Μου τη σπάει

Μe Neither…

Αυριο παλι…

Παλιοτερα τον λεγαμε T-Rex… Καταλαβαινεις…

-Το παιδί θα το(υ) κάνω κιμά…Εσύ τι θες;
-Να δω το παιδί πρώτα και θα σου πω…

Να τος:

Tώρα καταλαβαίνω:p …

το οτι εχω για αλλη μια μερα πολλα νευρα.

αδερφέ χαλάρωσε δεν αξίζει για τίποτα και για κανέναν να χαλάς την ηρεμία σου…

Δεν εχεις και αδικο μαν,αλλα μερικες φορες συμβαινει και δεν μπορεις να το ελεγξεις.:?

Το μονο που δεν μπορεις να ελεγξσεις ειναι το κοψιμο.Ολα τα αλλα ελεγχονται αρκει να το θες :wink:

Να είναι Σάββατο και να είμαι κλεισμένος μέσα για διάβασμα. Γκρρρ

που κατεβαζα για 5 ωρες την κλασσικη ταινια Bullitt(Steve McQuinn) και το avi ειναι μεταγλωτισμενο στα ισπανικα…φτου…carajo…

Μου τη σπαει που την τελευταια φορα που πηρα δισκο candlemass τα δοντακια που κραταγαν το σιντι ειναι σπασμενα και σημερα που αγορασα το tales o creation χωρις να το χω ανοιξει ακουγονται παλι σπασμενα και δεν εχω την αποδειξη! Βεβαια φαινεται οτι ειναι απο αυτο το μαγαζι λογω καρτελας τιμης και εχω ενα γνωστο πωλητη αλλα ειναι ολοκληρη φασαρια :frowning:

Ωχ μωρε μαλακα δεν μπορεις να αλλαξεις τη θηκη;

η κατσαρίδα που έπεσε πάνω μου στο ασανσέρ του σπιτιού:? .Ελπίζω να έχει γίνει χίλια κομμάτια αυτή τη στιγμή.

Ειναι πριεργη μωρε η θηκη των candlemass…Αν εχεις κανενα θα το ξερεις…Το χαρτακι απο πισω ειναι μεγαλυτερο απτα κανονικα “διπλα σιντι”…Τρεις διαφορετικες θηκες εχω αγορασει και δεν βρισκω καμια που μου κανει…Ασε που ειναι και ομορφες αυτες των candlemass :p. Νταξει, το tales of creation δεν το χω ανοιξει ακομα, θα παω να δω αν μου το αλλαζουν…

που οι γονεις μου καταλαβαν οτι καπνιζω!!!

Aυτο δεν ειναι τιποτα.Ειναι πολυ χειροτερο να σε πιασουν την ωρα που τον παιζεις :lol: :lol: :lol:

ε αυτο εχει γινει πολλες φορες!!!
αφου δεν θελουν να κλειδωνω!!!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :respect: :respect:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: