Τα περισσότερα που έχετε σκάσει

Εσύ ο από πάνω, από σένα πήρα το
Savatage - Dead Winter Dead LP 70 Euro :lol:

Τα περισσότερα που έχω σκάσει για μεμονωμένη κυκλοφορία είναι για
Death - Scream Bloody Gore first edition CD 20 ευρώ
Dark Angel - Darkness Descends first edition LP 25 ευρώ (σας τα χω κάνει τσουρέκια με αυτό αλλά τι να κάνω το γουστάρω τρελά:D:p)

Παραπάνω απλά το θεωρώ παρατραβηγμένο να δώσω

Σε ζηλεύω για τα maximum ποσά που έχεις δώσει. Μακάρι να είμουν στα ίδια επίπεδα. Αλλά δεν κρατιέμαι…

Tool - Aenima (orig.) $230

Σε κλεψανε λιγο.

Γιατί το λές αυτό? Ακόμη και τώρα τόσο πάει περίπου το original LP2 στην Zoo, και που να δείς πόσο πηγαίνανε τα original sealed πρίν λίγα χρόνια, 600$ παρακαλώ, Tool φίλε, κάθε γράμμα 150$!!

Tελικα τα περισσοτερα τα χω δωσει σε eddies archive 60 euro. Αν και ο μαλακας το διελυσα το κουτι μου, εχω χασει καποια απο αυτα που χει μεσα, μονο τα cd μου μεινανε ουσιαστικα

[SPOILER]ε σιγα. εγω κρατησα τα σιντι και πεταξα τον τενεκε και αυτα που χε μεσα. ενα χαρτι με το δεντρο της μπαντας και ενα ποτηρι. μπιγκ ντιαλ.
[/SPOILER]

ον τοπικ

western digital caviar green 2TB - 90e (νομιζω)

Mα και εμενα αυτο με ενδιεφερε, αλλα μιας και ουσιαστικα μιλαμε για συλλεκτικης αξιας πραγματα καλο θα ταν να το ειχα ολοκληρο.Μονο αυτο κατα τα αλλα κλαιν… Αν και τον τενεκε τον εχω ακομα και εχω μεσα TDK :stuck_out_tongue:

Pink Floyd - Pulse LP (box set φάση) original U.K. limited
4 δίσκοι και τεράστιο φωτογραφικό άλμπουμ.

Γύρω στα 200,δεν θυμάμαι καν

πρέπει να ήταν γύρω στο 40άρι για το LP “Steel and Starlight”

νομιζω 35-40 για μια κασετινα των Deep Purple με 3 συναυλιες σε DVD(Βομβαη, Μελβουρνη, Μπερμιγχαμ) και 1 DVD με συνεντευξεις κλπ.