Τί ομάδα είστε;

Θρύλος για πάντα!

γαύρος και γιούβε μαζί ρε???
αυτό είναι ένα από τα 7 (εφτά,επτά) θαύματα του κόσμου!!!

Με τους αιώνιους πρωταθλητές.
Και μετά έρχεται η άλλη αγάπη, Arsenal.

@rudolf καλό το αστειάκι σου.Για πες μας όμως και τι ομάδα υποστηρίζεις να αρχίσουμε και μείς την πλάκα. :wink:

πανάθα… :smiley: :smiley:

Αν και ως γνωστόν “Θρύλος είναι ο ΠΑΣ και όχι ο Πειραιάς”, υποστηρίζω και τις δύο μεγάλες αγάπες του Αναστόπουλου…

+1

αν και ειναι λιγο επικυνδικο αυτο το topic για να μην δημιουργηθουν τσακωμοι :stuck_out_tongue:

Φίλε Rudolf, το ξέρεις όμως ότι η Juve και ο Θρύλος είναι οι πολυπληθέστερες και με τις περισσότερες κούπες στη χώρα τους;
Και είναι οι ομάδες που οι αντιπαλοί τους λατρεύουν να μισούν…
Τις πολεμούν όλοι ανεξαίρετα…
Στην Ιταλία μαλιστα υπάρχει και σύνδεσμος αντι-Juve οπαδών…

σιγά μην τσακωθούμε ρε συ…αρκεί να υπάρχει ένα επίπεδο…
συμφωνώ σε αυτά…θα έπρεπε να είχατε πέσει κι εσείς στη Γ… :lol:

μια ειναι η ROCK ομαδα στην Eλλαδα
ΗΡΑΚΛΗΣ…

Με σειρά προτίμησης:

Real Madrid
Roma
Ολυμπιακός
Liverpool/Arsenal(δεν έχω αποφασίσει) :lol:
Α,και Ατρόμητος λόγω περιοχής 8)

ΠΑΟ ΡΕ. :stuck_out_tongue:

Εσύ δηλαδή τί είσαι στην Ιταλία βαζελάκι;

από Ιταλία juve υποστηρίζω… :oops:
δεν τον πήγαινα τον Μπάκε αλλά διάβασα ότι του αρέσει η ροκ μουσική…χμ…

Αμάν μη μου λες τέτοια!
Το rock δεν είναι για φλώρους…
Μόνο ο Κωφίδης αξίζει φίλε.
Το Empire στη Θεσ/νίκη του ανήκει;
Κάτι τέτοιο έχω ακούσει.

καλά,κι αυτός δεν μου φαίνεται και τόσο τρομερός όσο φαίνεται σε συνεντεύξεις…
όπου ακούς πολλά κεράσια…

ontws, an enoeis logw tou Koffidh alliws den kserw giati. pantos egw eimai AEK kai apo ksenes ipostiriza Juventus epeidh paizei(h mallon epaize twra me tis m@l@kie$ pou ginane) o kaliteros paixths tou kosmou afth th stigmh, o Pavel Nedved, twra pia Newcastle.

Του ανηκε μεχρι πριν κανα χρονο αν δεν κανω λαθος …τωρα εχει κλεισει και στην θεση του εχει ανοιξει αλλο metal μαγαζι που παιζει συχνα πυκνα live , μου διαφευγει το ονομα αυτην την στιγμη .

Του ανηκε μεχρι πριν κανα χρονο αν δεν κανω λαθος …τωρα εχει κλεισει και στην θεση του εχει ανοιξει αλλο metal μαγαζι που παιζει συχνα πυκνα live , μου διαφευγει το ονομα αυτην την στιγμη .[/quote]

rock bottom

Εγω δηλωνω ολυμπιακος αλλα καθε χρονο κατα τον δεκεμβριο (που εχουμε ηδη κατακτησει το πρωταθλημα και εχουμε ηδγ φυγει απ την ευρωπη) βαριεμαι αφορητα και ελπιζω να βρεθει καποια ομαδα να μας ριξει επιτελους απ τον θρονο μας στην ελλαδα μηπως και αλλαξουμε νοοτροπια και καταφερουμε καποια διακριση στην ευρωπη, εκει που μετραει και εκει που κακα τα ψεμματα μονο ο παο εχει διακριθει :roll:

Σωστος και αν θυμαμαι καλα το εχουν αυτοι που εχουν και το Harley .