Φωνές που δεν αντέχουμε

Ξεκινάω με πολύ μάχιμο ποστ αλλά πραγματικά όταν ακούω την συγκεκριμένη φωνή ξενερώνω πάρα πολύ. Δε ξέρω ο ορισμός της αμερικάνιας, απλά δε την αντέχω. Φιλ ανσέλμος.

Καλημέρα.

Dave Mustaine. Δεν έχω αντέξει να ακούσω ολόκληρο κομμάτι από Megadeth :stuck_out_tongue:

curt cobain.ποτε δεν μου αρεσε η φωνη του[-X

Blaze Bayley στα live!!! Οσο καλη ειναι η φωνη του στα αλμπουμ (και τα δικα του και των Maiden) ζωντανα ο τυπος δεν ακουγεται :tomato: Για παραδειγμα…

http://www.youtube.com/watch?v=rmCJw1cOuAc

+1 σε αυτό φυσικά. Αλλά το μεγάλο πρόβλημα είναι με τον Ozzy. Άνετα η χειρότερη φωνή που έχω ακούσει στο μέτσαλ.

με προκαλούν γράκχε. με προκαλούν

γεματο αποκαλυψεις το θρεντ.

Επιστρεφοντας στον φιλιππα να πω οτι ειδικα στους Down η κατασταση ξεφευγει. Εκτός ελέγχου. Βασανιστήριο

εγω δεν μπορω να ακουσω ανετα τον
tim ripper owens

ειδικα στους Iced Earth για μενα δεν εκανε

Tο χω πει,εφαγα τις ντοματες μου και θα το ξαναπω: Ουντο.Μουσικα οι Ακσεπτ ειναι οσο καβλιαρηδες παει αλλα ποτε δε τον μπορεσα τον κοντο γι’αυτο και δε γιναν ποτε μεγαλη αγαπη.Μπολτενταλ τα ιδια,αν και εκει οι GD ουτως η αλλως ποτε δε μου καναν τρελο κλικ γενικοτερα.Ο Μαστειν ειναι εκτος τοπικ γιατι δε τραγουδαει=p

Και τα clean του η μονο τα σκισιματα?

του worst enemy, γιατί λέει αλήθειες.

Η συνείδησή μου είναι καθαρή.

Αφήστε ήσυχο τον Anselmo και τον UDO ρε!

Εγώ δεν αντέχω αυτούς από τους System of a Down,και τον Chris Boltendahl ή κάτι τέτοιο των Grave Digger.

μου τη σπαει η βλαχιά που βγαζει η φωνη του χετφιλντ…8)

Phillip Boa

Βασικά τον έχω ακούσει μόνο στο project που έχει κάνει με τους Voodoocult και το άλμπουμ Jesus Killing Machine όπου συμμετέχουν μερικοί από τους καλύτερους metal μουσικούς της εποχής. Ωραία μουσική, γαμάτες συμμετοχές και γαμάτο παίξιμο φυσικά και έχεις τα φωνητικά του Boa να ξενερώνουν το σύμπαν.

Ντανι Φιλθ με χαρακτηριστικη ανεση.

Ω ναι, ο αποπάνως έχει απόλυτο δίκιο.

Εγώ δεν αντέχω τη φωνή του τραγουδιστή των Wotan. Και είναι κρίμα γιατί κατά τ’ άλλα το ατσάλι τους μετράει.

Του τυπα των Grave Digger και εγω. Ο κυριος λογος που δεν ακουω την μπαντα.

Νομίζω υπάρχει ανάλογο τόπικ.
Anyway

James La Brie
Geoff Tate
Ray Alder
Klaus Meine

Οσοι μου ρχονται τώρα.

  1. Axl Rose: δεν αντεχω αλλο τα νιαουρισματα του.
  2. Bruce Dickinson: δεν ξερω γιατι αλλα η φωνη του με κουραζει απιστευτα
  3. Klaus Meine: κατι εχει η συχνοτητα της φωνης του και μου διαπερναει το τυμπανο

Δεν αντεχω τους κατωθι υπερτιμημενους κυριους που αντι να τραγουδανε σε μπαντες της γειτονιας ,επαιξαν σε μπανταρες.

απεχθανομαι τα μαλα τον [B]mustaine[/B]… οταν μου ερθουν και αλλοι που να μην τους αντεχω θα επανελθω…