Γεια χαρα

γεια χαρά, καλως σας βρηκα κ θενξ εκ των προτερων για οποια βοηθεια ως νεο μελος, που ειναι οι τουαλετες, πως γαμαμε ενα θρεντ χωρις κυρωσεις κλπ κλπ…

μουσικα αρκετα πραγματα, αλλα μπερδεμενα, εγω βγαζω ακρη ή ετσι μου λενε οι φωνες μεσα μου, απλα ειναι πολλες μαζεμενες!..αν εχει ψυχη γουσταρω ανεξαρτητα το ειδος ας πουμε κ προσπαθω να αποφευγω τις κατηγοριες οταν περιοριζουν αντι να βοηθουν.

αυτα τα λιγα για την ωρα

Γεια σου μαγκα μου.Καλως ηρθες στην παρεα και καλα να περασεις στο φορουμ :slight_smile:

λοιπόν.!
ο άνθρωπος ειναι αελαρας.!
θα τον προσέχουμε δηλαδη.
άντε μην σας σπαμαρω ολο το φόρουμ.!

*welcome :smiley:

ασε την αελ και πες αν ακους burzum!
καλως ηρθες

καλωσηρθες μαν!

αλλος ενας λαρισαιος στο φλωρουμ. αληθεια τους βολιωτες τους εχουμε?? :stuck_out_tongue:

τους έχουμε πλέον νομίζω…για εναν…αλλά είναι σε πολύ καλό επίπεδο οι κουφάλες.! :smiley:

Καλώς ήρθε το παιδί και λίγα τα λόγια σας για τον Βόλο, έτσι; Εμείς αποφασίζουμε αν, πότε, πώς, πού και γιατί θα σας έχουμε!

την προσκληση-προκληση για καφε στη Λαρισα παντως δεν τη δεχτηκατε. αυτο λεει πολλα! :p:p

Δεν είχαμε μαζέψει τα κατάλληλα πολεμοφόδια ακόμα γι 'αυτό.

χαχα ρε δν ειμαι Λαρισαιος το αιμα ομως ειναι βυσσινι! ολοι οι της περιφερειας ειναι κατα βαθος ΑΕΛ γιατι η ΑΕΛ ειναι η μονη περιφερειακη ομαδα που χτυπησε το κατεστημενο! ειμαστε καταδικασμενα οι τελευταιοι γαλατες που αντιστεκομαστε στον ιμπεριαλισμο των κεντρων εξουσιας, τι να κανουμε τωρα!?! …μακαρι ολοι της περιφερειας να υποστηριζαν ομαδες του τοπου τους ενιγουει …κ αυτο πιανει κ τους Βολιωτες φυσικα, με τους οποιους προσωπικα δν εχω καμια κοντρα ισως κ γιατι η καταγωγη μου ειναι κ εκτος Θεσσαλιας εντελως. + θεωρω οτι οι ομαδες που εχουν ιστορια κ κοσμο ικανα να ειναι πραγματικοι ανταγωνιστες μας ειναι μονο καποιες απο Αθηνα κ Σαλονικη, σορρυ αγαπητοι Βολιωτες.

@crimson_Idol: φοβερες φωτο αδερφε! αφιερωμενο —) http://www.youtube.com/watch?v=1-uDJJEsY9w

περι burzum ναι οκ, αν κ αρχικα δν γουσταρα λογω καποιων ηλιθιων πραγματων στην ιδεολογια του κ λογω ονοματος που ηχητικα οταν το πρωτακουσα με πιασαν τα γελια (:p) …να βαλω να ακουσω μονος μου χλωμο αλλα με παρεα το’χω κανει κ γουσταρα αρκετα παρα πολυ θα ελεγα!

κατα τ’αλλα θενξ σε ολους, χαιρομαι για την γνωριμια!:slight_smile:

#-o μαλακια μου.!
απλά ετσι νόμιζα επειδή είπες για τον mariaeferatapsaria.

ωραίος.! 8)

*μια χαρά είναι οι βολιωτες …ουτε κόντρες, ούτε παπαριες.

τον mariaeferatapsaria τον ξερω απο το φορουμ κ τον εχω γνωρισει κ απο κοντα σε καποιο ματς, γαμω τα παιδια ειναι κ τα βιντεακια του ολα γαμανε! λογικο αυτο που σκεφτηκες εννοειται

:expressionless:

ε τότε έχεις γνωρίσει και εμένα…οπότε είναι στο γήπεδο είναι με εμένα…εκτός 2003-2004 που ήμουν φαντάρος.
απο που και ποσο εισαι?

αλεξπολη, 34, τον παλικαρο τον γνωρισα σε εκτος, μπορει βεροια (τοτε με τις αποβολες), μπορει ξανθη ή κ στο Αλκαζαρ με πανιωνιο πριν 3-4 χρονια…δν θυμαμαι γμτ…

ωραία.!
*εκτός δεν πηγαίνω, και ο maria… εχει παει σε 4-5 και στην καβαλα που σπούδαζε.

ναι ηταν στην Καβαλα το κορμι, τοτε μιλουσαμε κ σε κανα μσν, να του δωσεις χαιρετισματα απο ΑΕΛξπολη, μεταλ, σαβατατζ κλπ θα καταλαβει…απο το φορουμ παντως αν εισαι μελος λογικα θα γνωριζομαστε φιλε

οχι…δεν είμαι…με πείραζαν κάποια θέματα, και δεν πολύ ασχολούμουν.!
ok…θα του πω.!

ενδιαφεροντες αποψεις

thanx and thanx :slight_smile:

δν ξερω τι σε πειραξε φιλε crimson_Idol, εχει πολυ ωραια ατμοσφαιρα το LFC + ανταλασσονται αποψεις με ωραιο τροπο + ειναι ολοι τους ΑΕΛ (:D)…οκ απλα αν δν εισαι καθολου ενεργης σε σβηνουν, το οποιο δν ειναι κ παραλογο…αν θες παντως την συνεχιζουμε την κουβεντα κ αλλιως για λογους διακριτικοτητας ας πουμε

καλως ορισες στο φορουμ!!!