Λατρεμένα ποδοσφαιρικά παλτά

Δεν ξέρω αν υπάρχει ήδη, το παρών thread δημιουργήθηκε για να ξεθάψουμε και να υμνήσουμε αγαπημένα ποδοσφαιρικά παλτά, αρχίστε να θυμάστε! Ξεκινάω με τον ΜΕΓΑΛΟ LARA GARCIA DANI

Yπαρχει κατι σχετικο,το εξης:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=20573

α οκ, η αναζήτηση ήταν εκ των πραγμάτων δύσκολη, ας κλειδωθεί τότε!

ναι αλλά τότε δεν μπορώ να κάνω αυτο το ποστ…
επίσης εδω λεμε για παλτά…εκει έχουμε παρουσιάσει και καλούς παίχτες νομίζω

[B]Geremi[/B]

ο γνωστός παίχτης των τσελσι, ρεαλ, νιουκαστλ…

λαρισα…στην παε φτάνει το χαρτί του δανεισμού του πλεσι της λιβερπουλ…την ιδια ωρα επικοινωνεί ο μανατζερ του γκερεμι και λεει οτι δέχεται να μιλήσει με τον πρόεδρο της αελ…η μετακίνηση του πλεσι αναβάλλεται για 48 ώρες
μετά απο μαραθώνιες διαπραγματεύσεις, ο γκερεμι τσεπώνει 400+ χιλιάρικα απο τον πρόεδρο.!!
τα αποτελέσματα τραγικά… ενας γερασμένος παίχτης που λεει πως είναι 31-32 αλλά Face to face μοιάζει 40-42…:!:
στο γήπεδο να προσπαθεί να μείνει όρθιος στις πρώτες μέρες και στις επόμενες να παρουσιάζει εικόνα παίχτη της αελ του 88΄.!!!
αποκορύφωμα ο αγώνας με τον αστέρα εντος οπου κάθεται επιδεικτικά στο κέντρο και κοιτάζει τα…τρένα να περνούν…
η συνέχεια ηταν πάγκος, εκτος αποστολής, εκτός ομάδας, προπονήσεις με τους μικρούς, και τρέλες διαπραγματεύσεις για να φύγει απο την ομάδα της αελ αρπάζοντας οσα περισσότερα μπορούσε

ετσι η αελ πήρε ενα παλτό και ο παναθηναϊκός ακόμη ενα.! (πλεσι)

*το πλήρες όνομα του είναι Geremi Sorele Njitap [B][U]Fotso[/U][/B]
γεγονός που γέννησε αστεία του τύπου, [I]ο γκερεμι ηταν για τον φουτσο, αμα αυτός είναι 32 κόβω τον φουτσο μου, για τον φουτσο μεταγραφή έκανε πάλι ο πηλαδακης[/I]

**η τυχη του αγνοείτε

Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά crimson! Αυτόν τον παικταρά τον θυμάστε;; Πλάκα πλάκα την σεζόν 2001-02 ήταν φοβερός με την Ξάνθη, Αμπτουραχίμ Ουακίλι ladies and gentlemen! Πάντως ας κρίνουν οι mods αν πρέπει να κλειδωθεί ή όχι!