Σταντέ ταινίες τιβής

οπως και να το κανουμε.ειναι καποιες ταινιες που ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΝΑΛΙΑ.ΕΔΩ τις αναφερουμε.
ξεκινω ενδεικτικα.

[LEFT]

Κάθε χριστούγεννο γαμώτο.
[/LEFT]

Kαθε Πασχα!

Επίσης:

καλά ακόμα βλέπετε ταινίες στην τηλεόραση;

Καθε εβδομαδα στο Star!Ε-λ-ε-ο-ς!!!

Πιο σταντέ δεν γίνεται

Karate Kid (όλα)

Η Γαλάζια Λίμνη

Πράγματι. Δεν έχω προσέξει τώρα, αλλά θυμάμαι κάποτε σπαμαρανε τις εξείς

Το σταρ επίσης, είναι το πιο χαρακτηριστικό κανάλι που βάζει ταινίες ανάλογα με τις εξελίξεις. Σκάει ηφαίστειο ή γίνεται σεισμός κι αρχίζουν οι ταινίες με φυσικές καταστροφές. Και μια εποχή το κανάλι της βουλής έπαιζε συνέχεια Ταρκόφσκι, ειδικά την Θυσία.

εδιτ/ σωστα, deadmemories! άλλο τρολ και η γαλάζια λίμνη.

goonies

miss daughtfire

ενα προσφατο που δειχνει συνεχεια το σταρ τυπο κα ιμια χρονομηχανη που ταξιδευει ξερω γω στο 8000 μχ

Αυτα τα 2 τα εχω πετυχει αρκετες φορες στην τιβι

Και τα Die Hard 1 και 3, βαλτε και το 2 ρε παιδια, εχουμε ξεχασει πως ειναι.

μακαρι να δειχνε goonies ρε…

ολα

της κακομοίρας.κάθε σαββατο, κυριακη, δευτέρα, τρίτη, τετάρτη, πέμπτη, παρασκευή, σε ετ1, νετ, και ετ3

Το γαμάτο με ταινίες/σειρές όπως το Ιησούς απο τη Ναζαρέτ ή το Home Alone δεν είναι απλά οτι παίζουν κάθε χρόνο αλλά ότι έχουν πλέον συνδεθεί αναπόσπαστα με τις γιορτές και είναι κάτι σαν θεσμός! Διανοείται κανείς Πάσχα ή Χριστούγεννα χωρίς τα παραπάνω?? Η φιγούρα του Χριστού από το Ιησούς απο τη Ναζαρέτ παίζει να έχει εντυπωθεί στα μνημονικά όλων μας ως [B]Η[/B] απόλυτη μορφή του Χριστού, ενώ το Μόνος στο Σπίτι (για παράδειγμα) θα φτάσει να αποκτήσει το στάτους που έχει το χριστουγεννιάτικο δέντρο και η φάτνη.

…Αυτά με μια δόση υπερβολής πάντα. :PP

Χμ, αυτά είχα να σχολιάσω πάνω στο θέμα. :slight_smile:

γαμωτο εγραφα τοση ωρα και μετα οταν πηγα να ποσταρω επεσε το ιντερνετ.
'
λοιπον 2 που επαιζε συνεχεια,ηταν δυο καταστροφης
το τουιστερ
και αλλη μια με ενα ηφαιστειο,με τον πιρς.

εχω ομως πολυυ καιρο να τις πετυχω.

επισης ακομα και τωρα συνεχεια μα ΣΥΝΕΧΕΙΑ παιζει στο αλτερ το επος επικων διαστασεων “ντεντεκτιβ ζωων”.για να μαθαινουν καινουργιοι,και να θυμουνται τα γεροντια:lol:

Το Πλοκάμια του Τρόμου είναι μια γαμάτη πατάτα που το Star κάποια εποχή έβαζε κάθε λίγο και λιγάκι. Είχα σιχαθεί να τη βλέπω στο πρόγραμμα. Επίσης νομίζω το ΕΤ3 το έχει ξεφτιλίσει λίγο με το Ed Wood. Το έλεγα νομίζω τις προάλλες με το αγγελάκι του θανάτου. Κρίμα ρε παιδιά αφήστε μας να το επιθυμήσουμε κ λίγο :stuck_out_tongue:

Α τους τελευταίους 2-3 μήνες πέτυχα 2 φορές στο Star γύρω στις 3-4 το πρωί και τις δύο φορές.

Crocodile - "Τα Σαγώνια του Κροκόδειλου"

Είναι μία παρέα που πάνε και κάνουνε διακοπές σε ένα πλωτό σπίτι κάπου στου θεού τον κώλο, και κλέβουνε κάτι αυγά ενός τεράστιου κροκόδειλου και τσαντίζεται και πάει και τους τρώει.

Ολα τα λεφτά η μηδενική υποκριτική ικανότητα ΟΛΟΥ του cast.

Καποτε,καμμια δεκαρια χρονια πριν,το Mega μου εσπαζε τα τετοια οταν επαιζε τις Τεταρτες που δεν ειχε Champions League,την παρακατω ταινια και μου θυμιζε τι μπορουν να κανουν μερικοι αγαπημενοι μου κορυφαιοι ηθοποιοι για τα λεφτα(Jon Voight)!!!

[SPOILER][/SPOILER]

EΛΕΟΣ!!!

ισχύει 8O8O
την δείχνει ακόμα τουλάχιστον 3-4 φορές το χρόνο

Εγω παντως γουσταρα οταν εβαζε το Αλτερ ταινιες απο εποχης βιντεοκασσετας με Ψαλτη,Μουστακα κτλ καθε απογευμα!

[B]The Lord Of The Rings[/B] το οποίο έχει πάρει μεταγραφή από το STAR στο ALPHA[B]
The Fast And The Furius[/B] Κάθε τόσο στο ALTER[B]
Spiderman[/B] Mega
[B]Look Who Is Talking Now[/B] Mega

Έτσι για αρχή…θα επανέλθω
Γενικά η σταντέ ταινίες έχουν και το δικό τους κανάλι