Μου τη σπάει

Μου τη σπάει το ότι κάποιοι έχουν δει την κόρνα του αυτοκινήτου τους σαν τρόπο να ειδοποιούν τους φίλους τους ότι “έφτασα!!!”. Ο δρόμος που μένω είναι πολύ μικρός με αποτέλεσμα η κόρνα να ακούγεται σαν σειρήνα ξέρω γω. Νταξ δε συμβαίνει συχνά αλλά ήταν τρομερά εκνευριστικό το χθεσινό στις 3 το βράδυ :thumbdown:

Ρε φίλε μια αναπάντητη δεν ξέρεις να κάνεις, ή να χτυπήσεις το κουδούνι; Και νταξ πάει στο καλό να κορνάρεις διακεκομμένα μια-δυο φορές. Αλλά αυτοί κάνουν λες και ηδονίζονται με την κόρνα. Πιο παρατεταμένα κορναρίσματα δεν έχω ακούσει, έλεος :-s

Αθλιοτητα…

Εγω μενω σε στενο οπου μερικοι Ελληναρες σταρχιδιστες οδηγαρες λενε “δε γαμιεται, εγω θα κλεισω το στενο για να παρκαρω” και παρκαρουν στο δρομο. Σημειωτεον οτι ο δρομος κανει Γ οποτε ο αλλος που μπαινει στο στενο δεν μπορει να δει οτι ειναι κλειστο. Οποτε οταν φτανει στην εξοδο του στενου αρχιζει να κορναρει παρατεταμενα μηπως τον ακουσει ο μαλακας που το παρατησε ο οποιος ομως συνηθως πινει το ποτακι του σε καποια καφετερια/μπαρ της Φωκιωνος…

Φανταστειτε τωρα αυτο να γινεται στις 4-5 τα χαραματα που μολις εχω κοιμηθω. Εχουν φυγει πολλα μπινελικια κι εχω ορκιστει στον εαυτο μου την επομενη φορα να κατεβω με βαριοπουλα να σπασω και το αμαξι του μαλακα που κορναρει και του μαλακα που το χει παρατησει…

Ενας πανυβλακας στο ραδιοφωνο που μολις ειπε οτι το Wish You Were Here βγηκε το 1977 και γενικα πολλες ανακριβειες για τους Floyd…

οπως οτι παιζουν κ Prog?:lol: :stuck_out_tongue:

ον τοπικ
μου την σπαει που ποναει ο λεμος μου κ ψιλο κρυωσα!:frowning:

Κανονικα η ασκοπη χρηση κορνας τιμωρηται με προστιμο αλλα εδω δεν συμβαινει ποτε παρα το οτι προβλεπεται απο το νομο. Στην Ελλαδα η κορνα ειναι η προεκταση του χεριου του ελληνα οδηγου. Πηγαινει εραγα ο αλλος μπιπ κορνα και στα καπακια μπινελικια. Μετα καποιος βγαινει εξω και αρχιζει ο τσαμπουκας…

Κι επισης απαγορευεται η χρηση της μεσα στη πολη…

Μα καλα δε γνωριζεις πως στην ελλαδα εχουμε την απολυτη ακυρωση των νομων της φυσικης??

Η ταχυτητα του ηχου ειναι κατα πολυ γρηγοροτερη εκεινης του φωτος.

Στα φαναρια πρωτα ακους το κορναρισμα και μετα αναβει πρασινο… #-o . . . :smiley: . . . :lol:

Οντως!!!:lol: :lol:
Στα φαναρια το κορυφαιο ειναι που ορισμενοι (συνηθως με μηχανακια) ενω ειναι κοκκινο πρωχωρανε σιγα-σιγα για να κερδισουν το πολυ 1,5 μετρο αποστασης (και καλα να μην κανουν παραπανω χρονο) με αποτελεσμα να μην βλεπουν το φαναρι και να περιμενουνε. Αναβει το Πρασινο και δεν παιρνουν χαμπαρι οποτε… ΜΠΙΙΙΙΙΠ κορνες (αντε ρε μαλακα ξυπνα…). η Μαλακια ειναι οτι ενω τοκανουν γιατι βιαζονται καθυστερουν αν φυγουν γιατι δεν βλεπουν το φαναρι!!!#-o #-o #-o :lol: :lol:

Επισης μου τη σπανε οι μαλακες που καθονται με το αμαξι πανω στις διαβασεις…

Ναι… όταν είσαι από κάτω είναι πολύ σπαστικό.

:lol: :lol: :lol:

Κακίες…!

Ναι, αρκεί να πας να κατοχυρώσεις την ώρα που έχεις δηλώσει στο εργαστήριο.

Μου τη σπαει ο μοντεχριστος γιατι παιζει με τα παιχνιδια μου [-X [-X

ταλκη μπαν

μπαν γιου

Ο πατέρας μου

H ολοκληρωμενη προταση ειναι η εξης:

“Μου τη σπαει ο πατερας μου την κορνιζα με την φωτο της Κοτοκο γιατι δεν θελει τερατα στο σπιτι…”

Άλλαξα γνώμη,μου την σπάει ο ChrisP:p

Την κορνιζα? Αν την ειχα μπροστα μου σιγουρα θα το εκανα παντως…

Που ο printer μου εχει καψει φλαντζα…:blow: