Ξανάμανά καλησπέρες

Γεια χαρά στο παρεάκι σας παιδιά, είχα γραφτεί πριν ενα+ χρόνο περίπου, φρόντισα να συστηθώ αλλά μετά… χάθηκα… λίγο η δουλειά, λίγο το γενικότερο αλλού πατάω και αλλού βρίσκομαι… Σκεφτόμουν τον τελευταίο καιρό τί ωραία που είχα νιώσει όταν είχα γραφτει και πόσο βλακεία ήταν που δεν συμμετείχα τελικά… Και τώρα έχω ακόμη λιγότερο χρόνο και είμαι περισσότερο χαμένος από τότε αλλά…

…Ενυγουέι, προσπάθεια μέρος 2.

Τάκης :smiley:

πέρα απο το σεξουαλικό σου όνομα που παραπέμπει σε 80’ς και μουστάκι, μας ενδιαφέρουν και τα ακούσματα σου.

*welcome στο χωρίο των τρελών.!(ξανά,!)

χαχαχαχ δουλεύω σκληρά για να μην αφήσω κανένα στερεότυπο να καταρρεύεσει… 80 ς και μουστάκι, μού κανες το καλύτερο intro.

Ακούσματα εν ριπή σκέψης:

Camel, Marillion, Queen, Floyd, Gallagher, Clapton, Dire Straits, Tom Waits ( τα πρώτα μελό άλμπουμ του κυρίως), Savatage, όλα τα κλασικά 70s 80s απο rock, blues κτλ. Ξέρω γω, και πολλά άλλα. Αλλά μεγαλώνω και ξεχνάω. :lol:

χαχαχαχ δουλεύω σκληρά για να μην αφήσω κανένα στερεότυπο να καταρρεύεσει… 80 ς και μουστάκι, μού κανες το καλύτερο intro.

Ακούσματα εν ριπή σκέψης:

Camel, Marillion, Queen, Floyd, Gallagher, Clapton, Dire Straits, Tom Waits ( τα πρώτα μελό άλμπουμ του κυρίως), Savatage, όλα τα κλασικά 70s 80s απο rock, blues κτλ. Ξέρω γω, και πολλά άλλα. Αλλά μεγαλώνω και ξεχνάω. :lol:

Καλώς σας Βρήκα!

Keep it real (and permanent)! Γουέλκωμ!

[SPOILER]Fates ακούς;8)[/SPOILER]

θα κανεις τρελούς φίλους…στο λεω απο τώρα

Kαλώς ήρθες και πάλι!!

Θα περάσεις καλά εδώ,θα γελάσεις,μόνο μην δώσεις σημασία σε μικροκαυγάδες,έτσι κάνουμε είμαστε φωνακλάδες εδώ αλλά αγαπιόμαστε.

Και ακούς και ωραία πράγματα8)

Ροκάς ρε φίλε!Welcome!

τα ακούσματα μας είναι τόσο κοντά όσο ο τσίπρας και η παπαρήγα, αλλά καλωσήρθες 8)
καλά ποσταρίσματα!

Ακούς 'Tage τέλος. Είμαστε κομπλέ!

Καλωσήρθες Τάκη: :slight_smile:

Απο fates λίγα πράγματα, ό τι έχει αρπάξει ο κώλος μου δηλαδή… μπαντάρα πάντως!

Σας ευχαριστώ όλους για το welcome! (Ξανα)νιωθω ήδη σπίτι μου χεχε :slight_smile:

[SPOILER]Γράφω λίγη μουσική μόνος μου, έτσι μπας και νιώθω που και πού λιγάκι λιγότερο αναλώσιμος… Ρίξτε μια ματιά αν θέλετε στο http://www.auditorydriving.com/music.html - λόγω έλλειψης χρόνου, ταλέντου και overdose μαυρίλας δεν έχς ανεβάσει πολύ υλικό, αλλά σιγά σιγά (με τα χρόνια χαχαχα) επεκτείνεται. Ελπίζω να σας αρέσει κάτι. #-o [/SPOILER]

Rock on!

καλως ηρθες φιλε!:smiley:
ωραια τα ακουσματα σου αλλα[SPOILER]burzum ακους?:yes:[/SPOILER]

Μαλάκα Βασίλη…έλεος δηλαδή…

καλως ορισες Τακη!!!

Καλως ηρθες φιλαρακι.Καλα να περασεις στο φορουμ και καλα ποσταρισματα :slight_smile:

γιατι αντωνη κανω κατι κακο?:stuck_out_tongue:

burzum?? Ειναι όντως μπλακμεταλιά? Αυτά δεν τα ακούνε ρε razor, τα τρώνε με γάλα και δημητριακά το πρωί! (jk:) )

@Astaldo : θα βαζα καρδούλα αλλά δε θέλω να δώσω λανθασμένη πρώτη εντύπωση :slight_smile:

Ευχαριστώ ken, machine head, hopete, elric83 (συνομήλικοι!)

τον elric83 τον περναω μια μερα :stuck_out_tongue:

πες μου ότι είναι και κολλητός σου, έχω ίδια περίπτωση… :slight_smile:

οχι.απλα κοντραριζομαστε σωμα με σωμα στο μπασκετ :lol: