Μου τη σπάει

και με δεδομένο ότι ξέρεις πόσο βαρεμένος είμαι με editing pics φαντάσου του αλλάξα και dimensions για να χωράει κλπ…ασε ασε:p

που πρέπει να πάω να αγοράσω κουστούμι για το γάμο του αδερφού μου. 300 ευρώ πεταμένα…:(:(:frowning:

Neeeeeeeeeeeeeeeeeed pixxxxxxxxxxxxxx κουστουμι +βλεεδιν=ownage

Άμα είναι μόνο 300 ευρώ είναι καλά.

Μη ξεχνάς και τα παπούτσια, το πουκάμισο και (ίσως) τη γραβάτα!

Το που θα βρει κουστούμι στα μέτρα του είναι άλλο θέμα…

Η ώρα η καλή, και ελπίζω να έχει οριστεί για κατάλληλη ημερομηνία, αλλιώς βλέπω δάκρυα στο κλάμα θρεντ:p

Μου τη σπαει που ολοι λενε τα “παντα ολα”.

Μια φραση που εβγαλε ο θεος Μητσικωστας για τον Αλεφαντο - που δε νομιζω να το λεει - και το 'χει παρει η μιση Ελλαδα και το λεει.

Ειχε πλακα ως ενα σημειο, αλλα… ΑΜΑΝ!!

τελικά λόγω ζέστης απέφυγα τη λύση “κουστούμι” και βολεύτηκα με την (φθηνότερη) λύση “κονιόρδος” (ακα υφασμάτινο παντελόνι + λευκό πουκάμισο + τρέντι ξεπλένικο παπούτσι). Πάλι όμως 200 ευρά πήγαν στα σκουπίδια… :(:(:frowning:

αυτό ακομα τα κλαίω τα λεφτάκια που είχα δώσει περισυ για όλα αυτά τα όμορφα:(

που δεν πηγα burst.
πηγαινεις φοιτητης στην πρωτευουσα, που καθε σαββατοκυριακο εχει live, και η νεα σου παρεα ειναι τοσο καθυστερημμενη που σε αφηνει ξεκρεμαστο.
ετσι ή θα πας μονος σου, ή δε θα πας καθολου.
στο διαολο γαμω τη μιζερια 19χρονων ανθρωπων!!!

Πες τα!
Μου την σπάει που είναι σάββατο βράδυ και είμαι ακόμα μέσα…[-X

indifferent 30 ατομα θα πανε απο το forum.Μπορουσες να κανονισεις !
Εγω τι να πω που χανω Asphyx γιατι εχω να κανω ιδιαιτερα ?

Μου τη σπαει αυτο!

ενταξει αυτο εννοειται.εχω ξεχασει τη φραση ‘‘σαββατο βραδυ’’.
πραγματικα υπαρχουν τοσο τελειωμενοι ανθρωποι που αν δεν τους παρεις τηλεφωνο, μπορει να μη βγουν απο το σπιτι για μηνα ολοκληρο.

σε νιωθω.
ενταξει, απο το πουθενα θα κανονισεις με ατομα που δεν τα γνωριζεις?μου φαινεται λιγο παραξενο, αν και αυτο που λες ειναι σωστο.
γενικα με χαλαει να ερχονται στην παρεα μου ακυροι, οποτε αυτο που δεν μου αρεσει να μου κανουν, δεν πρεπει να το κανω ουτε εγω.
ελπιζω να με πιανεις.

Ναι σε πιανω.Απλα τα παιδια απο το φορουμ,ειδικα τα παληκαρια που πηγανε burst σημερα,
φαινονται ξηγημενοι.Καλα ο dude ειναι σιγουρα ξηγημενος.Δεν νομιζω να ειχανε τοσο προβλημα.
Στην τελικη μονο εγω μιλαω ακαταπαυστα.Οι υπολοιποι θα βλεπουν το λαηβ απλως.

δικιο εχεις σε αυτα που λες.
αλλα ειμαι λιγο παραξενος σε τετοια θεματα.οχι οτι θα εχω προβλημα με τα παλικαρια, αλλα με το οτι θα αισθανομαι ακυρος, ακομη και αν ειναι και γαμω τα φιλικα παιδια.
εχω κατι τετοια κολληματα.
εν πασει περιπτωση thanks για τις συμβουλες.

…που κάνει ζέστη…

πολλα τωρα

δεν ξερω

βγηκε.

η δευτερη σειρα της υπογραφης του κυριουπωςτονλενε…

που γραφω σαββατο το τελευταιο μαθημα, και δεν καταλαβαινω χριστο …