Μου τη σπάει

Μου τη σπάει που δεν μπορώ να κοιμηθώ… :frowning: :frowning: :x :x :x
Θέλω να κοιμηθώ, αλλά το μάτι δεν κλείνει! Η βαλεριάνα βοηθάει άραγε;
HELP!!

Ένα Imovane θα βοηθήσει πιστεύω…

Μόλις στις 2.30;
Εγώ το παθαίνω αυτό στις 5 γαμώ το κέρατό μου. :evil:
Δεν μπορώ να κοιμηθώ με την καμία. :evil:

Δε θέλω χάπια, ούτε γάλα. Έλεγα για κανένα βότανο, όπως η βαλεριάνα. Γενικά έχω άγχος για κάποιον άγνωστο λόγο. Έχω κόψει και το κάπνισμα, αν και κάνω ένα τσιγαράκι άμα με πιάσει το νεύρο… :roll: :roll: Αυτό βοηθούσε κάποτε, τώρα δε μου κάνει τίποτα. :?

2 lisis iparxoun.Poli sex i ligo -kapoia- drugs (pes ta kai votana an thes)…i kai ta dio mazi (akoma kalitera!) Kai meta tha koimase san poulaki.To thema einai pos tha xipnas omos… :wink:

Eμένα μου τι σπάει να ακούω άλλουε να γκρινιάζουν… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]αστειάκι![/size]

Μόλις στις 2.30;
Εγώ το παθαίνω αυτό στις 5 γαμώ το κέρατό μου. :evil:
Δεν μπορώ να κοιμηθώ με την καμία. :evil:[/quote]

Κοπελιά, γιατί να κοιμηθείς από τις 2:30;;;
Πήγαινε καμια βολτίτσα… Δες καμια ταινία (σε DVD για να αποφευγχθούν παρεξηγήσεις… :roll: ), διάβασε κανένα βιβλίο… πόσταρε… (όλο και κάποιον θα βρεις :wink: ) πάρε κανένα τηλέφωνο (η καλύτερη ώρα!!!) -αν θες να σου δώσω αριθμό. Αλλά συνήθως μιλάω τότε :roll: :roll: -.
Γενικά υπάρχουν πολλές λύσεις…

Μπορεις να πιασεις δουλεια σε οικοδομη και σου εγγυωμαι οτι το βραδυ θα κοιμασαι πριν καν πεσεις στο κρεβατι.

Είναι και αυτό μια λύση…
Εμείς όμως θέλουμε να κοιμηθεί την νύχτα. Όχι να μην μπορεί να πάρει τα πόδια της…

Οντως!Απο τα πιο σπαστικα πραγματα ειναι η αυπνια…
Εγω συνηθως ή παιρνω κανεναν τηλεφωνο ή τρωω (οχι οτι βοηθαει,αλλα ποτε δεν ξερεις) και ακουω κοψοφλεβικα στο cd player να με παρει ο υπνος…
Η πιο ευκολη -αποδεδειγμενα- μεθοδος για να κοιμηθεις ειναι το κλαμα.
Χτυπησου εκει περα,κλαψε και μετα απο την πολλη την “εξαντληση”,κοιμασαι σαν πουλακι! :slight_smile:

Είναι σοβαρό θέμα η αϋπνία, μην το γελάτε… Δεν γκρινιάζω, υποφέρω και ήθελα βοήθεια. Αυτό μόνο… Ευχαριστώ για τις συμβουλές!! :slight_smile: :slight_smile:

Α ρε Θωμα , παλι μιλας για sex and drugs ??? και συμφωνω μαζι σου ομως …

Λοιπον μια ειναι η λυση … σεξ τοσο πολυ και τοσο εντονο που δεν θα μπορεις να κουνηθεις απο το κρεββατι …!!!
Ετσι λοιπον που λες σεξ μεχρι τελευταιας χυμενης σταγονας υγρου … καλου κακου εχε και ενα μπουκαλακι νερο διπλα
Με την προοπτικη να κοιμηθεις εχω να σου πω και κατι αλλο σημαντικοτατο !!!
Σεξ θα κανεις παντα στο κρεββατι … μην το κανεις αυτο ποτε στο μπανιο και οταν η μπανιερα ειναι γεματη νερο , μπορει να σε παρει ο υπνος και να πνιγεις …

Το δοκίμασα κι αυτό… :wink: Δεν πιάνει, όμως! Εγώ με το sex ξυπνάω, if you know what I mean :wink: :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Όταν ο καλός μου είναι μακριά, τί γίνεται;;

Χμμμμ δυο λυσεις υπαρχουν … η κοιμασε με το ακουστικο αγκαλια … η τον αντικαθιστας η … μετακομιζεις θεσσαλονικη μονιμα να εχουμε και μεις οι Αθηναιοι καβατζα οταν ανεβαινουμε πανω για κανα live να σου φορτωνομαστε … :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παίζει να έρθει εκείνος Αθήνα μόνιμα… :smiley: :smiley: Μακάρι γιατί θα κάνει αυτό που γουστάρει και θα είναι ευτυχισμένος!! :smiley: :smiley: :smiley: ΌΜΩΣ παίζει και να δώσω πανελλήνιες με το 10% για Σαλονίκη. Φυσικά θα έρχεστε για κρεπάλη… υπό έναν όρο: θα ακούμε Whitesnake όποτε θέλω!! Deal?

Κοιτα να δεις … αν οντως λες τον αγαπας αληθινα κλπ κλπ κλπ …τοτε με τιποτα στον κοσμο δεν θα τον αφησεις να φυγει απο την Θεσσαλονικη για να ερθει στην Αθηνα … αυτο το κανεις μονο αν μισεις καποιον … βαλε τα δυνατα σου το λεπον και ανεβα πανω και κατσε και μονιμα κιολας … και μεις θα ανεβαινουμε τακτικα πανω αν και για κρεπαλη δεν σε πολυκοβω πως εισαι οπαδος της … βασικα πιο πολυ δεν θα αντεχεις να περπατησεις καν … αλλωστε τα καλα μερη τα ξερω πολυ καλα πανω … οποτε οπως το υπολογιζω για κανα υπνο και κανα μπανιο να κανουμε αφου ολες τις αλλες ωρες γυρναμε απο εδω και απο εκει … για να προλαβω να δω περισσοτερο κοσμο …

Εκείνος θέλει να έρθει, έχει σοβαρό λόγο…
Όντως, δεν πίνω πολύ, αλλά μ’αρέσει να γυρνάω, Δεν είμαι ακριβώς pub crawler, αλλά περνάω καλά… Ως τότε, αγαπητέ, βλέπουμε…

kανεις δεν θα παει πουθενα!!
αφου καταφεραν και γνωριστηκαν ενω ο ενας ηταν Αθηνα κι ο αλλος Θεσ/νικη… ετσι -προτεινω- να συνεχισουν! Αλλωστε η αποσταση lights the fire!
Εκτος βεβαια κι αν το πραγμα σοβαρεψει…

Αν με αντέξει… :lol: :lol: :lol:

Σε αυτο συμφωνω … εχει συμβει και σε μενα , και ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες της ζωης μου … ακομα θυμαμαι οταν μου ελεγαν οι κολλητοι … καλα ρε τρεχεις πανω και ερχετε αυτη κατω ??? Δεν με καταλαβαιναν καν τι τους ελεγα … και μετα απο λιγο ακομα ενας φιλος μου (αυτος που μου την ελεγε για την αποσταση) ετυχε να ειναι με μια τυπισα απο Θεσσαλονικη … και ακομα τρεχει … και πολυ καλα κανει … κατ εμε … αυτα ειναι τα καλα …!!!