Τί ομάδα είστε;

νομίζω ότι βρήκαμε τι φταίει στον ΟΣΦΠ…

Άν δεν αλλάξει κάτι γρήγορα δε μας βλέπω καλά…
Anyway, με το γήπεδο του βάζελου τί γίνεται;

who knows?

Σόρρυ που θα είμαι σπασίκλας αλλά τα άτομα δεν είναι στην παιδική χαρα. Ειναι επαγγελματίες ποδοσφαιριστές που πληρώνονται με το τσουβαλι απο κάποιο σύλλογο - εταιρία η οποία θέτει και κάποιους κανόνες. Επίσης οι πιο δεμένες ομάδες έχουν πάνω από όλα πειθαρχία οπότε η ενέργεια του Σόλιντ με βρίσκει σύμφωνο αλλά όχι και τέτοιο υπέρογκο ποσό για πρόστιμο… :lol:

50 Ευρώ, άκους εκεί… (Σε επίταγη τα θέλει…?? :lol: :lol: :lol: )

PAOKARA MIA ZWI LEME RE…:smiley:

Έπρεπε να βάλω άλλες 2 επιλογές (Άρης, Ηρακλής) στο πολ, μαλακία μου.

Ξάνθη, Barcelona, St. Pauli, Livorno και Nottingham Forest.


Μποϋκοτάρω

ΑΕΚ(μόνο μπάσκετ) για ελλάδα,L.A. Lakers για NBA,Ferrrari για F1.

Από manager σου ήρθαν αυτές ή από το στοίχημα???

Π.Α.Ο & L.A.LAKERS

Μόνο ΠΑΟ ρε !!! :thumbup:

Δεν ερχεσαι που κ που?

Καλλιθέα!

Μένω Ξάνθη και για αυτό την υποστηρίζω, την Μπαρτσελόνα την υποστηρίζω για αυτά που τράβηξε επί Φράνκο και είναι κάτι παραπάνω από μία ομάδα, καθώς να φανταστείς μόνο στο Καμπ Νου η αστυνομία επί Φράνκο δεν τολμούσε να απαγορεύσει την ομιλία της καταλανικής, ενώ έχει και αντιμοναρχικούς οπαδούς, την Νότινγχαμ γιατί έχει πετύχει τις μεγαλύτερες εκπλήξεις στην ιστορία του ποδοσφαίρου, την Λιβόρνο γιατί έχει αντιφασίστες/αντιρατσιστές οπαδούς και την Σανκτ Πάουλι για τον ίδιο λόγο. Αυτές οι ομάδες επίσης είναι κάτι παραπάνω από σύλλογοι, σύμβολα του αριστερού/αναρχικού χώρου της Ιτάλίας και της Γερμανίας αντίστοιχα. Επίσης έχω και μία συμπάθεια σε Ηρακλή και Γιάννινα γιατί και αυτοί έχουν πολλούς αντιναζι οπαδούς, όπως και στην Οriginal για τον ίδιο λόγο.

ΑΕΚ - BARCA - ROMA

Από Αγγλία συμπαθώ Man utd και Mουρίνιο…

ΑΕΚ σκέτο…

:wink: :lol:

Τριφυλλαρα μια ζωη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Απο εξωτερικο μονο Κολο Κολο!!!