Το Χειρότερο Ξύπνημα!

Οταν κατι φτιαχνουν στον δρομο και βαρανε με κομπρεσερ και ειδικα αμα εχω γυρισει απο βραδυνη βαρδια και την πεφτω για υπνο εκεινη την ωρα θελω να τους σφαξω στο γονατο :slight_smile:

…συμφωνώ:lol: :slight_smile: :!:

Χειρότερο ξύπνημα: το σκατό των δίπλα το οποίο αντι να μιλάει εξακολουθεί να βγάζει άναρθρες κραυγές παρά την ηλικία του! Ο αδερφός του που είναι λίγο μεγαλύτερος τσαντίζεται, αρχίζουν και τσακώνονται και ουρλιάζουν. Θέλω να πάω δίπλα και να τα σφάξω. Εγώ και ο Ηρώδης!

Eτσι!!!

Καλα το χειροτερο ειναι να χεις γυρισει ξημερωματα να σαι κωλοτρυπιδα, να σε τσιτωνουν στα τηλεφωνα, να σε ξυπνανε μανες το 'να τ αλλο ξερω γω, το χερι σου να χει μουδιασει τελειως απο το πλακωμα και να χεις τρομερο πονοκεφαλο.

Αυτα τα λεπτα μεχρι να φτιαξεις καφε και να βαλεις το πρωτο τσιγαρο της ημερας στο στομα σου, περνανε βασανιστικα…

αυτο ακριβως. :slight_smile:

ξυπνας και βλεπεις το κεφαλι του τσιουαουα της αδερφης σου μεσα στο μποξερακι σου.

:slight_smile:

Εχω μια καθυστερημενη γειτονισσα χωρισμενη με δυο παιδια και εχει ενα [B]ΚΩΛΟΣΚΥΛΟ[/B] στο μπαλκονι το οποιο γαβγιζει με 10^10 ντεσιμπελ απο οτι τα φυσιολογικα σκυλια.
το θεμα ομως δεν ειναι οτι γαβγιζει αλλα ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΕΙ ΣΑ ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΑΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΣΑ ΤΡΥΠΑΝΙ.και το ΚΩΛΟΣΚΥΛΟ καθε μερα στις 7μιση ξεκιναει την κλαψα και και θα του παρει απο μιση μεχρι τρεις ωρες για να σταματησει.καποιες φορες κλαψουριζει και το 70% της ημερας.
μια μερα θα παω να την πω και οποιον παρει ο χαρος.

επισης απο καμπαναριο ηταν πολυ τραυματικο αλλα το συνηθησα8)

Τρυπάνια από τον αποπάνω τα (πολύ) πρωινά ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ επί μήνες όταν είσαι κομμάτια από τα χθεσινά και θες ΛΙΓΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΥΠΝΟ.

Aυτό με το κωλόσκυλο το έχουμε κι εμείς! Αγαπάω τα σκυλάκια και όλα τα ζωάκια αλλά τον συγκεκριμένο κοπρίτη θέλω να τον κάνω ορεκτικό για κροκόδειλους! :evil:

ποσες φορες με εχω φανταστει με sniper να σημαδευω το κεφαλακι απο τον μικρο διαολο…

ps:λατρευω και εχω σκυλι.

Εποχες σχολειου γκαριδες της μανας για να σηκωθω+αποτομο ξεσκεπασμα+ανοιγμα ολων των παντζουριων.

Τωρινες εποχες το χειροτερο ειναι οταν αναβαλλω το να σηκωθω απο το κρεβατι 2-3 φορες και οταν πια βρισκω την ορεξη να το κανω,συνειδητοποιω οτι μεσα σε 5 λεπτα περπει να πληθωντυθωβγωαπτοσπιτι γιατι προφανως το γαμησα και δε προλαβαινω να συγχαρω ουτε τον εαυτο μου.

Απειρες φορες εχει γινει, αλλα το θεμα ειναι αν θα μπορεσεις να παρεις καφε κατευθειαν να κολλησει ξανα ο εγκεφαλος με το υπολοιπο σωμα, η θα φας στη μαπα τα μεσα κτλ και θα ακους τον καθε παπαρα να λεει τη μαλακια του ενω εισαι ζαμπον