Ποτά

Συμφωνώ απόλυτα…

Princess, δεν έχετε πολλά χρόνια διαφορά, ωστέ να ανησυχείς για κάτι. Ίσα ίσα, πιστεύω ότι και εκείνος θα μάθει πολλά από σένα. Έχε τα μάτια σου ανοιχτά όμως, γιατί αν θέλει να περάσει την ώρα του, ξέρει να κρυφτεί. Βέβαια σε κόβω για έξυπνη και ώριμη κοπέλα, οπότε δε νομίζω να μην έχεις καταλάβει τί παίζει. Δε χάνεις τίποτα να του δείξεις ότι σε ενδιαφέρει, αλλά μέχρι εκεί. Μη νομίζεις ότι δεν καταλαβαίνει…

Princess_of_the_dawn ακου την καρδια σου οχι οτι σου λεμε εμεις :wink:

Σωστός ο παίκτης…

Ρίξ’τα μωρε. Και δίξε ότι δεν έχεις να χάσεις και τίποτα. Δεν είναι το μόνο αρσενικό εδώ πέρα… :wink:

(αν θες κατάσταση με κανέναν, σφύρα :smiley:

Εδώωωω τα καλύτερα κονέεεεεεεε!!!)

Νέα εμπειρία αγαπητή. Δεν λέμε όχι στις προκλήσεις. Και ένα μεγάλο [size=7]ΜΠΡΑΒΟ[/size] στην διαφορά ηλικίας. Πάντα ήμουν υπερ. 8)

Princess, η γνώμη μου είναι να κάνεις αυτό που λέει η διαίσθησή σου. Θα καταλάβεις τί εννοώ μόλις διαβάσεις το pm που σου άφησα. Και να προσθέσω ότι όλα είναι θέμα ωριμότητας και όχι ηλικίας. Αν ο άλλος δεν έχει ωριμάσει στα 25 του, τί να τον κάνεις; Μια σχέση είναι συνδυασμός πραγμάτων, όχι μόνο ‘‘εμπειρία’’…

φυσικά μαμά.

Δεν είπαμε και να τον παντρευτεί όμως… :!:
Απλά, προτείνω να ρισκάρει, that’s all.
Όχι να περιμένει φοβούμενη το “φτύσιμο”.

Αλλά τι μ’ακούτε εμένα…

εγώ είμαι μικλή…

Αν θέλει κονέ δηλαδή σου πετάει ένα σφυρί και εσύ τις βρισκεις ε?

Ποιός μίλησε για γάμο;;;; 8O 8O
Κια μικρή μου, δεν είσαι καθόοοολου μικρή… :wink:
I’m just teasin’ ya…

[quote=“nihilist”]

Αν θέλει κονέ δηλαδή σου πετάει ένα σφυρί και εσύ τις βρισκεις ε?[/quote]

lol… :stuck_out_tongue:

παιδια ειστε ΘΕΟΙ και ΘΕΕΣ ολοι σας! :smiley: :smiley:
Σας ΥΠΕΡ-Ευχαριστω για την υποστηριξη και ολοι εχετε δικιο…μα ολοι!

Η αληθεια ειναι οτι και εγω δεν αισθανομαι απολυτα σιγουρη για να του τα ριξω… δεν τον εμπιστευομαι απολυτα… Αυτο βεβαια δεν εχει καμια σχεση με τ’ οτι τον θεωρω ΠΟΛΥ-μα παρα πολυ- ωραιο αντρα και καθε φορα που τον βλεπω κομπλαρω και δεν ξερω τί να πω και λιωνω και την υπολοιπη ημερα τον σκεφτομαι και τον βλεπω στον υπνο μου και φανταζομαι πώς θα ηταν αν ημασταν αγκαλιασμενοι και βλεπαμε το φεγγαρι μαζι και ακουω τα τραγουδια που μου χει γραψει και αναρωτιεμαι αν οι στιχοι ειναι συμβολικοι και ποσο τυχερη θα ειναι αυτη που θα ηταν μαζι του και πως δεν θα ειχα απολυτως κανενα προβλημα αν ηθελε αλλη κοπελα αλλα περνουσε καλα και ηταν ευτυχισμενος μαζι της…
Σας κουρασα ετσι?
Αυτα που ακουγα απο γνωστους και τα υποτιμουσα τωρα συμβαινουν σε μενα και δεν ξερω τί να κανω…!

Η φαση ειναι οτι ολα αυτα που σας λεω δεν του τα δειχνω καθολου. Κρατω μια επιφυλακτικη και καχυποπτη σταση απεναντι του… Του μιλαω αποτομα, δειχνω πως δεν μου γεμιζει το ματι και ολα αυτα…
Το αλλο παλι?
Δεν μιλαω… ενω οταν ειμαι με τους φιλους μου εχω χιλια δυο πραγματα να πω… οταν αυτος ειναι εκει απλως δεν μπορω να σκεφτω τιποτ’ αλλο…μπλοκαρω τελειως…αδειαζει το μυαλο μου… μερικες φορες δεν τολμω να τον κοιταξω! Μεχρι και η μαμα μου μ’εχει παρει χαμπαρι και μου λεει να μην του συμπεριφερομαι ετσι γιατι ειναι καλο παιδι και με κοιταζει και με προσεχει και τα σχετικα… και μετα μου λεει μη του δινεις και πολυ θαρρος γιατι θα το παρει πανω του…
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα…

Τωρα σχετικα με τη συναυλια το ξανασκεφτηκα και λεω να πραξω οπως μου αισθανθω εκεινη τη στιγμη… αν το νιωσω θα το κανω… αν δεν εχω εμπνευση οχι… θα δειξει …

Το ότι σε προσέχει δε λέει κάτι. Μπορεί να σε σέβεται και να σε θαυμάζει. :slight_smile:
ΑΛΛΑ δε σημαίνει ότι σε γουστάρει! Ίσως πάλι να περιμένει να τελειώσεις το σχολείο και να δει που θα περάσεις κτλ. Ο χρόνος θα δείξει…
Να φέρεσαι κανονικά, χαλαρά, φιλικά και βλέπεις…

Καλή τύχη!!! :smiley: :smiley:

[size=2](Όλο συμβουλές είμαι! Είναι σοβαρό; :roll: )[/size]

[quote=“nihilist”]

Αν θέλει κονέ δηλαδή σου πετάει ένα σφυρί και εσύ τις βρισκεις ε?[/quote][/quote]

δεν ξέρεις από αργκο ρε παππού… :roll:
τσκ τσκ…

Αν θέλει κονέ δηλαδή σου πετάει ένα σφυρί και εσύ τις βρισκεις ε?[/quote][/quote]

δεν ξέρεις από αργκο ρε παππού… :roll:
τσκ τσκ…[/quote]

Ααα! Δεν θα τα πάμε καλά οι δυό μας!

Προκειμένου να φάω τιμωρία, σκάω!

Μίλα, παιδί μου, αρκεί να μη λες απρεπή λόγια… :wink:

Μιας και το θέμα είναι τα ποτά, mojito έχετε δοκιμάσει; Μου φαίνεται κάπως δυνατό, αλλά πολύ καλό για την αναπνοή και τα λαιμά… :lol: :lol:

http://www.tasteofcuba.com/mojito.html

Nαι,ειναι πολυ ωραιο ποτο,ειδικα για καλοκαιρι

Super είναι!!

Btw,το Bloody Mary ειναι απαισιο.

+1

Kαι η μαργαριτα το ιδιο

ποτά που απορίπτω,τουλάχιστον για άντρες…
πίνακολάντα
μπέιλις
καλούα

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ