Μου τη σπάει

Ούτε εμένα μου αρέσει το καλοκαίρι. Μισώ το αντηλιακό. Για κάποιον λόγο με αηδιάζει :stuck_out_tongue: Δεν μπορώ την ζέστη, να μην μπορείς να κοιμηθείς επειδή σκάς, που πας μια βόλτα και ψοφάς στον ιδρώτα. Μια ζωή φθινόπωρο, διακοπές κάπου που έχεi ψύχρα, μπουφανάκι και χουχούλιασμα στο κρεβατάκι, και άνετες βόλτες παντου!

τελικά είμαστε πολλοί εδώ του αντι-καλοκαιρινού πνεύματος 8)

γαμει το καλοκαιρακι ! ηλιος, μπανακι, μεζεδακια κ ουζακι στην παραλια… 8)

  • 1000 8)8)8)

έδιτ. που δεν είμαι καλά(χωρίς λόγο)…

που με τράκαραν… :confused:

Που ακομα ειναι βουλωμενο το δεξι αυτι μου απο της βουτιες της τεταρτης στην θαλασσα :evil::evil:

…που ο θεός μου κάνει πλάκα σε θέματα υγείας…

που πήγα για μπάνιο και μου έβαλαν στραβά το αντιηλιακό και τώρα είμαι κόκκινη με κάτι άσπρες μούτζες στην πλάτη.

μου τη σπάνε και πιο σοβαρά πράγματα, αρκετά μάλιστα, εμ, πάρα πολλά μάλιστα αυτόν τον καιρό, αλλά προσπαθώ επιμελώς να μην τα σκέφτομαι.

crimson, περαστικά :slight_smile:

Oι παπιες του Σαρουμαν!

Με τιμάει πως η πρώτη μου σκέψη ήταν πως μαζί με την πλάτη της κάηκε και καποιανού το χέρι? :-k:lol:

χιχιχιχιχιχιχι η πάπια χτυπά τα φτερά της χαρούμενη, εσυνέβη σούσουρο!

οχι οι άλλοι είναι όλοι μονόχρωμοι νομίζω.

καλύτερος συνδυασμός μετά από μπάνιο στην θάλασσα: αντηλιακό και αλάτι. κολλάς παντού και είναι πολύ ενοχλητικό.

ζέστη ρε πούστημ. ζέστη.

Που παλι χωρις λογο ξυπνησα απο τα χαραματα [-X

που είμαι άρρωστος καλοκαιριάτικα :evil:

Που τελειωσε και η αδεια μου και απο αυριο παλι στην ρουτινα :frowning:

που πρέπει να διαβάσω για το τελευταίο μάθημα και δεν την παλεύω κάστανο!!! :blow::blow:

Η ζέστη, η δουλειά κι η χαλασμένη κουζίνα.

http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathpolitics_1_12/07/2011_1295777

[I]“επιτέλους!!!
κάτι πρέπει να γίνει με αυτή την απαράδεκτη εικόνα της πλατείας!
να εκκενωθεί άμεσα η πλατεία από το γυφτοτσαντίρια!!
κάθε πολιτισμένη χώρα θέτει χωροχρονικά όρια και περιορισμούς στη χρήση δημοσίου χώρου.
Το Σύνταγμα είναι το κεντρικό πρόσωπο της Αθήνας και κατά προέκταση της Ελλάδας.Δεν έχει κανείς το δικαίωμα να το βρωμίζει και να το καταστρέφει!!
Άμεση επέμβαση όλων των δυνάμεων τώρα!!!τα γραφικά βρωμοτυπάκια στα σπιτάκια τους…”[/I]

ποσο μου τη σπαει η ΜΑΛΑΚΙΑ στο μυαλο!
Δεν εχει να κανει με το θεμα αλλα με γενικα τον τροπο σκεψης. Δεν παει να ειναι πολιτικη, αθλητικα, κοινωνικα, κοσμοπολιτκα. ο ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΗΛΙΘΙΟΣ τροπος σκεψης. Η ανωριμοτητα, η αγνοια, η επιπολαιοτητα. Το μονο μειον του internet, ελευθερια του λογου σε ΒΕΒΛΑΜΕΝΟΥΣ.

Εγω λεω να τους στειλουμε στην Μενανδρου να μην τους βλεπουν οι τουριστες και σοκαρονται. [-X