Φωνές που δεν αντέχουμε

Οzzy, Tom Waits, Bon Jovi και αλλοι που μου διαφευγουν τωρα. Τουλαχιστον οι 2 πρωτοι εχουν καλα τραγουδια:p

Ο Mustaine είναι απαράδεκτος στα λαηβ. Για το στούντιο πχ [B]αυτό[/B]δεν μπορεί να το τραγουδήσει κανείς άλλος τόσο γαμάτα.

αυτό δεν περίμενα με τίποτα να το δω εδώ μέσα

Εγω αντιθετα δεν περιμενα να δω αυτο εδω μεσα.

Xάνσεν,Χαλφόρντ κτλ

Δεν μπορώ ειλικρινά,ειδικά με κάτι παουεράδες που,ασχέτως να φτάνουν στον θεό,εγώ τους βρίσκω χάλια.
Καλά Χάλφορντ δεν είναι ίδια κατηγορία και την παλεύω ένα τακ.

Και ο Ozzy είναι ο καλύτερος,μην λέτε τίποτα για αυτόν!

Κοίτα η φωνή του έχει αλλάξει,κι εγώ θα συμφωνήσω πως την αγριοφωνάρα του δεν την παλεύω πλέον.

Halford.H απαλεψιά η ίδια.
La Brie της τελευταίας δεκαετίας.
Andre Matos.Παραείναι ψιλή.
Τον Kiedis στα live.Ο άνθρωπος της διπλανής νότας.
Μorissey.Εμετός.
Τον άγνωστο τραγουδιστή-κλώνο του Πλιάτσικα-Χατζηγιάννη-Παπακωνσταντίνου με την κλαψομουνιά μόνιμη στα μούτρα από πλαστικό χειρούργο.

Klaus Meine γενικα και Kiedis στα live (youtube) γιατι στουντιο ειναι απο τους αγαπημενους μου

Όσον αφορά εμένα την γάμησες. :stuck_out_tongue:

Klaus Meine κι εγω δεν πολυσυμπαθω την χροια του.
Επισης δεν συμπαθω την χροια του…-οχι ντοματες παρακαλω, εδω ο αλλος εβαλε Tate-

[SPOILER]Lemmy.[/SPOILER]

hetfield
mustaine
dickinson εδω και πολλα χρονια
alder

:lol::lol::lol::lol::lol:

Άμα έρθω εκεί πέρα και σου τραβήξω δυο σφαλιάρες θα δούμε μετά ποιός θα γελάει. Τσουτσέκι.

lemmy

Freddie Mercury

Plant
Mercury
Dio
Halford
Dickinson
Oliva
Tate
Alder
Maynard
Patton
Garm

πες οτι κανεις πλακα:|

8O8O8O Τι φωνές σου αρέσουν εσένα δηλαδή??

Anyway, περί ορέξεως… Έγω αν και τελειωμένος powerάς, λάτρης των περισσότερων wailers (βασικά δε μου έρχεται ούτε ένας τραγουδιστής που να μου αρέσει πολύ και να μην είναι τενόρος πέρα από τον Johnny Cash :-p ) κτλ κτλ δεν παλεύω καθόλου τη φωνή του Kai Hansen. Στο Walls Of Jericho παραήταν ωμή και ακατέργαστη για τα γούστα μου αλλά και μετά στους Gamma Ray που ‘‘έστρωσε’’, η χροιά του δε μου αρέσει.

Επίσης, ο Udo Dirkschneider. Δε μπορώ, πλέον, να φανταστώ τους Accept χωρίς αυτόν αλλά δε μπορώ να ξεχάσω και την αντίδρασή μου όταν πρωτοάκουσα το Metal Heart: φοβερή μουσική, φανταστικές μελωδίες στη φωνή αλλά… ΑΥΤΗ η φωνή???

:lol::lol:

είμαι οφ τοπικ αλλά μόνο ένα μπορώ να σκεφτώ μετά από όσα διάβασα.

και, ον τοπικ.
Mika. :expressionless: (έλα, τον ξέρεις)

Anette olzon από την πρώτη στιγμή που την άκουσα.

και το τελευταίο που μου ρχεται τώρα, ΑΥΤΟΣ: