Μου τη σπάει

Μημπως ειχες μεσον…εεε…εεε…

Ον τοπικ…που βαριιιιιεεεεεεμαααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Μεσον ? :-k Αν ειχα μεσον θα εδινα προφορικα οπως μια γνωστη μου η οποια
δεν εχει κανενα μα κανενα προβλημα

Ειχε θεια στο υπουργειο παιδειας ομως :stuck_out_tongue:

Εμ…ειδες…λοιπον…να με ακους εμενα…την σοφη…

λεμε και καμια βλακεια να περασει η ωρα…

μου τη σπάει που δεν μου τη σπάει τίποτα…Hahaha η ζώη είναι ωραία:D

Όλγα έχω την υποψια ότι βαριέσαι λίγο :stuck_out_tongue:

Και εσενα σε χτυπησε ο φτερωτος κατακουτελα μου φαινεται :lol: :lol:

Hahaha ναι βέβαια το ότι ακούω Aesthetics of Hate τώρα που είμαι ερωτευμένος δεν μπορώ να το εξηγήσω:p

Μπα…που το καταλαβες…:-k :stuck_out_tongue:

ΕΕεε…οχι και λιγοοοοοοοοο…ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

που το μωρο μου εχει βγει με την οικογενεια της και ειναι μακρια μου :lightsabre:

Που εξαιτιας ενος αγωνα ποδοσφαιρου που κατα τ αλλα μα φηνει παγερα αδιαφορο,επρεπε να υποστω ολον τον πανικο που επακολουθησε μεσα στο αυτοκινητο,κανοντας 1.30 ωρα για μια διαδρομη 10 λεπτων σε κανονικες συνθηκες.Επισης συνειδητοποιησα για αλλη μια φορα το ποσο σιχαινομαι το κεντρο αυτης της πολης το Σαββατοβραδο.

+ενα κατομυριο.:lightsabre: Αν και δεν μιλαμε για την ιδια πολη αλλα δεν εχει να λεει.

Σαφως,απλα τoυλαχιστον εκει υπαρχουν και 2-3 εναλλακτικες επιλογες σε μεσα συγκοινωνιας.Ηταν που ηταν χαλια η πολη,τωρα με τα εργα που ξεκινησαν εγινε ακομα πιο αθλια.
Αν δε φυγει το αχρηστο καρκινωμα της Διεθνους Εκθεσης να γινει ενα τεραστιο παρκινγκ σε 4-5 χρονια θα καταφερνεις να φτασεις στο κεντρο μονο με πατινι…

Ψοφος στην Acer.Το κωλοπρογραμματακι της για το Wireless μου εκανε μαλακιουλες και ολο εχανα την ΙP Address μου και μετα δεν συνδεοταν.
Εφαγε τον μπουλο του ομως και τωρα ειμαστε μια χαρα :slight_smile:

Ειδες τι κανει ο ερωτας?
Δεν περπατας, πετας!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βεβαια η προσγειωση μερικες φορες μπορει να ειναι αποτομη…:-s

Μου τη σπαει που μια μερα ειχα να κοιμηθω κι εγω σαν το βοδακι και με ξυπνησαν.
:evil:

(Sorry για το double post αλλα τωρα το ειδα αυτο.)

Μαλλον απο κοπωση και αγχος παιζει να με ποναει γιατι τον τελευταιο καιρο τρεχω και δεν φτανω!
Thanx πολυ!:smiley:

Μου τη σπαει ενα φιλαρακι που αντι να μιλησει στην κοπελα που γιουσταρει καθεται πρηζει ολους εμας! :stuck_out_tongue:

πανε μιλα της εσυ! :lol:

Οπως παει, μαλλον κατι τετοιο θα γινει…

και αν σου κατσει? :lol: :lol: :lol: :lol:

Αν μου κατσει, την κατσαμε, καθοτι ομορφη και δεν φημιζομαι για τις αντιστασεις μου! :lol:

Νταξ, περα απο την πλακα δεν θα το κανα ποτε εννοειται, αλλα μου τα χει πρηξει ο παπαρας!

Mου την σπάει που η Ξανθάρα έχασε στην έδρα της από τον Ατρόμητο.:frowning:
Και που πάλι οι ίδιοι 10 φωνάζαμε.
Και που δώθηκαν δωρεάν εισητήρεια στα σχολεία, ήρθαν κάτι λαλακισμένα και κάθισαν εκεί που είμαστε εμείς οι 10, δεν φώναζαν καθόλου αν και τους έγινε παρατήρηση και στο τέλος σαν να μην φτάνει αυτό δεν ξεκουμπίζονταν να κάτσουν αλλού. Εκκλησία έγινε το γήπεδο μας.[-X