο ουδεν σχολιον U.U

Δεν πειράζει, όλα τα κακά σε αυτόν τον πλανήτη με λίγη προσπάθεια διορθώνονται(εκτός από την ανθρώπινη βλακεία και τις μπάμιες). Για το metalcore εκαιποιοσχεστηκε.

καλως ηρθες[SPOILER]burzum ακους?[/SPOILER]

Επιτέλους και κάποιος λογικός (:wink: άνθρωπος δω μέσα.
Πρόσεχε τον μουντσαηλντ είναι πεντοφαηλ

'οχι ντάξει δεν είναι αλλα θα θελα να δω τη φατσα του οταν το διαβασει :stuck_out_tongue:

Σου 'φχομαι να μπεις γρήγορα στο κλίμα. :slight_smile:

Καλως ήρθες !

Guardian,Queen,Anthrax,Megadeth… δεν βλέπω AC/DC όμως και ανησυχώ

Καλως ηρθες Χαρα και απο μενα.Καλα να περασεις και καλα ποσταρισματα να εχεις :)[SPOILER]Και ακου τι σου λεει ο αδερφος Eλρικ η απαντηση σε ολα ειναι manowar :metal:[/SPOILER]