Μου τη σπάει

Σε αυτο συμφωνω … εχει συμβει και σε μενα , και ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες της ζωης μου … ακομα θυμαμαι οταν μου ελεγαν οι κολλητοι … καλα ρε τρεχεις πανω και ερχετε αυτη κατω ??? Δεν με καταλαβαιναν καν τι τους ελεγα … και μετα απο λιγο ακομα ενας φιλος μου (αυτος που μου την ελεγε για την αποσταση) ετυχε να ειναι με μια τυπισα απο Θεσσαλονικη … και ακομα τρεχει … και πολυ καλα κανει … κατ εμε … αυτα ειναι τα καλα …!!![/quote]
Ναι ρε συ αυτα ειναι!!! Τα δυσκολα ειναι και τα καλυτερα!!

Αν με αντέξει… :lol: :lol: :lol:[/quote]
ή αν τον αντεξεις… :wink: :lol: :stuck_out_tongue:

Είναι κιμπάρης, πώς να μην τον αντέξω;; :smiley: :smiley:

Αν βρεις ενα κε_χριμπαρη … ??? :wink: :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δε θαμπώνομαι… 8)

Καλα , κατσε να βγαλεις το γυαλι ηλιου και ελα να τα μας τα ξαναπεις … :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν πολυφοράω, γιατί δεν κάθομαι στον ήλιο… :lol: :lol:
Άλλα μετράνε, ούτε σμαράγδια ούτε ρουμπίνια ούτε άλλα φανταχτερά…

Και εδω μπαινει ο Ροκκος … με το “Σμαραγδια και Ρουμπινια” :stuck_out_tongue:

(Βασικά το σμαραγδί μού πάει…)

Αν βρεθεί κάποιος καλύτερος, εννοείς; Δεν το έχω σκεφτεί αυτό, γιατί … είμαι in love, πολύ όμως!!

Δεν εννοω τιποτα απολυτως … :roll: :roll: :roll: :roll:

Δε σε πιάνω ώρες- ώρες! Ή μάλλον δε λειτουργώ σήμερα… Don’t mind me… :roll: :?

Μην ανησυχεις … κανενας δεν με πιανει αν δεν το θελω εγω … :wink: :wink: :wink:

Σαν την Πυθία ένα πράγμα δηλαδή;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δινει και χρησμους αν εισαι καλη μαζι του… :roll: :roll: :roll:

Χειροτερα ακομα … η Πυθια ελεγε κατι διφορουμενο … εγω λεω κατι και μπορει να σκασω ανθρωπο … π.χ ρωτα την Illusion …αυτη ξερει καλυτερα …ουψ ειπα οτι δεν θα ξανααναφερθω ψς προς το ατομο της … και απετυχα …λες να ξαναγινει παλι κρυφος user ??? :roll: :roll: :roll:

Τί είναι καλέ; Ο φαντομάς;

Κι εγώ σκάω άνθρωπο αν με πιάσει η μούρλα μου… Τί ζώδιο είσαι;;

Ειδες τι εκανες τωρα;;; Παλι με εξαφανησε :twisted: :twisted: :evil:

[size=1]Τι λες…το πετυχα το quote αυτη την φορα;;;;[/size] :wink: :wink: :wink:

Όλα καλά σήμερα… κοιμήθηκα καλύτερα! Έφαγα την ώρα μου στο internet και νύσταξα… :lol: :lol:
Γμτ, όταν είχα διόρθωμα, κοιμόμουν μια χαρά τα βράδια… Λες έτσι να εξηγείται που όλοι είχαν καλούς βαθμούς; :lol: :lol:

Αnyways, enjoy!! :smiley: :smiley:

Μου τη σπάει που είναι ακόμα νωρίς για να βάλω δυνατά τη μουσικήηηηηηηη!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μου τη σπαει που επρεπε να ερθω σημερα για δουλεια… :evil: :evil: :evil: