Μου τη σπάει

…γαμώ το συνάχι μου γαμώ:( :slight_smile: :!:

[SPOILER]

[/SPOILER]

…όταν είναι κακές οι μέρες στο γραφείο:):!:

…σκατεμένη μέρα σήμερα…περιμένοντας τις γιορτές, μπας κα ηρεμήσουμε:):!:

…S.S.D.D. ή Ι.Σ.Α.Μ. όπως το προτιμάτε:):!:

…η σημερινή ήταν μια σκατένια Παρασκευή:8O

:):!:

Τροχαία Πειραιά…ψιτ…καλέ τροχαία Πειραιά…

ΓΑΜΓΙΕΣΕ

…έτσι με Γ:):!:

…άντε τώρα σπίτι με το λαπ -τοπ στον ώμο#-o

:):!:

…πόσα λουράκι και φερμουάρ θα χαλάσω…πόσες λάμπες θα; κάψω@@%%%& γαμώτο…το, άγγιγμα του Γίδα έχω#-o

:):!:

δεν φτανει που ειχαμε τα happy new year και ολες αυτες τις παπαριες την πρωτοσκατοχρονιά, σημερα με ξυπνησαν πρωινιατικα οι στρακαστρουκες απο το νεο chinese year και να γινεται της τσουλας εδω στην ασια την σημερον ημερα
τι γκαντεμης ειμαι, αι σιχτηρ

…πρέπει να ζήσουμε στον πλανήτη Κρόνο που ο χρόνος είνα μεγαλύτερος, και γίνονται πιο σπάνια τέτοιες γιορτές:p :slight_smile: :!:

Κρόνο… Χρόνο… άχα καλό έ.

…λίγο κώνειο κανείς???:):!:

I think in the past, you needed a degree. But now in technology[B][SIZE=5]ΣΚΑΣΕΠΙΑΓΑΜΩΤΟΣΠΙΤΙΣΟΥ[/SIZE][/B] ψυχραιμία.

…συνιστώ ψυχραιμία:):!:

Δεν εμπίπτει ακριβώς στην κατηγορία αυτή, αλλά τεσπα…γιατί όχι απλά μου την έσπασε, αλλά με έκανε έξαλλο…

Βγήκα πριν λίγο στο μπαλκόνι να δω πώς είναι ο καιρός μπλαμπλαμπλακλπ…
Και βλέπω στο δρόμο να έρχεται ένα αυτοκίνητο. Σιγά την είδηση, θα μου πείτε και σωστά. Δρόμος είναι, αυτοκίνητα θα περνάνε… (Στα τέλη της δεκαετίας του 70, από τον ίδιο δρόμο, πέρναγε και ο κυρ Όθωνας με το άλογό του και πουλούσε πάγο, αλλά 35-40 χρόνια μετά, χεστήκαμε…) Και στη θέση του συνοδηγού λοιπόν, του εν λόγω οχήματος ήταν κολλημένα στο παρμπρίζ δύο πιτσιρίκια 3-4 χρονών, που κοιτούσαν έξω σαν ψαράκια σε ενυδρείο. Ευτυχώς ζωντανά… Ως γνωστόν τα αυτοκίνητα δεν έχουν πίσω κάθισμα, για να κάθονται τα παιδιά. Και στη θέση του οδηγού εκάθετο μία γυναίκα, η οποία είχε στα πόδια της ένα παιδάκι όχι πάνω από 2 χρονών…Ευτυχώς ζωντανό. Δυστυχώς αυτή η βλαμμένη ήταν επίσης ζωντανή…

Μάγκες αυτή η χώρα δε σώζεται…ούτε χούντα, ούτε μνημόνια, ούτε πρώτη, ούτε δεύτερη φορά αριστερά, ούτε αναρχία…τπτ…
Σεισμός 8 ρίχτερ και πάλι πιο πολλές πιθανότητες έχει να πεθάνει ο Εγκέλαδος…

τα ίδια βλέπουμε λαρισα, και στα παράλια του νομού.
μωρά ακόμη στα χέρια της μάνας στο μπροστά κάθισμα. στην περίπτωση που η μάνα δεν είναι ο σούπερμαν, το παιδί θα αποδειχθεί το ίδιο σούπερμαν.θα πετάξει!

σιγα ρε σεις, πώς κανετε ετσι; Δεν τα εβαλε να οδηγησουν κιολας τα μωρα, να δουν τον κοσμο απο ψηλα τα εβαλε! Ιδιο ειναι να εισαι χωμενο σε ενα παιδικο καθισματακι στο πισω καθισμα και ιδιο να εχεις τη μουριτσα σου πισω απο το παρμπριζ να βλεπεις τον κοσμο και τα αμαξια να περνανε; Μαθημα τους εκανε, ασχετοι και οι δυο σας. :stuck_out_tongue:

…ναι…τα πήγαν στα ΙΕΚ αερόσακων:):!: