Λίστες, Λίστες, Λίστες και Ανασκοπήσεις [2011]

Κατ’ αντιστοιχία του περσινού θρεντ…

Από Παρασκευή τα καλά.

http://www.rocking.gr/news/H_mousiki_anaskopisi_tou_2011_apo_aurio_sto_Rockinggr/11534/

Γενικά, δώθε κράζουμε.

Το Lulu πρέπει να βγει πρώτο στις λίστες όλων των συντακτών. Το νου σας:!:

Πρρώτη φορά που μάλλον θα ψηφίσω ελληνικό δίσκο…8O

πoιον;;;

Είναι περίεργο για μένα αλλά…Ας πούμε πως τραγουδάει γυναίκα…Και πως η μπάντα είναι πραγματικά μπροστά από την εποχή της…Ίσα με 217 χρόνια μπροστά!

Δε λες για Σόκο;

Όχι ελληνόφωνος,ελληνικής μπάντας τι σοκο μου λέτε…Λέω για 217 χρόνια μπροστά!

Δεν μπορει κανεις να μην επιασε το υπονοουμενο!

Ε τότε Universe217 λες, είμαι σίγουρος.

έντιτ
λολ, τώρα το πρόσεξα το “217 χρόνια μπροστά”, είχα δώσει βάση μόνο στο “ελληνική μπάντα” και “γυναικεία φωνητικά”!
It’s official then. <3

Σώπα!:stuck_out_tongue:
Ναι ναι κι όμως…

Ε δε μου κάνει εντύπωση ρε Τόνυ, είσαι άνθρωπος με γούστο εσύ, γνωστό αυτό. :smiley:
Πραγματικά το Familiar Places σβήνει με άνεση σχεδόν οτιδήποτε άλλο έχει κυκλοφορήσει φέτος. Δεν ξέρω αν είναι Ο αγαπημένος μου δίσκος της χρονιάς, but it’s up there.

Thanks!!!Πάω να αποθεώσω!

ελα γιουνιβερς217 (σορυ ειχα μεινει στο οτι δε το ειχατε βρει)

Κι εμενα παντως η πρωτια θα κονταροχτυπηθει μεταξυ ιαπωνιας κι ελλαδας (enslave και eternal hated αντιστοιχα)

Βαριέμαι να βρω θρεντ που λέει για τις ανασκοπήσεις, οπότε εδώ.

http://rocking.gr/articles/Anaskopisi_2011_Doom__Stoner__Sludge__Heavy_Rock/11657/

Το “Capricorn” ΔΕΝ ξεφούσκωσε με το πέρασμα του χρόνου αγαπημένη μου μουσάτη Παπα-Ρήγα

:’)

Το “The Wretch” των ξεπλένηδων The Gates Of Slumber γεφύρωσε αποτελεσματικά το χάσμα μεταξύ Manilla Road και Saint Vitus, όπως πολύ επιτυχώς απεφάνθη ένα ψηλό αγόρι με τάσεις αυτοκαταστροφής,

[SIZE=“6”]<3<3<3<3<3<3[/SIZE]

Οι θρυλικοί Ιάπωνες Corrupted παρακολούθησαν άπραγοι την άνιση μάχη του “Gekkou No Daichi” με τα υπόλοιπα κομμάτια του “Garten Der Unbewusstheit” και μάλλον βγήκαν ηττημένοι, (…)
Θέλω τέλος να με πείσει κάποιος για το πόσο καλό είναι το “In The Chapel Of The Black Hand” των Εγγλέζων The Wounded Kings που το βαριέμαι

Αυτά να έρθεις να μας τα πεις ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ AN TOΛΜΑΣ! :lightsabre:

Χαχ, πόσο τον παίρνεις μωρή Σινέντ “Ντέβιλς Μπλαντ ρε μουνιά” Ο Κόννορ :’)

Συνυπογράφω για Κοράπτιντ. Το αθηναϊκό φαν κλαμπ τους υπόσχεται πέσιμο στο συντάκτη και τηγάνισμα των καρυδιών του μέχρι να αναφωνήσει “Σε χάκε πορ λος ασασίνος” στην 4η οκτάβα.

Επίσης, πάλι αγνοήθηκε η έτερη γιαπωνέζικη καλύτερη μπάντα του πλανήτη που έβγαλε φέτος ένα από τα τοπ-3 καλύτερά της έβερ. Που είναι οι Boris με το αριστουργηματικό Heavy Rocks ωρέ κρεατέμπορα?

Οπως και να χει, χορταστικότατο κείμενο με αφορμή για ψάξιμο, αγαπάμε Ζαρκαδούλα κι ας έγινε φολς το 11 αφήνοντας μαλλιά.

Έκλαψα με πλανετ οφ ζους.

Ελάτε με φόρα και οι 3 σας…

Ξέρω τον τύπο με την μπαντάνα, χαχαχαχα!

[B]http://www.youtube.com/watch?v=CivtuX6PNXQ&feature=related[/B]

[SPOILER]Αγάπη…[/SPOILER]

κανεις δεν βρεθηκε να ακουσει το wolves like us? κριμα…

Ωραία τα λες ρε παιχταρά ζάρκα, αλλά μάλλον έχασες τον καλύτερο στόουνερ δίσκο της χρονιάς, που ακούει στο όνομα, MARS RED SKY.

Ψάξου.

Κατά τ’ άλλα, μόνο καρδούλες.

Νιώθω τον πόνο σου βιαστικό αγόρι, αλλά δεν είσαι μόνος σε τούτον τον πλανήτη…Δεν έχει αναρτηθεί ακόμα βλέπεις το πλέον κατάλληλο άρθρο της χρονιάς. Patience…