Μου τη σπάει

Mou ti spaei pou simera exei zesti kai eimai athina!!! :evil:

Μου τη σπαει που ακυρωσα την μονοημερη εκδρομουλα σημερα,αλλα okeik…
Εχει ο Θεος! :stuck_out_tongue:

Αποφάσισα να μου μην σπάει απολύτως τίποτα στα πλαίσια της θετικής σκέψης που με διακατέχει τον τελευταίο καιρό! Όλα είναι αναστρέψιμα! :lol: :lol: :lol:

Μαναμ εσυ …!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mou tin spaei pou yparxei toso komplex ston kosmo…episis me enoxloun oi glyftes pou prospathoun na deiksoun kalo prosopo eno einai treis kourades enomenes kai axnistes…eftixos pou vriskomai ekei gia na tous apokalypto. otan i sapila einai esoteriki osa sygnomi kai na zitiseis panta kati alo tha yparxei gia na xalasei tin eikona sou…

episis me enoxloun oi glyftes pou prospathoun na deiksoun kalo prosopo eno einai treis kourades enomenes kai axnistes

loooooooooooooooooooool

(Aν και επαναλαμβανομαι…)
Εισαι παραστατικοτατη! =D>

Aυτό ξαναπέστο… =D> =D> =D> Ούτε για φτύσιμο δεν είναι τέτοιοι ‘‘άνθρωποι’’… Πώς γίνανε όλοι εαυτούληδες;; :x :x :x

Μου την σπανε οι διπροσωποι ανθρωποι που νομιζουν πως με δουλευουν πισω απο την πλατη μου… :evil: :evil: :evil:

den eisai o monos/monh…

η γενικευμένη μαλακία που κυκλοφορεί…που λέει και ο κατσιμίχας…

Χριστινάκι , κατηγορώντας μόνο τα …πανα, που βρίσκονται παντού γύρω μας, δε κάνουμε τίποτε…
Η αντίδραση , με πισσα και πούπουλα και ο διασυρμός αυτών των ΥΠΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΑΝΘΡΩΠΑΡΙΩΝ κλπ …κλπ που παίρνουν στο λαιμό τους, πολλούς ακόμη , δεν διακιολογεί τις πράξεις τους, οι κακές εμπειρίες των παιδικών τους χρόνων, και τα βιώματα τους…

μου τι σπαει οταν οι αλλοι ειναι σπασμενοι γιατι τους την εχει σπασει καποιους αλλος επειδη ηταν σπασμενος που σπαστικαν οι αλλοι μαζι του…

Αλυσιδωτή αντίδραση δεν το λένε αυτό; :-k

Θετική σκέψη από δω και στο εξής, για να σπάσουμε την αλυσίδα… :smiley:

(Μωρέ, πώς λέγανε αυτόν που λύγιζε κουτάλια;; :roll: )

κουταλιανο? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όοοχι, αυτός είναι άλλου είδους μάγος, αλλά θα βοηθούσε…

ξες τι βοηθαει? ενα αεροπλανο… κ ενα εισητηριο…

Πόσες φορές το έχω πει κι εγώ αυτό… Υπομονή… Τί άλλο;

Γιούρι Γκέλλερ ίσως?

Μου τη σπάει που θέλω να κάνω post στα topics, όταν αυτά πλέον έχουν κλειδωθεί… :frowning:

χαχαχαχα μαλλον εισαι λιγο ατυχος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: