Μου τη σπάει

Θα δωκω σε pm. Δεν εχω χωρο να μου κουβαληθουν κι αλλοι συμφορουμιτες με κατσαριδες και σε καμια περιπτωση δε θα ηθελα, αντι να μου κουβαληθουνε οι ιδιοι, να μου τις στειλουνε για χαιρετισματα. :stuck_out_tongue:
Τρως πολυ; ωχ… … … Κατσε, φτιαχνω λιστα με δουλειες που βαριεμαι να κανω. Σ’ αρεσει το σιδερωμα;

Edit
St., θα σε πικρανω, αλλά κι απο τις σιτες περνανε οι ρημαδες. Τπτ δεν τις σταματα! Μην τα ακους αυτα, τοξικε εσυ, και μου αποθαρρυνεσαι! :stuck_out_tongue:

σιδερωμα είναι το αγαπημενο μου… η υπογραφη στο φόρουμ, για το σιδερωμα μιλάει…
αν δε στειλεις μενου, θα στραβωσει η δουλεια…

μαύρη νυχτα κι απόψε…

st anger νομιζω ότι είναι από φωταγωγούς κι έτσι…
οποτε η λύση είναι μία

[SPOILER]μετακομιση

[SPOILER]νάντια περιμενω[/SPOILER][/SPOILER]

Ευτυχώς δεν έχω φωταγωγούς και κατσαρίδες. Τα κουνούπια σταματάνε είτε από σήτες, είτε από το χέρι μου… :twisted:

ψόφησα ε.!

*ελπίζω να μην νομίζετε οτι μπορειιιι να έχουν πάει στα πιάτα σας μόνο όταν εσείς τύχει να δείτε κάποια…
**ακόμη και αυτή την στιγμή γίνεται της τρελής το πανηγύρι εδω μέσα

εγω την ειδα ακριβώς δίπλα στα πλυμενα πιατα

ψέκασα μέχρι και το fairy ultra…και μια ξεσκέπαστη κατσαρόλα με ψαρόσουπα…τι μου λέτε τώρα;;;

Να ψέκαζες και κονιάκ και παξιμάδια μαζί με την ψαρόσουπα.

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά. Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας…

Εδώ κολλάει και η “I’ll bury those cockroaches” σκηνή απ’ το Scarface αλλά βαριέμαι να την ψάχνω. Κράτα γερά θείε τοξικέ!!!

Τώρα πια είμαι ένας βετεράνος. Σκότωσα και ένα θηριάκι στο γραφείο πριν καμιά ώρα. Στο σπίτι βέβαια, η ψυχολογία είναι διαφορετική…

εσείς που θεωρείτε τα/τις κορίτσια/γυναικες ζώα/γίδια/ηλίθιες/ και ότι άλλο σε σχέση με τα μουσικά, απορώ τι κάνετε λαικ και σχόλια θαυμασμου σε φορουμ fb και ότι άλλο… μαντέψτε ποια είναι τα γίδια…
αγαπημένε διαφορετικέ ροκα/μεταλα…

*μπουτάκι(μην πω τίποτα άλλο) είναι αυτό. που να κρατηθείς μέσα στο μυαλό σου…

So true…

[SPOILER][/SPOILER]

…θέλω να ζωστώ με εκρηκτικά και να πάω να ανατοινάξω κεντρικά γραφεία ασφαΛΗΣΤΙΚΗΣ εταιρίας, random…μου φάγανε τα σκώτια πάλι σήμερα@#@&&:blow:
…καλά περνάμε στο γραφείο:?

:):!:

S.S.D.D.[-X
Same
Shit
Different
Day

:):!:

Βάζω spotify…

Manowar-The triumph of steel…

Kαι μετά το Achilles… ακουω, δε θυμαμαι ήδη…Βανδή; Κοκκίνου;

[B]Ε ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ…ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ…[/B]

[B][SIZE=3]ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ[/SIZE][/B]

Μαλλον και τις δυο ακουσες, τοξικε! Δεν πληρωσες για την εκδοση χωρις τις διαφημισεις, ακου λοιπον τωρα και εγχωρια (υπο)προιόντα και μη γκρινιαζεις!

…τελικά μου την σπάει απλά το Καλοκαίρι…πάει ο πρώτος μήνας, άντε να δούμε πως και αν θα τη βγάλουμε:):!:

…η ψηφιακη τεχνη(digital art)! Oχι οτι το αποτελεσμα ειναι κακο,αλλα προσωπικα προτιμω να βλεπω ενα artwork χρωματισμενο με κανονικα χρωματα(ξυλομπογιες,λαδι,τεμπερα,μαρκαδοροι κτλ-και εχω δει απιστευτες τετοιες δουλειες),παρα ενα super duper σχεδιο επεξεργασμενο ,σαν να μην υπαρχει αυριο, στο Αdobe Illustrator.(Τα λεω αυτα εχοντας δει διαφορα στο DeviantArt απο ερασιτεχνες και επαγγελματιες.)

…πάει και ο δεύτερος μήνας…πότε θα πάρει τον πούλο κιαυτό το Καλοκαίρι:?

:):!: