Μου τη σπάει

που ειμαι τοσο κυκλοθυμικη και οσο γρηγορα ερχονται τα κεφια φευγουν και τουμπαλιν.:frowning:

το να μην έχει το sofi-k κέφια…

Που εχθές ήμουν όλη μέρα έξω και έφαγα ελάχιστα και που σήμερα ξυπνούσα κάθε μία ώρα!:frowning:
αισθάνομαι κουρασμένη!:frowning:

Που είμαι κακόκεφος όλη μέρα

ποιος μας καταράστηκε? :-k :-k

μου τη σπαει που τισ νυχτες καποιος αλλοσ σε φιλαει,και στα μερη οπου σε πηγαινα και αυτοσ σε αυτα ν σε παει!!!

που πριν λιγο ξυπνησα και δεν μπορω να κουνηθω:(
Κουραση κι αυτη!

Αλλη μια βδομαδα στο σχολειο:( …

Που για να διαβάσεις ένα βιβλίο χρειάζεται τόση ώρα… και χρόνος δεν υπάρχει! Μακάρι να διαβάζονταν πιο γρήγορα τα βιβλία. Ή ακόμα καλύτερα, να διαβάζαμε όπως η Σεξογήινη (τη θυμάστε?). Βάζουμε το χέρι μέσα στο βιβλίο, κλείνουμε τα μάτια, και τσσσουυυρπ, αυτό ήταν, σε λίγα δευτερόλεπτα το βιβλίο έχει διαβαστεί! ~

NO WAY!!!Χάνετε όλη η μαγεία του βιβλίου.:wink: Καλύτερα να 'χε 48 ώρες η μέρα και να 'χαμε περρισσότερο χρόνο.Αυτό μάλιστα:D

Οκ, οκ, συμφωνώ :slight_smile: Πάντως το έπιασες το παράπονο, είναι οτι ο χρόνος για να διαβάσουμε δεν είναι αρκετός!

θα μπορουσατε να πατε στην Αλασκα οπου η μερα κραταει 6 μηνες :cold: :cold: :cold: :cold:

Μπα, δε θα μπορούσαμε να διαβάσουμε καθόλου εκεί! Θα ήταν τόσο παγωμένα τα δάχτυλα μας που δε θα μπορούσαμε ούτε σελίδα να γυρίσουμε! :stuck_out_tongue:

Simpsons Spoiler:

Όπως ο Χόμερ ενοείς?:smiley: Θα πάρουμε και σκυλιά να τα μασστιγώνουμε και να τους φωνάζουμε:Run Run Run,Jump Jump Jump,Rest Rest Rest:lol:

κολλα UHU…
κολλαει ΓΕΡΑΑΑΑΑΑ:p :stuck_out_tongue:

οι περισσοτερες διαφιμησεις στην tv, και ΟΛΕΣ στο ραδιοφωνο

Η ατελειωτη εξεταστικη! 11 Οκτωβριου τελειωνουμε :?

Νωρίς… Εμείς στις 20

Εγω στις 2…

Και απο τις 15 η επαναληπτικη…

Η οποια θα ειναι σα τη κανονικη εξεταστικη απο τα μαθηματα που δεν περναμε…

Nice :slight_smile:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΕΣ…

ον τοπικ-μου την σπαει που εχω συναχι και η μυτη μου τρεχει με 120χλμ την ωρα…