Κλεμμενα ονειρα

Μου αρεσει πολυ η νεα σειρα του mega “κλεμμενα ονειρα”. Θα αρχισω να την παρακολουθω τακτικα. Ειμαι φαν. Εχει πολυ ωραιο και ενδιαφερον στορι, χαρακτηρες με ενδιαφερον, με σκοτεινα μυστικα που ξετυλιγονται σιγα σιγα, με σκοτεινο παρελθον, με στοιχεια του χαρακτηρα τους που αποκαλυπτονται σταδιακα και σε εκπλησσουν. Ηρωες δηλαδη που δεν ειναι μονοδιαστατοι και επιφανειακοι, που εχουν βαθος, αλλα και που δεν ειναι εξωπραγματικοι. Αντιθετα μοιαζουν πολυ αληθινοι. Οι ερμηνειες ειναι πολυ καλες. Το σεναριο πολυ καλο και μπραβο στην Αννα Ανδριανου την οποια δεν ειχα σε εκτιμηση για τα σεναρια της. Επισης πολυ καλη σκηνοθεσια. Ειναι μια σειρα που εχει αυτο που θελουμε και πρεπει να εχει καθε σειρα : αγωνια για το επομενο επεισοδιο. Η πλοκη εχει ενδιαφερον. Ειναι μια νεανικη κατα βαση σειρα, που ομως μπορουν να τη δουν και μεγαλυτεροι, και παιδια και γενικα ολες οι ηλικιες. Αυτοι που λενε αρνητικα σχολια για τη σειρα, ισως εχουν δει μονο ενα-δυο επεισοδια και εμειναν στην πρωτη εντυπωση. Κι εγω ειχα δει ενα-δυο επεισοδια και μου φανηκε μετρια. Ομως μετα καθησα και ειδα ενα ολοκληρο επεισοδιο και καταλαβα οτι προκειται για μια πολυ καλη σειρα. Προσεξα και λεπτομερειες που ισως καποιοι να μην τις προσεχουν. Στο σεναριο κυριως. Προσεχω καποιες λεπτομερειες στο σεναριο που με κανουν να θελω να πω πολλα μπραβο στην Αννα Ανδριανου, αλλα προσεχω και αλλες λεπτομερειες, οπως η εναλλαγη σκηνων, τα βλεμματα των ηθοποιων και αλλα. Αν εχετε χρονο καθηστε και δειτε τη σειρα αυτη και μπορει και εσεις να κολλησετε. Μπραβο σε ολους τους συντελεστες. Μαθαινω οτι παει καλα και απο νουμερα τηλεθεασης. Ειδα στο “tv24” οτι εκανε 40αρι. Το αξιζει. Ειναι η νεα σειρα mou.

8O8O8O8O8O

πρόλαβα…

για κλάματα πρέπει να είναι η σειρά…δεν έχω δει ούτε λεπτό βέβαια αλλά η ελληνική τιβι δεν βλέπεται έτσι κι αλλιώς πέρα από κάτι οικογενειακές ιστορίες που προσπαθούν να διασωθούν μέσα στο τηλεοπτικό βούρκο της χώρας μας…

τοσα ξερεις τοσα λες ψευτοκουλτουριαρη, δηθενιστη, ισοπεδωτικε. ουστ.

Enter δεν έχει το πληκτρολόγιο σου?

[SPOILER][/SPOILER]

τρελη σειρα πράγματι μπραβο ανήσυχε για το ποστ!!!

μπραβο στην Αννα Ανδριανου και απο εμενα

Κομμενες οι ειρωνειες Neo.

μονο τα γκομενακια αξιζουν.τπτ αλλο:yes:

γενικα σειρες δραμματος στην τηλεοραση μονο σκατα στον εγκεφαλο εχουν να σου δωσουν.

και ανησυχε αυτο που λες για το αν δουμε ολοκληρα 1-2 επισοδεια και τοτε θα κολλησουμε,νομιζω ετσι γινεται με καθε σειρα ανεξαιρετως…

και αν ειδα καλα το

ναι ειδα καλα.Το εγραψες σας το σλογκαν του MEGA MOY.

προς τι αυτο το promote?

Ψόφος στην Ανδριανού. Ανήσυχε keep walking.

που να καταλαβετε ρε μεταλαδες απο ποιοτητα.[-X

sorry
αλλα τι να κανω ειμαι και εγω ενας δηθενιστης και ισοπεδωτικος δε το θελω…

και ψευτοκουλτουριαρης:!:

και εγω οταν διαβασα το ποστ ηθελα να πω ενα μεγαλο

[B]ΣΤΗ ΜΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ.[/B]

αλλα φερθηκα like a sir.

Ναι αλλά δεν μας είπες την γνώμη σου για την Καρντάσιαν:!:

καλο καρντασι

Όχι εσύ ρε, σκάσε:!: Ο ανήσυχος.

Εγω απο σκηνες που εχω δει μπορω να πω πως εχει λιγο πλακα. Ειδικα οι εναλλαγες σκηνων και οταν καποιος αρχιζει απειλες οτι θα φερει παρεα. Ομως και παλι δεν ειναι αρκετα αστεια για να κατσω να την δω.