Ποτά

:smiley: :smiley: :smiley: (μαντευεις την απαντηση…) :smiley: :smiley: :smiley:

Μια παρενθεση:
Για τσιγαρα σε αλλο topic! =; [-X
Τα ποτα και τα ξενυχτια τα εχω προλαβει… :wink:

Πρώτον μην καπνίζετε αηδίες.

Προσωπικα αυτο που καπνιζω δεν μου φαινεται αηδια.
Ισως να ειναι επειδη με αυτο αρχισα και το εχω συνηθισει.Οταν καπνιζω αλλες μαρκες,
δεν το ευχαριστιεμαι καθολου! :roll:

-Sorry για το off topic-

απλά πράγματα,μπύρες…

stella artois,pilsner,guiness…
και φυσικά whiskey haig on the rocks κατά προτίμηση…

από τσιγάρα,camel light

[quote=“Majesty”]

Σκατομπύρα.
Μαζί με την Amstel oι χειρότερες.
Τυχαίο είναι που τις πίνει όλος ο κόσμος;[/quote]

Kaiser RULEZ!

H Stella μετράει!

Αλλά εγώ παραμένω μακράν κολλημένη σε Amaretto-Coca cola.

Bud & McFarland

must η mcfarland,πολύ νερό η bud

Kαλημερα…
Η χθεσινη βραδια ηταν απεριγραπτη…
Μαζευτηκαμε γυρω στα 80 ατομα σπιτι μου… Το καψαμε εντελώς…
Ηπια μια Heineken, μια Tequila, μια Βοτκα λεμονι και Malibu…
To χασαμε τελειως… εννοειτε πως απο τις 65 μπυρες και τα υπολοιπα αλκοολουχα δεν εμεινε ΤΙΠΟΤΑ… Πηγαμε στις 5 το πρωι θαλασσα για να δουμε το ξημερωμα… κοιμηθηκαμε στις 7 το πρωι… Απλως υπεροχα…
Ηταν και το Σκοτεινο αντικειμενο του Ποθου…
Με εχει μπερδεψει τοσο πολυ αυτος ο ανθρωπος… Ενω δειχνει οτι γουσταρει μετα κανει κατι και το αναιρει… Αντε να παμε Rockwave μπας και κανω τιποτα…
Τωρα που το σκεφτομαι σκεφτομαι πανω στην μεθη να του πω κατι και μετα να επικαλεστω το μεθυσι σε περιπτωση που δεν με συμφερει η αντιδραση… θα δουμε…

Καλα κανατε,τελειωσατε το σχολεο και επρεπε να το γιορτασετε καταλληλα.Κ απ’οτ καταλαβα το κανατε!
:slight_smile:

Καλα δλδ εσυ θα πας Rockwave για να μεθυσεις και να ριξεις γκομενο?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλα κανατε,τελειωσατε το σχολεο και επρεπε να το γιορτασετε καταλληλα.Κ απ’οτ καταλαβα το κανατε!
:slight_smile:

Καλα δλδ εσυ θα πας Rockwave για να μεθυσεις και να ριξεις γκομενο?
:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Θα παω KYΡΙΩΣ γι αυτον τον λογο!(εκτος απο την μερα των GnR)
Εβαλε εμμεσως εναν τυπο να μου πει να παμε… Ειχαμε παει και περσι και ηταν φοβερη η ολη φαση… Ασε που οι φιλοι του, του ελεγαν οτι μου εκανε καμακι και κεινος μετα δεν μου μιλουσε καθολου…! Μετα απο 2 χρονια κολλημα κατι πρεπει να κανω… ο,τι και να ναι… αλλα να χω και πισινη…! Οποτε το υποτιθεμενο μεθυσι ειναι ο,τι πρεπει… Βεβαια τωρα τα λεω αυτα… οταν θα ρθει εκεινη η στιγμη…μπορει και να μην κανω τιποτα…
…παλι…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παιδιαρίσματα…!

Να κανεις .-
Αλλιως θα το μετανιωσεις πικρα(ειδικα αν του χρονου περασει σε αλλη πολη…οπως συνεβη σε παρομοια δικη μου περιπτωση).
Αλλα οχι την ωρα που θα παιζουν οι Celtic Frost ή οι Moonspell,δεν κολλαει! :lol: :lol:

Βασικα δεν θα περασει σε αλλη πολη γιατι ειναι 25 χρονων… 8O :roll:
(πραγμα που κανει ακομη πιο περιπλοκα τα πραγματα!)

Αλλα οχι την ωρα που θα παιζουν οι Celtic Frost ή οι Moonspell,δεν κολλαει! :lol: :lol:

Eννοειται… :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Παιδιαρίσματα…![/quote]
:expressionless: Εσυ τί θα εκανες δηλαδη…?

Κοίτα εγώ δεν είμαι κοριτσάκι και δεν ξέρω πως σκέφτεστε, αλλά σε κάθε περίπτωση είμαι υπέρ της άμεσης προσέγγισης. Απλά πας στον άλλο και του λες ότι τον γουστάρεις.
Τώρα στην δικιά σου περίπτωση δεν βλέπω γιατί να μπλέξεις με ένα 25αρι και όχι κάποιον κοντά στην ηλικία σου…
Α! Και στα μεθύσια λέγονται οι μεγαλύτερες αλήθειες οπότε δεν είναι καλή δικαιολογια. :wink:

Μακαρι να ηταν τοσο απλο. Αλλα δεν ειναι πιστεψε με.

Τώρα στην δικιά σου περίπτωση δεν βλέπω γιατί να μπλέξεις με ένα 25αρι και όχι κάποιον κοντά στην ηλικία σου…

γιατι πολυ απλα αυτος ειναι πολυ διαφορετικος απο τους συνομιληκους μου.
Περα απο τ’οτι ειναι πολυ ωραιος (μαυρα μαλλια-μαυρα ματια-μαυρα ρουχα), εχει αποψη και ιδεολογια, ρισκαρει, ξερει να κανει καλαμπουρι, και γενικα οταν ειμαι μαζι του ειναι λες και ζω ενα ονειρο στο κυμα σαν τον Παπαδιαμαντη που εγραψε το ομοτιτλο διηγημα!

Α! Και στα μεθύσια λέγονται οι μεγαλύτερες αλήθειες οπότε δεν είναι καλή δικαιολογια. :wink:

8O 8O σοβαρολογεις? Καποια στιγμη και κατω απο την επιρροη αλκοολ μου ειχε πει οτι μ’αγαπαει αλλα δεν το πηρα στα σοβαραα γιατι γελουσε και ηταν αλλου γενικοτερα…
Ωχ!

Ομορφιά μου έρωτα μου, μου’χεις κλέψει την καρδιά μου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
αχ!καλοκαιρινοί έρωτες 8) 8) 8) :lol: :lol:

Οντως οταν σουρωνεις λες πολλες αληθειες,αλλα και τους αγαπας ολους…Και συμφωνω με τον nihilist,οταν βλεπεις οτι παιζεται κατι καλυτερα να πας και να μιλησεις στα ισια και να μην αρχισεις τα (εκνευριστικοτατα) παιχνιδακια για να ψησεις τον αλλον παραπανω…
Τελοσπαντων,κανε οτι θεωρεις καλυτερο.Μονο μην το μετανιωσεις…

Δεν ειμαι κατα να κανεις κατι με εναν μεγαλυτερο σου.Απλα εχε υποψην σου, ή οτι θα πεσεις σε σοβαρο παιδι (με την εννοια της αποφασιστηκοτητας) και θα σου μαθει πολλα πραγματα απο ενα συνομιληκο σου ή θα πεσεις σε μαλακα που κανει τις μικρουλες ο,τι θελει και τετοιο στυλ.Γνωμη μου, ο,τι ειναι να του πεις να του το πεις νηφαλια γιατι ετσι θα εισαι και πιο ξεκαθαρη απεναντι του!