Σταντέ ταινίες τιβής

Φόρεστ Γκαμπ απο Μέγκα, Σαββατο βραδυ
Bad Boys απο Μέγκα, Κυριακή βράδυ
Ο Σημαδεμένος από Star, Τρίτη βράδυ
Κοιτα ποιος μιλάει και καρατε κιντ απο μέγκα σ/κ μεσημερι
Της κακομοιρας/η δε γυνη να φοβείτε τον άντρα/υπάρχει και φιλότιμο από όλα τα καναλια, όλες τις ώρες.

Και τα Harry Potter φυσικά, τα οποία δεν έχω αξιωθεί ποτέ να δω και δεν νομίζω να το κάνω.

στην νετ [B]goal[/B] και [B]πειρατες[/B]

Λιγο πιο παλια θυμαμαι που εβαζε συνεχεια [U]Σκαθαροζουμη[/U]. Ειχα βαρεθει να το βλεπω, οσο και να γουσταρω την ταινια.

Επισης το [U]Αγαπη μου συρρικνωσα τα παιδια[/U], και ακομα πιο παλια επαιζε ενα επος που γαμω το σπιτι τους δεν το βαζουν πια… το [B]Legend[/B] με τον γαματο Tim Curry στο ρολο του πιο τρομαχτικου κακου των παιδικων μου χρονων…

[SPOILER][/SPOILER]

Δεν το πιστεύω ότι δεν έχει μπει ακόμα.

[SPOILER][B][SIZE=“4”]Ο ΦΥΓΑΣ[/SIZE][/B]

[/SPOILER]

[B]Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ![/B] Σα να βλέπω το τρέιλερ.

Ντετέκτιβ Ζώον για πάντα. Ακόμα, κάθε φορά, κάθε γαμημένη εβδομάδα, ΠΑΜΕ ΡΕ ΑΛΤΕΡ!! ΘΕΟΣ ΤΖΙΜ! (το #2, το 1 χάθηκε.)

και η μουμια στο αλτερ συνεχεια

Να προσθέσω και τις ταινίες με αυτόν τον σκύλο, τον beethoven και τη Μάσκα με τον Jim στο άλτερ

Άλλη λατρειάρα η Μάσκα. Μέσα στο τρίπτυχο των αγαπημένων μου ταινιών back in the 90’s…!

Τα φονικα οπλα ρε! Νισαφι πια!

Πραγματικα δεν ξερω πως μου διεφυγε ο φυγας (pun intended). Την εχω σιχαθει αυτη την ταινια τοσες φορες που την εχουν βαλει.

Α, και To Ξεσπασμα με τον Χοφμαν και τη Ρουσω με τον ιο που τα γαμαει ολα. Στανταρακι 2 φορες το χρονο.

βασιλιας ολων…με τη διαφορα οτι δε το βαριομαστε ποτε.οσο και αν γκρινιαζουμε ξερουμε οτι δεν νοειται μεσημερι χωρις αυτο

Επίσης στο Στάρ Σάββατα και Κυριακές μεσημέρι


το 2ο μαλιστα το χε πριν 2-3 μερες

χαχαχα ΝΑΙ!

επισης
θυμαμαι αμυδρα

[SPOILER]
:’)[/SPOILER]

  • οι 12345 ταινιες απο την μεγαλη των μπατσων σχολη…

  • ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΟΣ

    μαλακες το ειχε προχθες παλι και το ειδα μετα απο χρονια.συγκινηθηκα.θυμομουν καθε σκηνη απ εξω.

δεν ξερω αν εχει ποσταριστει σε καποιες απο αυτες τις εικονες που δεν μου εμφανιζονται αλλα…

ΒΑΡΟΜΕΤΡΙΚΟ ΧΑΜΗΛΟ ΔΙΑΟΛΕ!

Επίσης τώρα τελευταία το σταρ παίζει και τις ταινίες rocky συνέχεια

Και μια και μιλαμε για Stallone,καποτε το Star επαιζε και ενα αλλο guilty pleasure επος!!!

Και Mega Σαββατο μεσημερια καποτε,συνεχως παιζονταν:

Και

Και

Kαι

#1 στις αγαπημένες ταινίες back in the 90’s.<3333

Συνήθως στις περιόδους που θερίζουν οι γρίπες, για να είναι επίκαιρο.