Αγαπάμε # 5

στηριζουμε Τζακι ‘‘αυτοακριβωστιποταλλο’’ Κενεδι

ναι

και poopy meal σ όποιον ορχίωνα τον έκανε μπαμ

εδιτ.μπαν βασικά πρέπει να τον έκανε

και λιονελ ριτσι να μας πουν γιατι τον εκαναν μπαν.ηταν καποιος παλιος μπαναρισμενος?

Παμε γερά να καθιερωθούμε ως το απόλυτο user του Rocking:P

τον τσακι καλα κανανε και τον μπαναραν. Για τον λιονελ δεν υπηρχε λογος κατα τη γνωμη μου.
μονο εναν λογο μπορω να βρω για τον δευτερο (και οχι ικανο για μπαν) αλλα δεν μπορω να τον πω :-#

Δεν θυμάμαι αν το χω πει, αλλά είναι το πρώτο αγαπάμε που έχω ζήσει όλους τους υποψηφίους, αρχίζω και νιώθω πάλιουρας. :frowning:

Σε άλλα νέα, ο Panos_Stargazer τελευταία έχει αρχίζει να ανεβάζει τις μετοχές του.

Εντάξει από το πολλ Βρυκολάκης είναι ο θεός.
Απλώς πουθενά αλλού παρά μόνο ΟΤΑΝ κάποιος μουσικός φύγει.Εκεί φίλε χρήστη θα δεις τον Βρυκολάκη να δίνει το R.I.P. του.
Rage με το τελευταίο του χτύπημα ανέβηκε πολλά επίπεδα,αν και γενικά είναι θεούλης

Κατά τα άλλα πολλοί είναι ανούσια τρολλ που πλέον απλώς δεν έχουν και τόση πλάκα.
Καλτ μορφές του φόρουμ που αγαπάμε είναι ο Πάνος φυσικά καθώς είναι ικανός να πει πιτσιρικά και τον θείο Mule και αγαπάμε επίσης και τα μισά ελληνικά-μισά αγγλικά της Ρέντης Νατ που μέχρι και ο ΓΑΠ θα σκάλωνε

Οι πιο θεοί είναι αυτοί που ποστάρουν μόνο σε συγκεκριμένα threads. Πχ ο Βρυκολάκης που ήδη αναφέρθηκε, ενώ ας μην ξαχνάμε και τον Ροκάκια που κάνει τον Κουτσογιαννόπουλο στο thread των ταινιών και βαθμολογεί, αλλά και τον Νοβίτσκι κε τις γκόμενες (εντάξει, ο τύπος μας ανεβάζει αρκετά ώρες ώρες, respect, αυτό που κάνει το κάνει από πραγματική αγάπη για το φόρουμ).

Πάντως θα ήθελα να κάνω και μια ειδική μνεία στον Deadmeat, ο οποιός βέβαια τώρα τελευταία δεν δίνει το στίγμα του, αλλά για μια περίοδο πραγματικά με είχε συνεπάρει (θυμίζω κάποια επικά ποστ στο thread των Sceptic Flesh, όσοι είχαν παρακοουθήσει τότε καταλαβαίνουν).

Δεν έχω προσέξει κάτι το ιδιαίτερο στα ποστς της, ένα αφιέρωμα θα ήταν πρέπον.

Σωστός σε όλα :’)

[COLOR=“Gray”]Nik[/COLOR][COLOR=“Red”]os[/COLOR][SIZE=“4”]Malk[/SIZE]

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1177469#post1177469

HELLO

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1276597&postcount=46

Ο δεύτερος είναι τόσο πίσω που δεν φτάνει ούτε τη σκόνη τους να φάει.

έχει όλα τα φοντα για να μπει στο all time favourite αγαπαμε!

Θα υπάρξει και τέτοιο αγαπάμε; Κάτι μου λέει ότι από τώρα έχουμε νικητή…Τζον, Τζον…

Μα πόση αγάπη πια!

ο Τζον ή ο φρηκ; :-s

Ποση πιθανοτητα υπαρχει ο I_love_metal και ο Thrashed Up να εχουν καποια συγγενεια;;; :smiley:

Δεν ξέρω, θέλω να το ψάξω αλλά γμτ δεν έχω χρόνο, δίνω πανελλήνιες :frowning:

:lol2::lol2: